دنگلر تبلیغاتی، روشی برای جذب مخاطب


اغلب فروشگاه‌ها، مراکز خرید، مجتمع‌های تجاری و ... جهت تبلیغ محصولات خود از روش‌های جدیدی مانند از دنگلر تبلیغاتی استفاده می‌کنند. این روش از کیفیت و تاثیرگذاری بالایی برخوردار است؛ به‌همین دلیل بسیاری از صاحبان مراکز خرید و فروشگاه‌ها از آن غافل نمی‌شوند. احتمالا در هنگام مراجعه مراکز خرید بارها این ابزارهای معلق تبلیغاتی را مشاهده کرده‌اید و به نوشته‌های روی آن جذب شده‌اید. احتمالا باورتان نشود؛ اما تاثیرگذاری دنگلر تبلیغاتی از بسیاری از روش‌های دیگر تبلیغ مانند چاپ کاغذ تبلیغاتی، بیشتر است.
چاپ دنگلر در سال‌های اخیر گسترش داشته است و از طرفداران زیادی برخوردار است. این ابزار تبلیغاتی به‌دلیل ظاهر خاص و چشم‌نوازش قادر است تا مخاطب را در کم‌ترین زمان ممکن جذب کند. بسیاری از ما در هنگام خرید از فروشگاه به‌دنبال تازه‌ترین مدل و نسخه هر محصول هستیم؛ معمولا معرفی تازه‌ترین‌ها به‌عهده دنگلر و وابلر است. درصورتی‌که صاحب یک هایپرمارکت، مرکز خرید و یا حتی یک داروخانه هستید، پیشنهاد ما را قبول کنید و از دنگلرهای تبلیغاتی برای معرفی بهتر محصولات خود استفاده کنید. در این مقاله بیشتر با انواع دنگلر تبلیغاتی و تاثیر آن بر ذهن مخاطب در هنگام معرفی محصول آشنا می‌شوید.


در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت چاپ دنگلر تبلیغاتی با ما تماس بگیرید.

دنگلر تبلیغاتی
چاپ دنگلر تبلیغاتی
دنگلر تبلیغاتی

دنگلر تبلیغاتی چیست؟

روش‌های تبلیغ محصول یا حتی گزارش انواع تخفیف محصولات بسیار زیاداند و همه ما این روزها شاهد این روش‌ها هستیم؛ اما یکی از روش‌های بسیار موثر و کاربردی که در سال‌های اخیر سر و صدای زیادی داشته است، چاپ دنگلر تبلیغاتی است. دنگلر تبلیغاتی در جذب سریع مخاطب بسیار موثر است؛ به‌حدی‌که اغلب فروشنده‌ها در بیرون و داخل فروشگاه خود از آن‌ها استفاده می‌کنند. دنگلرها بسته‌به سلیقه و علاقه فروشنده به کمک نوارهای رنگی، روبان، کنف و ... از جایی آویزان می‌شوند که این عامل در جذب مخاطب تاثیر به‌سزایی دارد.
در اغلب فروشگاه‌های بزرگ اصلی‌ترین گزینه برای تبلیغات چاپ دنگلر است که به‌دلیل تاثیرگذاری زیاد به‌وفور مورد استفاده قرار می‌گیرد. شاید باورتان نشود؛ اما اطلاع‌رسانی از طرق دنگلر و وابلر موثرتر از اطلاع‌رسانی در سایت‌ها یا پیامک‌های تبلیغاتی است. این روش بازاریابی کمک می‌کند تا علاوه‌بر جذب مخاطب، زیبایی خاصی به فروشگاه و محل کسب‌و‌کارتان بدهد. دنگلر تبلیغاتی در اشکال مختلفی چاپ می‌شود و بسته‌به نوع تبلیغ در سایزهای متنوعی مورد استفاده قرار می‌گیرد. حتما قبل‌از نصب آن‌ها به سایز، شکل و اشکال و نوشتار روی آن دقت کنید تا از جذابیت این محصول برای مخاطب کاسته نشود.


چاپ دنگلر تبلیغاتی در انواع مختلف

قبل‌از استفاده از دنگلر و وابلر بهتر است این نکته را مورد توجه قرار دهید که کدام نوع آن کاربرد بیشتری در کسب‌و‌کار شما دارد. بر این اساس لازم است تا آشنایی مختصری با انواع دنگلر داشته باشد و در هنگام نیاز بهترین مورد آن را استفاده کنید. این نوع از دنگلر که اغلب روی مقوا، طلق یا کارتن پلاست چاپ می‌شود در انواع مختلف آویز یک وجهی، دو وجهی، آویز سه وجهی، چهار وجه و همینطور پنج وجهی مورد استفاده قرار می‌گیرد. آویزهای تبلیغاتی را بیشتر در فروشگاه‌ها و مراکز خرید می‌توان مشاهده کرد که از تاثیرگذاری بیشتری در مقایسه با سایر انواع دنگلر تبلیغاتی برخوردار است. در این میان لازم است تا با دنگلر یک وجهی آشنا شوید:
• دنگلر تبلیغاتی یک وجهی
این نوع از دنگلر عموما با هدف آویزان‌کردن از سقف یا هر جای دیگر و به‌صورت دو بعدی تولید می‌شود. براساس نیاز و درخواست صاحب فروشگاه این آویزهای دو بعدی به‌صورت یک رو یا دو رو چاپ می‌شوند تا از تاثیرگذاری بیشتری برخوردار باشند.


دنگلر از چه متریالی ساخته می‌شود؟

در چاپ دنگلر تبلیغاتی به ماندگاری آن توجه زیادی می‌شود؛ به‌همین دلیل بسیاری از سازندگان و سفارش‌دهندگان این ابزار تبلیغاتی روی جنس آن تاکید زیادی دارند. از آن‌جا که ممکن است این نوع ابزار تبلیغاتی بیرون از فروشگاه هم استفاده شود باید قابلیت ماندگاری در مقابله با باد و باران را داشته باشد و خیلی سریع از بین نرود. بر این اساس استفاده از متریال‌های با کیفیت که ماندگاری دنگلر تبلیغاتی را بالا ببرد، اهمیت زیادی دارد.
بر این اساس در ساخت و چاپ دنگلر از ورق‌های پی وی سی، گلاسه و فوم برد استفاده می‌شود. استفاده از مواد اولیه کاربردی در ساخت دنگلر ماندگاری آن را بالا می‌برد و کیفیت این آویزهای تبلیغی را برای مدت‌ها زیادی حفظ می‌کند. یکی از دستگاه‌های پرکاربرد در ساخت و چاپ دنگلر تبلیغاتی، دستگاه فلت بد است که به‌صورت یک و دو طرفه به چاپ اطلاعات روی این محصولات می‌پردازد. از طرفی جهت بهبود و افزایش مقاومت دنگلرها از دستگاه‌هایی مانند چاپ فضای داخلی و خارجی و همینطور لمینت استفاده می‌شود.


کاربرد دنگلرهای تبلیغاتی چیست؟

دنگلر در انواع متفاوتی ساخته می‌شود و بسته‌به نوع کاربرد آن در بخش‌های خاصی به‌کار می‌رود. در ادامه با کاربرد انواع دنگلر در بخش‌های مختلف کسب‌و‌کار آشنا می‌شوید:
• دنگلر سقفی که در صنایعی مانند خرده فروشی، بوتیک‌های لباس، فروشگاه‌های بزرگ، هایپرمارکت‌ها و.... مورد استفاده است.
• تابلو دنگلر که اغلب در بخش‌های مهمی مانند شرکت‌های بزرگ اداری یا بیمارستان‌ها جهت راهنمایی افراد به قسمت‌های مختلف مانند سالن کنفرانس، اتاق عمل و... مورد استفاده قرار می‌گیرد.
• نصب انواع دنگلر تبلیغاتی در مراکز بزرگ خرید از جمله خرید فرشگاه‌های مواد غذایی یا لوازم خانگی برای آگهی انواع تخفیفات و ارائه نسخه‌های جدید هر محصول به‌کار می‌روند.


دنگلر تبلیغاتی و مزایای استفاده از آن

همان‌طورکه در بالا اشاره شد استفاده از دانگلر تبلیغاتی از اهیمت بالایی دارد؛ اما مزایا و سودی که برای کسب‌وکار شما فراهم می‌کند، چیست؟
1. دانگلر سقفی درباره محصولات به مشتریان هشدار می‌دهد
یکی از راه‌های تبلیغ برای محصولات جدید استفاده از کاتالوگ است؛ اما ممکن است این تنها راه نباشد. استفاده از دانگلر سقفی علاوه‌بر کم‌هزینه‌بودن جلب توجه زیادی می‌کند و همین عامل از اصلی‌ترین دلایل پرطرفداربودن این روش به‌حساب می‌آید. در بسیاری از فروشگاه‌های بزرگ که سال‌ها به ارائه خدمات پرداخته‌اند، استفاده از دنگلرهای سقفی به جلب توجه بیشتر مشتریان کمک می‌کند که بدون شک فروش بالای محصول را به‌دنبال خواهد داشت. این روش تبلیغاتی به‌صورت ناخودآگاه مخاطب را به سمت خود جذب می‌کند، تا آن‌جا که بسیاری از مراکز خرید و فروش انواع کالا هم از آن استفاده می‌کنند.
2. دنگلر هیجان را در مخاطب شکل می‌دهد
کاربرد خلاقانه دنگلر کمک می‌کند تا در مخاطب احساسی تازه و هیجان انگیز شکل بگیرد. همه ما انسان‌ها به‌صورت طبیعی به سمت خلاقیت‌های جدید میل داریم؛ به‌همین دلیل کاربرد این روش آن هم به‌صورت خلاقانه و جدید کمک می‌کند تا مخاطب بیشتری به سمت کسب‌و‌کار شما جذب شود.
3. دنگلرهای سقفی هزینه‌ای یک بار مصرف هستند
با تبلیغ کسب‌و‌کارها به کمک بیلبوردهای تبلیغاتی مجبوربه پرداخت هزینه‌های گزافی خواهید بود که پس‌از مدتی هم مجبور به تغییر آن‌ها هستید. این درحالی است که تنها با کاربرد دنگلر تبلیغاتی از نوع سقفی با کم‌ترین هزینه نتیجه‌ای مانند استفاده از بیلبوردها را در کسب‌و‌کار خود مشاهده خواهید کرد. می‌توانید زمان و مکان آویزان‌کردن دنگلرها را برای حداکثر اثر بخشی انتخاب کنید.
4. دنگلر سقفی مقرون به‌صرفه است
برترین مزیت دنگلر تبلیغاتی از نوع سقفی مقرون به‌صرفه‌بودن آن است. کافی است با کاربرد چندین گزینه ساده مانند فرمت عریض، گرافیک یا متن ساده به‌راحتی بنرهای سفارشی خود را طراحی کنید و بیشترین تاثیر را روی مخاطب خود بگذارید. می‌توانید از یک شرکت دیجیتال حرفه‌ای کمک بگیرید و طرح‌های خاص و منحصر‌به‌فرد خود را به کمک این شرکت در طراحی دنگلر تبلیغاتی به‌کار ببرید.


کلام آخر

چاپ دنگلر تبلیغاتی این روزها از محبوبیت زیادی برخوردار شده است و بسیاری از صاحبان فروشگاه‌ها و مراکز خرید را به سمت خود می‌کشاند. دنگلر و وابلر از مهم‌ترین گزینه‌ها برای تبلیغ محصولات به‌حساب می‌آیند؛ به‌حدی که بسیاری از مخاطبان تنها با دیدن این تبلیغات به سمت خرید محصول می‌روند. تاثیرگذاری زیاد یکی از اصلی‌ترین دلایل چاپ هنگلر و دانگلر است که از روش‌های پرطرفدار در میان فروشندگان و صاحبان فروشگاه‌ها بزرگ محسوب می‌شود. این روش به‌صرفه و موثر را حتما در کسب‌و‌کار خود امتحان کنید.
شبکه چاپ یکی از مراکز حرفه‌ای در زمینه چاپ دنگلر تبلیغاتی به‌حساب می‌آید که با ارائه خدماتی حرفه‌ای یکی از مراکز در زمینه چاپ دنگلر و وابلر در ایران محسوب می‌شود. این مرکز با ارائه خدماتی مانند کیفیت بالای چاپ، تکرار چاپ با قیمت مناسب، استفاده از متریال‌های مناسب، طراحی رایگان، متخصص در حوزه چاپ و طراحی، تنوع بی‌نظیر محصولات چاپی، چاپ افست با سرعت بالا، چاپ با کیفیت و... آماده خدمت‌رسانی به شما است. با کمک کارشناسان و مشاوران متخصص این مجموعه می‌توان از دنگلرهای باکیفیت و عالی برخوردار شد.

کارشناس واتس اپ تلفن تماس