چاپ زیر سینی


در رستوران‌ها و فست فودها از کاغذ زیر سینی برای قرار دادن غذا و سفارشات مشتریان در سینی‌ها و صرفه‌جویی در زمان و انرژی استفاده‌ می‌شود. چاپ زیر سینی از ملزومات مورد استفاده همه فست‌فود‌ها به شمار‌ می‌آید. چاپ ‌‌زیر سینی یا کف سینی در شبکه چاپ به کیفیت بالا انجام‌ می‌شود. همچنین شما‌ می‌توانید در رنگ ها، طرح‌ها و ابعاد مختلف متناسب با ابعاد سینی، سفارش چاپ زیر سینی خود را ثبت نمایید.


در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت چاپ زیر سینی با ما تماس بگیرید.

چاپ زیر سینی
چاپ کاغذ زیر سینی
چاپ کاغذ کف سینی

متریال مورد استفاده در چاپ زیر سینی شامل موارد زیر‌ می‌باشد:

• کاغذ گلاسه : نوعی کاغذ دارای سطح صاف که روی آن روکشی براق کشیده شده و دارای مقاومت بالایی است.
• کاغذ تحریر: این کاغذ دارای سطحی بافت‌دار است که قدرت جذب بالایی دارد و در دو نوع پوشش‌دار و بدون پوشش تولید‌ می‌شود.
• کاغذ کرافت : کاغذ کرافت نوعی کاغذ قابل بازیافت بوده که به طور طبیعی قهوه‌‌ای رنگ است و کاربرد فراوانی در بسته بندی دارد.
• کاغذ مومی : کاغذ مومی ضد‌ رطوبت و ضد چربی است و برای نگهداری مواد غذایی از آن استفاده فراوانی‌ می‌شود.
• کاغذ کاهی : این کاغذ بصورت کرم رنگ می باشد و کاهی حس زیبای و نوستالژیک بودن می دهد .


چاپ زیر سینی در چه مواردی کاربرد دارد؟

این روزها زیر سینی ها با طراحی ویژه در بسیاری از رستوران‌ها و فست‌فود ها یافت می شوند. رستوران‌ها و فست فود‌ها از چاپ زیر سینی برای قرار دادن آن روی سینی‌های سرو غذای مشتریان استفاده‌ می‌کنند. همچنین از زیر سینی برای ظرف پیتزا استفاده‌ می‌شود. صاحبان رستوران‌ها و فست‌فود‌ها‌ می‌توانند از طراحی‌های خلاقانه، داستان ، تست هوش، اطلاع‌رسانی درباره جشنواره‌ها یا اضافه شدن یک غذای جدید به منوی رستوران و ... برای چاپ زیر سینی یا کف سینی بهره ببرند و از این طریق توجه مشتریان خود را جلب یا آنها را سرگرم کنند.


چاپ زیر سینی چه مزایایی دارد؟

اولین مزیت آن این است که باعث جلوگیری از شستشوی چندین باره سینی‌ها‌ می‌شود. به این ترتیب باعث صرفه‌جویی در زمان، انرژی و هزینه‌ می‌گردد. اما مزیت مهم دیگر آن این است که چاپ زیر سینی مخصوص خود فست فود یا رستوران و با طراحی ویژه و مناسب آنها، استفاده از رنگ‌های سازمانی و متناسب با فضای رستوران و چاپ نام و لوگوی رستوران‌ می‌توان به طراحی فضای فست فود و رستوران و همچنین ثبت هویت آنها در ذهن مشتریان، کمک کرد. بنابراین مهم است که طراحی و چاپ زیر سینی با روش‌های حرفه‌‌ای و با کیفیت بالا انجام شود.


چاپ زیر سینی در ابعاد و طرح‌های مختلف در شبکه چاپ

شبکه چاپ، انواع خدمات طراحی و چاپ را به صورت حرفه‌‌ای و توسط متخصصان این صنعت ارائه‌ می‌دهد. شما‌ می‌توانید سفارشات چاپ زیر سینی و دیگر ملزومات رستوران فست فود و انواع خدمات دیگر را به این مجموعه بسپارید و از کیفیت تولید محصولات مورد نظر خود اطمینان خاطر داشته باشید. شبکه چاپ با بیش از 40 سال تجربه، همکاری‌های موفقیت‌آمیزی را با برندهای معتبر در کارنامه خود دارد. برای اطلاع از تعرفه چاپ زیر سینی و دیگر خدمات و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.


مطالب مرتبط :

چاپ زیر بشقابی
کارشناس واتس اپ تلفن تماس