چاپ لیبل پلمپ و کاربردهای آن را بیشتر بشناسید


چاپ لیبل پلمپ جهت افزایش امنیت انواع بسته‌بندی مورد استفاده قرار می‌گیرد. احتمالا همه شما با پلمپ بسته‌بندی‌های خریداری‌شده روبه‌رو شده‌اید. با استفاده از یک برچسب محکم و حرفه‌ای این بسته‌بندی‌های پلمپ خواهند شد و در زمان مورد نیاز مورد استفاده قرار می‌گیرند. پلمپ کارتن یکی از انواع لیبل پلمپ محسوب می‌شود که عموما جهت نگه‌داری و جابه‌جایی محصولات مهم قابل استفاده است.
چاپ برچسب پلمپ نشان‌دهنده استاندارد و قابل‌اعتمادبودن ابزار و محصولاتی است که تهیه کرده‌اید؛ بنابراین اگر شما صاحب کسب‌و‌کار ویژه‌ای هستید، حتما به این نکته دقت کنید و از برچسب ضمانت و گارانتی برای محصولات خود غافل نشوید. چاپ لیبل پلمپ استاندارد و حرفه‌ای به کلاس کاری شما کمک قابل توجهی می‌کند. علاوه‌بر این، به‌واسطه پلمپ محصول چهره‌ای متخصص از شما بر‌جا خواهد ماند. در ادامه بیشتر با انواع پلمپ محصول و ویژگی‌های آن‌ها آشنا می‌شوید.


در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت چاپ لیبل پلمپ با ما تماس بگیرید.

چاپ لیبل پلمپ
چاپ برچسب پلمپ
قیمت چاپ لیبل پلمپ
چاپ لیبل پلمپ
چاپ برچسب پلمپ
قیمت چاپ لیبل پلمپ

برچسب ضمانت و گارانتی چیست؟

در گذشته مهر و موم انواع نامه و بسته به‌صورت دستی و به‌کمک موم‌های ذوب‌شده انجام می‌شد؛ درحالی‌که امروزه برچسب‌های امنیتی جای موم‌های ذوب‌شده را گرفته‌اند. چاپ برچسب پلمپ به حفاظت از محصول کمک می‌کند؛ فرقی ندارد که این محصول کوچک باشد یا بزرگ، در هر صورت با قرار‌گیری آن در بسته‌بندی و به‌کمک پلمپ جعبه از ضربه، خش و حتی فاسدشدن در امان خواهد بود.
برچسب‌های امنیتی و پلمپ جعبه از جایگاه خوبی در میان صاحبان مشاغل برخوردار هستند. از آن‌جا که امنیت و سلامت محصول در هنگام فروش آن به مشتری از ارزش زیادی برخوردار است، اهمیت پلمپ محصول خود را بیشتر نشان می‌دهد. چاپ لیبل پلمپ به‌عنوان ابزاری همه کاره در حفظ امنیت هرنوع محصولی کمک قابل توجهی خواهد کرد.
بسته‌به نوع بسته‌بندی و محصول درون آن می‌توان چاپ برچسب پلمپ در انواع مختلف را به‌کار برد. ممکن است یک بسته‌بندی را به‌کمک لیبل دایره و گرد پلمپ کنند؛ درحالی‌که در یک بسته‌بندی دیگر از لیبل شیشه‌ای پلمپ استفاده شود. اصولا براساس نوع محصول و البته سلیقه صاحبان مشاغل از انواع پلمپ محصول استفاده می‌شود.


چاپ لیبل پلمپ در انواع مختلف

از آن‌جا که چاپ برچسب پلمپ جایگاه خوبی در بسته‌بندی محصولات دارد بهتر است با پرکاربردترین آن‌ها آشنا شوید:
• برچسب و هولوگرام امنیتی
در صورتی‌که روی حفظ امنیت محصولات‌تان حساس هستید، استفاده از هولوگرام امنیتی را فراموش نکنید. در چاپ لیبل پلمپ از این نوع، دقت زیادی به‌خرج داده می‌شود؛ چراکه اغلب از آن جهت رد و بدل‌کردن بسته‌بندی‌ها میان کشورهای مختلف استفاده می‌کنند. به‌علاوه آن را جهت نشان‌دادن اصالت پاسپورت، شناسنامه، کارت اعتباری و... مورد استفاده قرار می‌دهند که به‌صورت انواع لیبل دایره و گرد پلمپ به‌کار می‌رود.
• برچسب اموال
به‌هیچ عنوان در کسب‌و‌کار خود از چاپ لیبل پلمپ اموال غافل نشوید. کاربرد این نوع لیبل فواید زیادی از جمله موارد زیر به‌همراه دارد:
1. راحت شدن شناسایی اموال و دارایی‌های شرکت
2. ایجاد هویت و تعلق خاطر به شرکت و تخصص شما
3. امکان شکل‌گیری ممیزی روی محصولات توسط پلمپ کارتن
4. جلوگیری از شکل‌گیری سردرگمی و خطا به هنگام مدیریت اموال
• برچسب گچی
چاپ لیبل پلمپ گچی یکی از اقدامات جهت حفظ امنیت محصولات شناخته می‌شود. از آن‌جا که برچسب‌های گچی از بافتی یکدست برخوردار هستند، به‌عنوان پلمپ جعبه استفاده خواهد شد و به محض هرگونه دستکاری به چند تکه تبدیل می‌شود و امنیت و سلامت محصول را زیر سوال خواهد برد.
• برچسب اسکرچ
چاپ برچسب پلمپ از نوع اسکرچ به‌عنوان امنیتی‌ترین نوع برچسب یا لیبل شناخته می‌شود. این لیبل‌ها به‌صورت پوششی حرفه‌ای روی کدها و اطلاعاتی که باید غیر قابل مشاهده بمانند، درج می‌شود. لیبل دایره و گرد پلمپ از نوع اسکرچ به‌راحتی از روی سطح برداشته می‌شوند.
• برچسب RFID
برچسب یا تگ RFID یکی از انواع چاپ لیبل پلمپ هستند که در فروشگاه‌ها و مراکز خرید بزرگ استفاده می‌شوند. این نوع پلمب محصول دربرگیرنده نوعی سیستم منحصر‌به‌فرد جهت بازشناسی امواج رادیویی است. برچسب RFID دربرگیرنده اطلاعات مهمی مانند مکان کالا، قیمت و... است که توسط دستگاه‌های بارکد و لیبل‌خوان، خوانده می‌شوند.
• برچسب Void
برچسب Void که با عنوان برچسب باطل‌شده هم شناخته می‌شود، نوعی برچسب ضمانت و گارانتی محسوب می‌شود که امنیت محصول را فراهم خواهد کرد. از ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد این برچسب عدم امکان دستکاری آن است. این نوع پلمپ جعبه از دو لایه تشکیل شده است و نحوه ساخت این پلمپ محصول به‌صورتی است که درصورت خراش لایه اول، عبارتی تحت عنوان باطل‌شده در لایه دوم نمایش داده می شود.
• برچسب شطرنجی
چاپ برچسب پلمپ از نوع شطرنجی بدین صورت است که بعد از درج روی محصول درصورت جداشدن، اثری همچون شطرنج روی سطح به‌جا خواهد گذاشت. این نوع از پلمپ جعبه و کارتن امنیت نسبتا بالایی را برای محصول به‌دنبال دارد.
• لیبل کاغذی
این نوع ارزان ترین قیمت چاپ و پرکاربرد ترین می باشد ، که برای محصولات که چندان قیمتی نیستند استفاده می شود ، ماننده پک رستوران ، پک لباس و پوشاک ارزان و ....


اصولی که در چاپ لیبل پلمپ رعایت می‌شود

اصولا در تهیه برچسب ضمانت و گارانتی محصول باید برخی اصول مهم را رعایت کرد. بسیاری تصور می‌کنند که در چاپ برخی لیبل‌ها مثل لیبل شیشه ای پلمپ نیازی به رعایت اصول مهم چاپ برچسب پلمپ جعبه نیست؛ درحالی‌که برای ساخت انواع لیبل و برچسب باید به برخی اصول مهم توجه شود. در ادامه با این اصول آشنا شوید:
• اختصاصی‌کردن کلمات و همین‌طور درج لوگوی کسب‌و‌کار مد نظر روی پلمپ محصول یک اصل مهم در ساخت انواع برچسب ضمانت و گارانتی به‌حساب می‌آید.
• مقاومت بالا در برابر حرارت، رطوبت و حتی سرما از جمله اصول مهم در چاپ لیبل پلمپ کارتن محسوب می‌شود. در ساخت پلمپ کارتن برای محصولات خود، حتما به این نکته مهم دقت کنید؛ چراکه در حفظ کلاس کاری شما کمک زیادی خواهد کرد.
• افزایش امنیت از اصلی‌ترین ویژگی‌هایی است که در چاپ برچسب پلمپ به‌کار می‌رود. جلوگیری از هرگونه جعل و دستکاری نشان‌دهنده حرفه‌ای‌بودن پلمپ محصول است که هر تولید‌کننده‌ای باید به آن دقت کند.
• قدرت چسبندگی خوب از دیگر اصوی است که باید هنگام ساخت و چاپ لیبل پلمپ به آن توجه کرد. چسب شیشه ‌ای گرد نمونه‌ای یک برچسب پلمپ حرفه‌ای است که مورد توجه بسیاری از صاحبان کسب‌و‌کارها قرار می‎‌گیرد.
• قابلیت ضمانت کالا از دیگر اصولی است که در چاپ لیبل پلمپ باید مورد توجه قرار گیرد. از یک پلمپ کارتن استاندارد به‌عنوان برچسب ضمانت و گارانتی یاد می‌شود که نشانی از استاندارد بودن محصول است.


موارد کاربرد لیبل پلمپ را بشناسید

1. پلمپ کارتن بسته بندی
به توجه به عرضه محصولات اینترنتی و ارسال از طریق پیک ، پست ، باربری امروزه یکی از الزامات پکیجینگ بسته بندی جعبه و پک با یک لیبل پلمپ است که از هر گونه دست کاری یا باز کردن پک جلوگیری شود .
2. حفظ امنیت هواپیما
گاهی از لیبل پلمپ جهت حفظ امنیت بخش‌های مهمی مثل کابین خلبان استفاده می‌شود. لیبل شیشه ای پلمپ جعبه نمونه‌ای از این نوع پلمپ جهت حفظ امنیت هواپیما مورد استفاده قرار می‌گیرد.
3. نظم‌دهی به اسناد و مدارک مهم
گاهی جهت حفظ امنیت کامل و نظم‌دهی به مدارک مهم از انواع لیبل پلمپ مثل لیبل شیشه ای پلمپ استفاده می‌شود که تنها افرادی خاص حق و اجازه بازکردن آن را دارند.
4. کاربرد در محصولات دارویی
تولید دارو از مهم‌ترین بخش‌های تولیدی هر کشور محسوب می‌شود. جهت حفظ امنیت و سلامت این محصولات از پلمپ کارتن و پلمپ محصول استفاده می‌شود که نشان استاندارد روی آن‌ها حک شده باشد.
5. حفظ قطعات کامپیوتری
از دیگر موارد کاربرد لیبل حفظ امنیت قطعات مهم کامپبوتری مانند رم و هارد است که حق بازکردن آن به هر کسی داده نمی‌شود.
6. حفظ صندوق رای
از دیگر کاربردهای چاپ لیبل پلمپ جهت مراقبت و حفظ امنیت صندوق رای است. معمولا از لیبل دایره و گرد پلمپ جهت حفظ صندوق رای استفاده می‌شود.
7 پلمپ محصولات با برچسب و لیبل گارانتی ( ضمانت ) هر محصولی که می خواهید آن را ضمانت کنید و جلوگیری کنید از باز شدن باید با این لیبل آن را پلپ کنید .


کلام آخر

چاپ برچسب پلمپ در حفظ امنیت و انسجام محصولات کمک قابل توجهی می‌کند. به کمک پلمپ جعبه و کارتن می‌توان محصولات خود را ایمن و دور از هرگونه خش و خطر نگه داشت. درصورتی‌که روی نگاه مشتری به کسب‌و‌کار خود حساس هستید، حتما به برچسب ضمانت و گارانتی آن توجه کنید. استفاده از پلمپ کارتن به شما کمک می‌کند تا محصول خود را در ایمنی کامل با حفظ استاندارهای لازم به بازار عرضه کنید.
جهت چاپ برچسب پلمپ برای محصولات خود حتما از لیبل دایره و گرد استفاده کنید. در این میان جهت سفارش چاپ لیبل پلمپ می‌توانید به سایت لیبل شبکه چاپ سر بزنید و با خدماتی که در این سایت قرار داده شده است، آشنا شوید. نوع لیبل، طرح مورد نظر و چگونگی انتخاب آن به‌راحتی از طریق این سایت قابل دسترسی و انتخاب است.

کارشناس واتس اپ تلفن تماس