سررسید تبلیغاتی - چاپ سررسید , سالنامه , سررسید بهار 1401


طراحی و چاپ سررسید برخلاف بسیاری از نظرات متخصین می‌تواند یک هدیه ، ابزار تبلیغات و بازاریابی مناسبی برای شما باشد. البته اگر به درستی مورد استفاده قرار بگیرد. سررسید دفتری نسبتاً کوچک است که از آن می‌توان برای سالنامه و یادداشت روزانه استفاده کرد؛ اما مهم‌ ترین جنبه آن تبلیغات است. دفتری که حداقل یک سال همراه با مشتری شما خواهد بود. برای همین باید ویژگی‌هایی از جمله زیبایی در طرح و مقاوم پذیری را داشته باشد تا علاوه بر دوام بالا، در جلب مشتریان و دوستان مؤثر باشد.
شبکه چاپ با بیش از 50 سال تجربه درزمینه طراحی و چاپ انواع محصولات از جمله سررسید فعالیت می‌کند. شبکه چاپ با داشتن طراحان با تجربه و خلاق و همچنین استفاده از آخرین دستگاه‌های چاپ، انواع سالنامه با بهترین کیفیت و با تضمین قیمت چاپ می‌کند.


طراحی و چاپ سررسید با شبکه چاپ

به سررسید نباید به چشم دفتر ساده نگاه کرد. سالنامه‌ها انواع مختلفی دارند که هرکدام برای هدف معینی چاپ می‌شوند. اگر سررسید را به همان صورت ساده چاپ کنید، در واقع صرفاً چیزی شبیه به دفتر خواهد بود.
هدف از سررسید برندسازی است. در هر سررسید به غیر از سالنامه می‌توان به راحتی در خصوص تاریخچه شرکت، فعالیت‌های گذشته و چشم انداز آینده صحبت کرد. در واقع کارایی نهایی سالنامه به منظور آشنایی بیشتر مشتریان شما با کسب‌وکارتان است. اگر سررسید دارای قالب و طراحی مناسبی باشد، به راحتی می‌توان از آن برای یادداشت اطلاعات روزانه هم استفاده کرد. در واقع سالنامه در نگاه اول برای نوشتن اطلاعات استفاده می‌شود. بعد بحث برندسازی آن مطرح می‌شود.
در طراحی و چاپ سررسید باید به چند نکته دقت کرد: اول از همه اینکه طراحی ساختار آن به صورتی باشد که بتواند هویت برند شما را نشان بدهد. دوم اینکه اطلاعات کسب‌وکار شما به صورت کامل در آن نوشته شده باشد. به این صورت هرکسی هم آن را دید، نوع کسب‌وکار و هدف شما را متوجه شود. سوم اینکه مکان مناسبی برای یادداشت اطلاعات داشته باشد.
شبکه چاپ با تجربه 40 ساله در طراحی و چاپ انواع سالنامه به خوبی با ساختار انواع سررسید آشنا است. اینکه دقیقاً هر کسب‌وکاری چه نوع سالنامه‌ای نیاز دارد. ویژگی طراحی و کیفیت کاغذهای چاپ شده باید چگونه باشد.
ویژگی‌های سررسیدهای شبکه چاپ
• استفاده از بهترین مواد در چاپ کاغذ و جلد
• طراحی منحصر به فرد و بر اساس هویت برند
• ساختار دقیق و مشاوره در خصوص چگونگی نوشتن متن‌ها
• چاپ و تحویل سریع
• تضمین قیمت
چه کسب‌وکارهایی نیاز به این خدمت دارند؟
سررسید بیشتر برای شرکت‌های بزرگ و متوسط با تعداد مشتریان بالا مناسب است. سالنامه‌ها بهترین گزینه برای شرکت‌های تولیدی است تا بتوانند علاوه بر توضیح خدمات انجام شده، چشم اندازی از اهداف سال آینده را به مشتریان خود نشان بدهند. به این صورت هر کسی در یک نگاه با نوع کسب‌وکار شما هم آشنا خواهد شد.


سفارش چاپ سررسید
صفحه بندی و چاپ سررسید را باید جدی بگیرید. اینکه از چه ساختاری در طراحی استفاده شود تا بتواند بیشترین تأثیرپذیری را داشته باشد، نکته خیلی مهم است. شبکه چاپ با داشتن تیمی متخصص تمامی موارد از صفر یعنی مشاوره در طرح و نوشته‌ها تا طراحی المان‌ها را با به روزترین فاکتورها انجام دهید. در صورت درخواست چاپ سررسید، فقط کافی است که با شبکه چاپ تماس بگیرید.نمونه سررسید در تصاویر زیر قابل مشاهده می باشد .


جهت سفارش سررسید و سالنامه کسب اطلاعات با ما تماس بگیرید.

برای بزرگ نمایی تصاویر روی آن ها کلیک کنید.

کارشناس واتس اپ تلفن تماس