چاپ کاغذ کف پایی کارواش


کاغذ کف پای کارواش یکی از روش‌های مرسوم تبلیغات در حوزه این کسب‌و کار است. به طور کلی می‌توان گفت تبلیغات تنها زمانی اثر گذار خواهد بود که در زمان و مکان مناسب دیده شود. هر کسب و کار نیز روش خاص خود برای دیده شدن را دارد. برای مثال ممکن است برخی بیلبورد تبلیغاتی نصب کنند، برخی به پخش تراکت اکتفا کنند و برخی دیگر از روش‌های نوین‌تر و متفاوت‌تری استفاده کنند. کارواش‌ها کسب و کاری کاربردی بوده و با کمک گرفتن از آن‌ها، در وقت و هزینه خود برای شستشوی ماشین صرفه‌جویی می‌کنیم. اما چطور یک کارواش خوب می‌تواند خود را در ذهن مخاطب جا بیندازد؟ با تبلیغات درست و به موقع. یکی از بهترین روش‌ها چاپ کاغذ کف پایی کارواش است. در ادامه بیشتر در این مورد صحبت می‌کنیم.


در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت چاپ کاغذ کف پایی کارواش با ما تماس بگیرید.

چاپ کاغذ کف پایی کارواش
کاغذ کف خودرو
چاپ کاغذ کف پایی کارواش

کاغذ کف پایی کارواش چیست؟

بخشی از ماشین که سرنشینان یک خودرو پایشان را زیر آن می‌گذارند؛ کف پای ماشین است. این بخش در فصولی که بارانی یا برفی است به شدت کثیف شده و مدام نیاز به شستشوی کف پایی دارد. بنابراین برخی مجبورند به کارواش مراجعه کنند تا این بخش از ماشین به خوبی تمیز شود. ممکن است باقی مانده نمک موجود در خیابان‌ها کف ماشین را به مرور زمان خراب کرده و آن را حتی سوراخ کند.
بنابراین باید کف پای کارواش بعد از هر چند وقت تمیز شود. حتی خیس شدن و خیس باقی ماندن آن می‌تواند سبب زنگ زدگی بخش‌های داخلی ماشین شود. اما در کارواش‌ها پیشنهاد می‌کنند از کف پایی‌های کاغذی استفاده کنند.


کف پایی کاغذی در کارواش‌ها

همان طور که در بالا اشاره کردیم؛ دارندگان خودرو مجبورند کف پایی زیر ماشین خود را هرچند وقت یکبار برای شستشو به کارواش ببرند. اما این کفپوش‌ها ممکن است کمی دیر خشک شوند. بنابراین کارواش‌ها از کف پایی‌های کاغذی موقت استفاده می‌کنند تا مشتری در آن لحظه احساس راحتی کرده و تا خشک شدن کف پایی خود از این کف پایی کاغذی استفاده کند. کارواش‌هایی که می‌خواهند خود را بیشتر در ذهن مشتری پر رنگ کنند،؛ می‌توانند از تبلیغات در اینجا استفاده کنند. معمولا بر روی این کاغذها نام و آدرس کارواش به عنوان یک تبلیغ قرار گرفته و مخاطب برای مدت بیشتری آن را در خاطر خود خواهد داشت.


چاپ کاغذ کف پایی کارواش

برای چاپ کاغذ کف پایی کارواش معمولا از کاغذهای تحریر استفاده می‌شود. این کاغذ‌ها باید در برابر رطوبت مقاوم باشند. همچنین انتظار می‌رود بعد از چند بار استفاده کاغذ کف پا دوام مناسب داشته باشد. این کاغذ برای جلوگیری از کثیف شدن مجدد زیر پا استفاده می‌شود.
از نظر ابعاد نیز هر کارواش بسته به مدل ماشین‌هایی که جزو مشتریانش است، می‌تواند اندازه‌های متناسب با ماشین‌ها را برای تبلیغات سفارش دهد. بر روی این تبلیغات به نام، آدرس و شماره تلفن کارواش اشاره می‌شود.
چاپ کاغذ کف پایی کارواش به صورت شیت انجام می‌شود. در سایز 30 * 45 | 50 * 70 | 60 * 45 | 35 * 50 پرطرفدار می باشد . برای چاپ کاغذ ایرانی تحریر و ... استفاده می شود این کاغذ می‌تواند چند بار استفاده را تحمل کرده و در برابر خیس شدن و تا شدن نیز تا حد زیادی مقاوم است.


ویژگی‌های کف پایی کارواش

کف پایی کارواش اگرچه قرار است یکبار مصرف باشد، اما یکسری ویژگی خاص را نیز باید داشته باشد. این ویژگی‌ها شامل موارد زیر هستند:
1. بصورت ورقی تولید می‌شود
معمولا برای این که کاغذ کف پای کارواشی هدر نرود، آن را به صورت ورقی تولید می‌کنند. این نوع کف پایی در حین کار خراب نشده و تنها اندازه نیاز مصرف می‌شود. همچنین از نظر اندازه نیز این نوع اندازه استانداردی برایش تعریف شده است.
2. کیفیت بالا
نوع کاغذی که برای تولید کف پایی و چاپ آن استفاده می‌شود، باید باکیفیت باشد. برای تولید معمولا از کاغذ های تحریر محکمی استفاده می‌شود که از نظر کیفیت درجه یک و دو است.
3. جذب مناسب خیسی
همان طور که در بالاتر توضیح دادیم؛ کاغذهای کف‌پایی‌ را در کارواش استفاده می‌کنند تا کف‌پایی‌های اصلی خشک شوند. بنابراین باید کف‌پایی‌ها قابلیت جذب مایعات مناسبی داشته باشند تا در صورت خیس یا گلی بودن کف راننده و همراهانش، فورا خیس نشود. خیس شدن سریع کف پایی ماشین سبب از فرم افتادن شده و مقوای آن تکه تکه می‌شود. انواع کف‌پایی‌های مرغوب در بخش بالایی خود یک لایه شفاف دارند که سبب می‌شود آب دیرتر به درون بخش‌های پایینی نفوذ کند.
4. قیمت مناسب
قیمت دغدغه بسیاری از خریداران کف پایی کارواش است. استفاده روزمره و زیاد از این محصول سبب شده تا طرفداران زیادی هم داشته باشد. بنابراین چاپ کاغذ کف پای کارواش بهتر است قیمت مناسبی داشته و توجیه اقتصادی برای خریدار و استفاده کننده نیز داشته باشد.
5. حافظ محیط زیست ( مثل کاغذ کرافت )
در نظر داشته باشید که این کف‌پایی‌ها چون از جنس کاغذ مقوایی هستند، بنابراین تنها یکبار می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. زمانی که بر روی آن‌ها نوشته‌ای چاپ می‌شود؛ در صورت دور ریختن و خیس شدن ممکن است رنگ شیمیایی به محیط اطراف خود آسیب وارد کند. بنابراین نوعی از این کف پایی‌ها مناسب‌اند که دوستدار محیط زیست طراحی شده باشند.
6. جنس کاغذ
جنس کاغذ کف پایی معولا از جنس تحریر از 60 تا 80 گرم یا کاغذ کرافت روشن از 70 تا 120 گرم ، یا کاغذ های کاهی ایرانی در گرم 70 تا 120 گرم است که از پرطرفدار ترین آنها می باشد .
یکی از راه‌های تبلیغات در کارواش‌ها، ارائه خدمات است. بنابراین استفاده از روش‌ها و خدماتی که سبب راحتی بیشتر مشتریان می‌شود، آن‌ها را به مشتریان دائمی شما تبدیل می‌کنند. چاپ کاغذ کف پای کارواش یکی از این روش‌ها است. این کاغذ هم جنبه تبلیغاتی دارد و هم این که سبب راحتی کار مشتریان شما می‌شود. برای چاپ این کاغذ‌ها می‌توانید از آدرس، شماره تلفن و نوع خدمات کارواش خود استفاده کنید. استفاده از کف‌پایی درجه یک در کارواش شما با یک چاپ عالی نقش زیادی در رضایت مشتریان‌ شما خواهد داشت.

کارشناس واتس اپ تلفن تماس