چاپ ‌‌زیر بشقابی و ‌زیر لیوانی


این روزها استفاده از زیر لیوانی و زیر بشقابی به منظور تبلیغات و بازاریابی روشی رایج به شمار می‌آید. شبکه چاپ عکس و طرح دلخواه شما به همراه لوگوی رستوران یا کافی شاپ شما را بر زیر لیوانی و ‌‌زیر بشقابی چاپ می‌کند. شما با استفاده از ‌زیر لیوانی و ‌‌زیر بشقابی منحصر به فرد و مخصوص به خودتان، می‌توانید تجربه ویژه ای از غذا خوردن را برای مشتریان بیافرینید. شما علاوه بر نام تجاری، می‌توانید تخفیفات، جشنواره‌‌ها و تبلیغات را روی ‌زیر لیوانی و ‌‌زیر بشقابی چاپ کنید. شبکه چاپ ‌زیر لیوانی و ‌‌زیر بشقابی منحصر به فرد شما را طراحی و چاپ می‌کند.


چاپ ‌زیر لیوانی و ‌‌زیر بشقابی در چه ابعادی انجام می‌شود؟


چاپ ‌زیر لیوانی و زیر بشقابی رستورانی در شبکه چاپ به وسیله‌ی قالب‌‌های گرد و مستطیل شکل کوچک 10 در 10 و بزرگ در ابعاد 25 در 35 | 30 در 42 و ... صورت می‌گیرد. اما اگر اندازه‌ای که مد نظر دارید در این این قالب‌‌ها نیست امکان ساخت قالب‌‌های سفارشی وجود دارد.


در شبکه چاپ برای چاپ ‌زیر لیوانی و ‌‌زیر بشقابی از چه کاغذ هایی استفاده می‌شود؟


برای چاپ زیر لیوانی و زیر بشقابی در شبکه چاپ از کاغذهای مختلفی شامل موارد زیر استفاده می شود:
• انواع کاغذ بهداشتی مومی
• کاغذ تحریر 70 و 80 گرم
• کاغذ کرافت 70 و 115 گرم
• چاپ کاغذ کرافت و تحریر با مرکب‌‌های خاص ، رنگ پنجم


چه نیازی به چاپ زیر لیوانی و زیر بشقابی وجود دارد؟


یکی از عواملی که به فضای رستوران یا کافی شاپ، زیبایی و جلوه مضاعف می‌بخشد، ‌زیر لیوانی‌‌ها و ‌‌زیر بشقابی هایی است که استفاده می‌کنید. هماهنگی رنگ استفاده شده در فضای کلی شما با ‌زیر لیوانی و ‌‌زیر بشقابی بسیار مهم است. به علاوه شما با چاپ ‌زیر لیوانی و ‌‌زیر بشقابی مخصوص خودتان و چاپ لوگوی خود روی آنها، نام تجاری خود را در ذهن مشتری هک می‌کنید. از مزایای دیگر چاپ زیر لیوانی و زیر بشقابی این است که شما می‌توانید هر پیامی را که می‌خواهید به مشتری برسانید، روی آنها چاپ کنید. پیامهایی مثل تخفیفات، اضافه شدن غذای جدید به منوی رستوران، برگزاری جشن‌‌ها و ...


چاپ زیر بشقابی و ‌زیر لیوانی با کیفیت بالا و در طرح‌‌ها و رنگ‌‌های متنوع در شبکه چاپ


برای داشتن ‌زیر لیوانی و ‌‌زیر بشقابی زیبا و شیک و هماهنگ با فضای رستوران یا کافی شاپ خود، باید طراحی و چاپ آنها به صورت حرفه‌ای و توسط متخصصین این کار انجام شود. داشتن بیش از 40 سال سابقه در حوزه‌ی طراحی و چاپ گویای این است که ما از تجربه و تخصص کافی برخوردار هستیم. شبکه چاپ انتخابی مطمئن برای تولید انواع محصولات چاپی است و چاپ ‌زیر لیوانی و ‌‌زیر بشقابی شما را مطابق با اصول و استانداردهای حرفه‌ای، در زمان کم و با قیمت مناسب انجام می‌دهد.
چاپ ‌زیر لیوانی و زیر بشقابی رستورانی در شبکه چاپ از تعداد 250-100000 انجام می‌شود. شما می‌توانید بسته به نیاز خود، تعداد و طرح و اندازه مناسب را سفارش دهید.برای اطلاع بیشتر از خدمات و تعرفه‌‌ ها و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.


کارشناس واتس اپ تلفن تماس