لیوان تبلیغاتی ، حرارتی ، جادویی


لیوان تبلیغاتی شما را برای سالها تبلیغ می کند ؛
چاپ لیوان تبلیغاتی یک روش فوق العاده برای نمایش نام تجاری است. لیوان های تبلیغاتی با چاپ اختصاصی ، همیشه یک مورد خوشایند است که می توانید در یک دفتر یا خانه داشته باشید. از قاشق با آرم چاپی برای لیوان خود استفاده کنید یا نام تجاری خود را ارتقا دهید. یک لیوان تبلیغاتی را به هر شخصی هدیه بدهید آن را ساله ها در خانه خود یا در شرکت خود نگاه می دارد .
چاپ لیوان این روزها بسیار ساده و سریع است. این یک راه حل مقرون به صرفه برای کسی است که تلاش می کند تا هدیه خود را متمایز کنند و برای کسانی که به دنبال تبلیغ برند خود هستند ؛ لیوان های سفارشی در دو اندازه، استاندارد 11 اونس می باشد. و 15 اونس می باشد . آنها همچنین در رنگ های مختلف در متریال سرامیکی کلاسیک و سبک وزن هستند و فضایی چاپ که قابل تنظیم برای مشتری می باشد .
شبکه چاپ وارد کننده لیوان حرارتی و سرامیکی در ایران آماده ارائه خدمات به شرکت ها و ... می باشد . لیوان تبلیغاتی سرامیکی شبکه چاپ به صورت عمده و بدون واسطه عرضه می شود . لیوان های حرارتی (جادویی) در حالت عادی به رنگ سفید ،قرمز و مشکی هستند، که پس از ریختن چای یا هر مایع گرم تغییر رنگ داده و طرح روی لیوان نمایان می شود.
لیوان تبلیغاتی هدیه ای ماندگار برای تبلیغات شرکت شماست ، و از ماندگاری و کاربرد بیشتری در مقایسه با سایر هدایای تبلیغاتی برای شما دارد.


به دلیل کثرت تقاضا ارسال نمونه کار مقدور نمی باشد , خواهشمند است جهت بازدید نمونه ها به دفتر مراجعه نمایید .

نمونه لیوان تبلیغاتی


نمونه لیوان حرارتی تبلیغاتی-سرامیکی

نمونه چاپ روی لیوان کاغذی

نمونه طراحی,چاپ روی لیوان تبلیغاتی

کارشناس واتس اپ تلفن تماس