چاپ لیبل محصول و بسته بندی | برچسب محصول و بسته بندی


لیبل بسته بندی محصولات نقش مهمی در هویت محصول شما ایفا می کند، شما می خواهید مطمئن شوید که بسته بندی محصول و برچسب ها دقیقا با چه نمایش ای باعت جذب مشتریان خود ، برای دیدن نام تجاری شما می شوند . برچسب ها برای بسته بندی و ارتقاء کسب و کار شما عالی هستند. آنها یک راه آسان برای ایجاد یک تصویر برند ، ارائه می دهند. شما می توانید برچسب های بسته بندی را در بطری ها، بسته بندی مواد غذایی، جعبه های هدیه و غیره اعمال کنید. شما می توانید لیبل سفید یا شفاف برای محصولات خود انتخاب کنید و برچسب های با تعداد بالا با قیمت ارزان تر سفارش دهید
برچسب های بسته بندی بر حسب اندازه فقط از کاغذ با کیفیت و با کیفیت عالی و روکش ضد آب استفاده می کنند، بنابراین مطمئن شوید که بهترین ها را تهیه می کنید . برچسب های بصورت نیم تیغ به اندازه مناسب برای برچسب زدن زمان کمتری نیاز دارند که می توانند جایگیزین برش شوند.
نام تجاری خود را با برچسب محصولات ارتقا دهید. هنگامی که محصولات شما در قفسه ها قرار می گیرند، برچسب ها تبدیل به فروشندگان شما می شوند، ارتباط برقرار کردن با خریداران، لیبل ها به آنها می گوید که چه چیزی در مورد مارک و محصولات شما وجود دارد. شما همچنین می توانید از آنها برای هدیه دادن به مشتریان خود استفاده کنید. ما آنها را به دو سبک تقسیم می کنیم: برچسب های برش کامل و نیم تیغ.
برچسب های برش شده به اندازه برچسب ، جدا جدا هستند که برای توزیع آسان می باشند ، اینها بر روی یک کاغذ برچسب کاغذی 80 گرمی با پوشش براق، مات یا براق چاپ شده اند و قیمت مناسبی دارند .
برچسب های شیت نیم تیغ محصولات برای بسته بندی کالاها به صورت عمده ای مناسب هستند. این ها در فرم آسان برای چسباندن هستند و به راحتی قابل انعطاف هستند. و دارای اشکال خاص و مربع، دایره، گرد و بیضی شکل هستند .

جهت اطلاعات بیشتر در زمینه چاپ لیبل محصول و بسته بندی با ما تماس بگیرید.

کارشناس واتس اپ تلفن تماس