چرا جعبه یادداشت ؟


هدایای تبلیغاتی ابزاری است که این روزها در سازمان‌های مختلف، محبوبیت و رواج زیادی برای معرفی برند پیدا کرده‌است. چاپ جعبه یادداشت از جمله اقداماتی است که سازمان‌ها برای بهره بردن از این روش موثر و کم‌هزینه انجام‌ می‌دهند. چاپ جعبه یادداشت در ابعاد و طرح‌های گوناگون مطابق با سلیقه و به دلخواه شما در شبکه چاپ صورت‌ می‌گیرد. امکان استفاده از انواع متریال مانند گلاسه، تحریر، کتان، ایندربورد و ... در گراماژهای گوناگون و طراحی جا یادداشتی در مدل‌های مختلف جعبه یادداشت و استند رومیزی یادداشت در شبکه چاپ وجود دارد. همچنین‌ می‌توانید از برگه‌های یادداشت با ابعاد و متریال مختلف استفاده کنید.


در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت تولید جعبه یادداشت با ما تماس بگیرید.

تولید جعبه یادداشت
چاپ جعبه یادداشت
تولید جعبه یادداشت تبلیغاتی

جعبه یادداشت چیست؟

همانطور که از اسم این محصول بر‌ می‌آید، جعبه یادداشت جعبه‌ای است که برگه‌های یادداشت در آن قرار داده‌ می‌شود. در چاپ جعبه یادداشت از طرح‌های دلخواه و لوگو و برند تجاری استفاده‌ می‌شود. همچنین طراحی این محصول‌ می‌تواند به گونه ای باشد که با باز کردن جعبه یادداشت، لوگوی سازمان نمایش داده شود و به این ترتیب توجه بیشتری را به لوگوی شما جلب کند. همچنین برگه‌های یادداشتی که در جعبه یادداشت گذاشته‌ می‌شود،‌ می‌تواند به صورت طراحی‌شده یا ساده باشند.


کاربرد و مزایای چاپ جعبه یادداشت و استند رومیزی یادداشت

جعبه یادداشت کاغذی محصولی است که در سازمان‌ها از آن برای ست اداری یا به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده‌ می‌کنند. در همه سازمان‌ها و ادارات برگه یادداشت استفاده فراوانی دارد. همچنین در نمایشگاه‌ها، کنفرانس‌ها و ... به مشتریان و مخاطبین اهدا‌ می‌شود. روش‌های سنتی بازاریابی جای خود را به روش‌های خلاقانه و به‌صرفه که اثرگذاری بیشتری دارند، داده است. چاپ جعبه یادداشت و چاپ استند رومیزی با لوگو و برند تجاری شما، ابزاری ارزان قیمت و موثر را در اختیار شما‌ می‌گذارد که با استفاده از آن‌ می‌توانید برای سازمان و محصولات یا خدمات خود تبلیغ کرده و هویت خود را در ذهن افراد ثبت کنید.


استفاده از طراحی خلاقانه و جذاب برای چاپ جعبه یادداشت و استند رومیزی یادداشت در شبکه چاپ

طراحی محصولات نقش بسیار موثری در جلب نظر مخاطبین و شکل گیری هویت سازمان دارد. استفاده از رنگ‌های سازمانی در طراحی جعبه یا استند رومیزی یادداشت، باعث به خاطر سپردن سازمان و محصولات و خدمات شما در ذهن مخاطبین‌ می‌گردد. شبکه چاپ، چاپ جعبه یادداشت و چاپ استند رومیزی یادداشت برای سازمان شما را توسط طراحان زبده خود انجام داده و از متریال با کیفیت و مقاوم استفاده‌ می‌کند. همچنین برای خاص شدن محصول‌ می‌توانید برای چاپ لوگو و برند تجاری خود از چاپ‌های برجسته، طلاکوب، نقره‌کوب، یووی و ... استفاده کنید.


چاپ جعبه یادداشت و استند رومیزی یادداشت در شبکه چاپ با بهترین کیفیت

شبکه چاپ سال‌ها است در زمینه طراحی و چاپ انواع محصولات فعالیت داشته و همواره رعایت دقت و کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده است. چاپ انواع محصولات با استفاده از به روزترین دستگاه‌ها و تکنولوژی‌های صنعت چاپ و همچنین متریال با کیفیت صورت‌ می‌گیرد. چاپ جعبه یادداشت و استند رومیزی یادداشت یکی از خدمات گسترده‌ای است که در شبکه چاپ ارائه‌ می‌شود. برای سفارش چاپ جعبه یادداشت و استند رومیزی یادداشت ویژه سازمان خود و اطلاع از تعرفه خدمات با ما تماس بگیرید.

کارشناس واتس اپ تلفن تماس