چاپ پوشه و چاپ پرونده پزشکی


هنگام مراجعه به مطب یا بیمارستان، اطلاعات بیمار مانند سن، جنسیت، سوابق بیماری و همچنین شرح حال بیمار ثبت می‌شود. بعد از انجام معاینات و آزمایشات و تشخیص پزشک، این اطلاعات هم به پرونده بیمار اضافه می‌شوند. نگهداری از اطلاعات بیمار و ثبت روند درمان و شرح حال او، برای تشخیص پزشک و پیگیری فرآیند بهبود بیماری بسیار مهم است. بنابراین تمامی مراکز پزشکی و بیمارستان‌ها، نیاز دارند تا از اطلاعات بیمار به‌خوبی محافظت کنند. چاپ پوشه پزشکی و چاپ پرونده پزشکی از جمله اقداماتی است که مراکز درمانی برای خدمت‌رسانی بهتر به افراد، در دستور کار خود قرار می‌دهند.
در مراکز درمانی و مطب‌ها بیماران خدمات درمانی گوناگونی را دریافت می‌کنند. هر گونه خدمات و اقداماتی که برای بیمار در این مراکز صورت می‌گیرد، در پرونده پزشکی ثبت می‌شود. پرونده پزشکی منبع اطلاعاتی از وضعیت سلامتی و روند درمان افراد بوده و به بیمار و درمانگران کمک می‌کند تا روند بیماری را پیگیری کرده و آن را بررسی کنند. در پرونده پزشکی تمامی اطلاعات بیمار و همچنین اطلاعات پزشک‌های معالج ثبت می‌شود. بعد از اتمام دوره درمان پرونده پزشکی در بایگانی مراکز درمانی نگهداری شده تا در صورت مراجعه بعدی بیمار به آن مرکز، پزشک از سوابق بیمار آگاه شده و با توجه به آن درمان و داروهای مورد نیاز را تجویز کند. اهداف چاپ پرونده پزشکی به طور خلاصه شامل موارد زیر است:
ارزیابی مراقبت‌ها و خدماتی که به بیمار ارائه شده
برقراری ارتباط مناسب و انتقال اطلاعات بین تمامی مراکز درمانی و بخش‌های گوناگون بیمارستانی که به بیمار خدمات درمانی ارائه داده اند
استمرار مراقبت در طول دوره‌‌ی درمان و پس از آن


در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت چاپ پوشه و چاپ پرونده پزشکی با ما تماس بگیرید.

چاپ پوشه پزشکی
چاپ پرونده پزشکی
پرونده بیمار

چاپ پرونده پزشکی و پوشه پزشکی چه اهمیتی دارد؟

واضح است که حفاظت و نگهداری از اطلاعات بیمار بسیار مهم است. بنابراین چاپ پرونده پزشکی و پوشه پزشکی که ابزاری برای حفاظت و مراقبت و بایگانی کردن اطلاعات بیمار هستند، ضروری است. چاپ پرونده و پوشه پزشکی باعث می‌شود که خدماتی که به بیمار ارائه شده دارای کیفیت بالاتری باشد. زیرا با توجه به مستند شدن روند بیماری و درمان، تشخیص پزشک بهتر صورت گرفته و خطاهای پزشکی کمتر خواهد شد. همچنین نظارت بر خطاها و پیگیری اشتباهات پزشکی ممکن خواهد شد. علاوه بر تمامی مزایای ذکر شده، مطالعه پرونده بیمار و بررسی آن، نقش مهمی در فرایندهای آموزشی و پژوهشی دارد.


متریال مورد استفاده برای چاپ پوشه و پرونده پزشکی

متریال‌های مختلف با ویژگی‌های ظاهری و فیزیکی متفاوت در صنعت چاپ برای کاربردهای مختلف و تولید محصولات گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند. این متریال‌ها مانند کاغذ کرافت، تحریر، کتان، گلاسه، پشت طوسی و ... در ضخامت‌ها و گراماژهای مختلف، هر کدام بسته به نوع محصول و ویژگی‌های مورد نیاز، برای تولید محصولات مختلف مناسب هستند. همانطور که ذکر شد، چاپ پرونده بیمار و چاپ پرونده بیمارستانی برای حفاظت از اطلاعات بیمار که دارای اهمیت بالایی است، صورت می‌گیرد. بنابراین بهتر است برای چاپ پرونده پزشکی و چاپ پوشه پزشکی از متریالی استفاده شود که دارای استحکام و مقاومت بالایی در برابر پارگی و عوامل محیطی مانند زطوبت داشته باشد تا در اثر جابجایی‌ها یا نگهداری طولانی مدت در بایگانی‌ها دچار آسیب نشده و اطلاعات بیمار از بین نرود. متریال مناسب برای تولید این محصول شامل موارد زیر است:
تحریر 120 گرم
مقوای کارتی 140 گرم
مقوای کارتی 230 گرم
و همچنین در سایز های
35 در 50
25 در 35
30 در 45


طراحی و چاپ پرونده و پوشه پزشکی در شبکه چاپ

چاپ پرونده پزشکی و چاپ پوشه پزشکی را در انواع رنگ‌ها و ابعاد و همچنین با استفاده از متریال دلخواه شما در شبکه چاپ صورت می‌گیرد. چاپ اختصاصی این محصول و ثبت لوگو و نام مرکز درمانی، با بهترین کیفیت و قیمت با استفاده از طرح‌های ویژه و خاص مطابق با نیاز و سلیقه شما انجام شده و بدین ترتیب پرونده پزشکی مناسب و با کیفیتی را برای ثبت اطلاعات بیمار و ارائه خدمات بهتر و مطمئن تر خواهید داشت. شبکه چاپ با بیش از 40 سال تجربه در صنعت طراحی و چاپ دارای دانش فنی در این زمینه بوده و محصولات و خدمات گسترده ای را با بهترین کیفیت و قیمت ارائه می‌دهد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارشات خود با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط :

چاپ سرنسخه
کارشناس واتس اپ تلفن تماس