بگ کاغذی آماده ، ساک دستی آماده تعداد کم


بسته بندی محصولات و هدایای تبلیغاتی اهمیت بسیار زیادی دارد و به طور مستقیم بر ذهنیت افراد از برند شما تاثیر می‌گذارد. ساک دستی کاغذی یک انتخاب مناسب برای‌ بسته‌بندی مناسب و باکیفیت محصولات شماست. ساک دستی کاغذی در انواع طرح‌ها، رنگ‌ها و ابعاد تولید شده و به خوبی نیاز شما و مشتریانتان را در چاپ بگ تعداد کم برطرف می‌کند. شما می‌توانید با طراحی خاص ساک دستی و چاپ لوگو و برندتان از ساک دستی برای شناخته شدن بیشتر در بین جامعه‌ی مخاطبینتان استفاده کنید. ساک دستی کاغذی آماده در مواردی که فورا نیاز به این محصول داشته یا در حال حاضر امکان اختصاص هزینه و انرژی برای طراحی و تولید ساک دستی اختصاصی ندارید، می‌تواند این نیاز را به خوبی برای شما برآورده کند.
استفاده از بگ‌های زیبا و خاص نشان می‌دهد که شما به مخاطب خود اهمیت می‌دهید. این موضوع به شما کمک می‌کند تا مشتریانتان شما را به عنوان برندی که محصولات و خدمات با کیفیت تولید می‌کند، به خاطر بسپارند و تاثیر مطلوبی بر تصویر برند شما خواهد گذاشت. بگ کاغذی آماده در رنگ‌ها و طرح‌های زیبا و خاص چاپ شده و می‌توانند‌ بسته‌بندی زیبا و مناسبی را برای محصولات شما فراهم کند. شما می‌توانید لوگو و نام تجاری خود را بر روی ساک دستی کاغذی آماده چاپ کنید و این بگ‌ها را در رنگ‌های مختلف سفارش دهید. علاوه بر‌ بسته‌بندی محصولات برای مشتریان، ساک دستی کاغذی برای‌ بسته‌بندی و حمل هدایای تبلیغاتی مانند سررسید، کاتالوگ و ... کاربرد دارد. با چاپ بگ تعداد کم بر روی ساک دستی آماده می توانید به ابزاری برای تبلیغات و بازاریابی با صرف کمترین هزینه و زمان دست پیدا کنید.


در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت چاپ بگ کاغذی آماده با ما تماس بگیرید.

ساک دستی آماده
بگ کاغذی آماده
 فروش ساك دستي كاغذي آماده

چرا ساک دستی کاغذی آماده؟

شما با خرید بگ کاغذی آماده می‌توانید با صرف هزینه و زمان کم، یک بسته‌بندی مناسب برای محصولات یا هدایای تبلیغاتی خود فراهم کنید. اگر نیازی به تعداد بالای ساک دستی ندارید، این محصول برای شما مناسب است. زیرا در‌ بسته‌بندی‌های 50 عددی قابل سفارش هستند. در غیر این صورت، برای چاپ ساک دستی اختصاصی حداقل تعداد سفارش 1000 عدد است. به علاوه برای طراحی و چاپ ساک دستی اختصاصی باید هزینه بیشتری را برای طراحی پرداخته و زمان آماده سازی سفارش بیشتر خواهد بود.


برای تولید بگ کاغذی آماده از چه متریالی استفاده می‌شود؟

ساک دستی آماده با استفاده از کاغذ گلاسه و کاغذ کرافت تولید می‌شود. شما بر اساس نیاز و سلیقه ی خود می‌توانید متریال مناسب را انتخاب کنید:
ساک دستی آماده کرافت: کاغذ کرافت یک کاغذ قابل بازیافت بوده که از خمیر کاغذ تهیه می‌شود. این کاغذ دارای دو رنگ قهوه‌ای و سفید است. کاغذ کرافت قهوه‌ای ظاهری خاص و نوستالژیک دارد. ساک دستی کرافت برای محصولات غذایی، پوشاک، فست فود‌ها و ... کاربرد دارد. بگ کاغذی آماده کرافت با استفاده از کاغذ کرافت 130 تا 250 گرم تولید می‌شود. ساک دستی کرافت انتخابی به صرفه و زیبا برای محصولات شما خواهد بود.
ساک دستی آماده گلاسه: کاغذ گلاسه یک کاغذ بادوام و باکیفیت است که بر روی آن یک روکش نازک کشیده شده‌است. این روکش باعث ایجاد سطحی صاف و یکنواخت بر روی کاغذ شده‌است. بنابراین کیفیت چاپ بر روی آن بیشتر بوده و ظاهر کاغذ شیک و لوکس است. ساک دستی گلاسه برای انواع محصولاتی مانند ساعت، طلا و جواهر، پوشاک و ... کاربرد دارد.


چاپ بگ تعداد کم بر روی ساک دستی آماده

چاپ بگ تعداد کم بر روی نام تجاری ، لوگو، پیام تبلیغاتی یا اطلاعیه‌ها مانند تخفیف، جشنواره ، هدیه عید نوروز و ... بر روی ساک دستی وجود دارد. چاپ لوگوی شما با استفاده از کلیشه به صورت طلاکوب و نقره‌کوب بر روی بگ مورد نظر شما انجام می‌شود. همچنین در صورت تمایل می‌توانید سفارش دهید تا سلفون‌کشی یا استفاده از روکش یووی بر روی ساک دستی آماده انجام شود. در صورت سفارش چاپ لوگو و استفاده از روکش، زمان آماده‌سازی سفارش شما بیشتر خواهد بود.


ساک دستی کاغذی آماده طرح‌دار و ساده

بگ کاغذی آماده به صورت خام و در رنگ‌های ساده تولید می‌شوند. همچنین این بگ‌ها در طرح‌های مختلفی تولید شده و شما با توجه به سلیقه و نیاز خود می‌توانید طرح‌های مختلفی از ساک دستی آماده را سفارش دهید. بهتر است به تناسب رنگ و طرح با محصولات، مخاطبین و همینطور رنگ‌های سازمانی خود دقت کنید. افراد با دیدن رنگ های خاص و سازمانیتان، برند شما را به یاد خواهند آورد.


فروش ساك دستي كاغذي آماده در ابعاد و شکل‌های گوناگون

برای انتخاب ابعاد ساک دستی آماده باید به تناسب آن با ابعاد محصول و وزن آن دقت کنید. 4 سایز پرفروش بگ کاغذی آماده شامل موارد زیر است:
• برای اقلام کوچک مانند ساعت، لوازم آرایشی و بهداشتی و ... از سایز23*23*10سانتی‌متر استفاده می‌شود.
• برای‌ بسته‌بندی اقلام با اندازه متوسط مانند کاتالوگ و سایر هدایای تبلیغاتی ابعاد 25*35*9 مناسب است.
• برای حمل محصولاتی با ابعاد بزرگ، سایز 4*32*9 استفاده می‌شود.
• بگ کاغذی آماده در سایز 53*34*14 برای‌ بسته‌بندی محصولات حجیم مانند پوشاک کاربرد دارد.
دسته‌ها و بندهای مختلفی برای ساک دستی تولید می‌شوند. شما می‌توانید برای ساک دستی کاغذی آماده خود، بند کنفی، پیچ، زنبوری، روبان و بند معمولی سفارش دهید.


فروش ساک دستی آماده در شبکه چاپ

حتی اگر ساک دستی را تنها برای یکبار و به صورت محدود سفارش می‌دهید، بهتر است از کیفیت متریال و ساخت آن مطمئن باشید. یک ساک دستی بی‌کیفیت، بدون استحکام و با ظاهری نامناسب، در همان لحظه‌ی اول تاثیر نامطلوبی بر ذهن مشتریان و مخاطبین شما می‌گذارد. ما در شبکه چاپ بیش از 60 نوع محصول تبلیغاتی و‌ بسته‌بندی را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت تولید می‌کنیم. متخصصان ما در حوزه طراحی و چاپ با تخصص بالا و مسئولیت‌پذیری ویژه خود، تمامی محصولات را مطابق با اصول حرفه‌ای تولید می‌کنند. بگ کاغذی آماده در انواع طرح ها، رنگ‌ها و ابعاد توسط این متخصصین تولید شده و در اختیار شما قرار داده شده است. شما می‌توانید ساک دستی کاغذی آماده با چاپ بگ تعداد کم را از طریق تماس با 02171333344 سفارش دهید. سفارشات شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن برایتان ارسال خواهد شد.

کارشناس واتس اپ تلفن تماس