ساک دستی کاغذی ، پاکت تبلیغاتی


ساک دستی کاغذی تبلیغاتی با کیفیت و زیبا یکی از نیاز های تجارت و کسب و کار است ، که نقش بسزایی در معرفی خدمات شرکت یا کسب و کار (تبلیغات) شما را دارد. با چاپ لوگو یا برند (شعار تبلیغاتی) شرکت بر روی پاکت تبلیغاتی، می تواند بدون صحبت مشتریان جدید بدست آورید . ایده ساخت پاکت تبلیغاتی به عنوان یک فرصت بازاریابی به مشتریان جدید بسیار هوشمندانه است. ساک دستی و برند شما در دستان مشتریان خود مانند یک بیلبورد تبلیغاتی در تمام روز در حال تبلیغ و حرکت می باشد ، که همین عمل باعث ترویج برند شما و در خاطر ماندن می شود ، از موارد مورد استفاده وسیع ساک دستی می توان در شرکت ها ، رستوران و فست فودها ، فروشگاهای زنجیره ای ، برند های پوشاک و فروشگاهای اینترنتی که ارائه دهنده محصولات هستند نام برد . و همچنین ساک دستی در موسسات و شرکت های دولتی و خصوصی که نیاز به معرفی و ارائه خدمات خود در نمایشگاهها ، همراه هدایای تبلیغاتی را دارند، مورد استفاده قرار می گیرد،این ساکهای تبلیغاتی معمولا توسط خریداران فروشگاهها برای حمل خریدهای خود به منزل مورد استفاده قرار میگیرند. از مزایای ساک دستی کاغذی می توان به کیفیت چاپ تا 5 رنگ ، استحکام ، استفاده چند باره ، ارائه خدمات تکمیلی ماننده یووی نقره کوب و سلفون نامید که بر زییابی آن می افزاید و نسب به سایر ساک دستی های تبلیغاتی برتری خاصی دارد.


انواع ساک دستی : ، درب از طول ، درب از عرض ، مربع

جنس کاغذ : گلاسه ، کرافت، مقوایی پشت سفید و طوسی ، تحریر

ابعاد : کلیه سایز های استاندارد و خاص

گرماژ : 150 ، 170 ، 200 ، 250 ، 300 ، 320 گرم

خدمات تکمیلی : روکش سلفون مات ، براق ، طلا کوب ، نقره کوب ، یووی برجسته ، شنی


جهت سفارش با ما تماس بگیرید.

ساک خرید کاغذی، پاکت تبلیغاتی


شبکه چاپ تولید کننده انواع ساک دستی کاغذی ،ساک خرید ، شاپینگ بگ ، پاکت تبلیغاتی در هر نوع ابعاد و سایز از کاغذ گلاسه 150 تا مقوای 300 گرم ، تنوع بالا در قالب ساخت و بند های خاص ، روکش سلفون، چاپ 1 تا 5 رنگ آماده دریافت سفارشات از مشتریان گرامی می باشد. جهت مشاهده نمونه طراحی ساک دستی و چاپ ساک دستی و قیمت ساک دستی به وب سایت www.shbag.ir مراجعه نمایید.

چرا طراحی و چاپ پاکت تبلیغاتی
چه فروشگاه باشید یا شرکت عرضه کننده نوعی خدمات خاص، شما به پاکت نیاز خواهید داشت. پاکتی که روی آن حداقل آرم لوگوتان چاپ شده باشد. متاسفانه خیلی از شرکت ها نسبت به این مساله غافل هستند. وقتی که شما قصد تحویل جنس ای را به مشتریان یا همکاران خود را دارید، با قرار دادن آن در یک پاکت بگ اختصاصی، هم به آن ها احترام گذاشته اید و هم اینکه هویت برند خود را حفظ کرده اید. در واقع طراحی و چاپ پاکت تبلیغاتی بیشتر از هر چیزی برای خود کسب وکارها سودآور خواهد بود.
پاکت تبلیغاتی از جمله ابزارهایی است که می تواند به صورت غیرمستقیم روی برندسازی هویت تاثیر بگذارد.
در واقع چاپ پاکت تبلیغاتی برای شما مزیت های زیر را به همراه خواهد داشت:
• شما بسته اختصاصی برای تحویل کاغذ به مشتری خواهید داشت
• به مشتری و همکار خود احترام گذاشته اید
• برندینگ خود را ارتقا می دهید .

مطالب مرتبط ساک دستی :

قیمت ساک دستی کاغذی
کارشناس واتس اپ تلفن تماس