چاپ کارت اسکرچ


یکی از کارت‌های پرمصرف روزانه کارت اسکرچ یا رمزدار با اسکرچ است؛ چاپ کارت اسکرچ دار در سال‌های اخیر رواج زیادی پیدا کرده است و در اغلب بخش‌های زندگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به‌طور کلی کارت‌های اعتباری این روزها جایگاه خوبی در میان مردم به‌دست آورده‌اند و از کاربرد خوبی برخوردار هستند. اغلب صاحبان مشاغل با چاپ کارت رمزدار اسکرچ امنیت اطلاعات خود را تامین و در جهت حفظ آن تلاش می‌کنند.
با چاپ کارت اسکرچ دار بسیاری از کسب‌و‌کارها با آسایش خاطر بیشتری فعالیت می‌کنند. این کارت‌ها علاوه‌بر حفظ امنیت، تسهیل در امور را به‌دنبال دارد. چاپ کارت ویزیت اسکرچ دار نمونه‌ای از این نوع کارت است که در نظم بخشی به کسب‌و‌کارها از تاثیر عمیقی برخوردار است. در مقاله حاضر بیشتر با چاپ کارت اسکرچ دار شماره دار و ویژگی‌های آن آشنا می‌شوید.


در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت چاپ کارت اسکرچ با ما تماس بگیرید.

چاپ کارت اسکرچ
چاپ کارت رمزدار با اسکرچ
چاپ کارت اسکرچ

کارت اسکرچ‌دار را بشناسید

احتمالا تابه‌حال بارها با این نوع کارت روبه‌رو شده‌اید. کارت اسکرچ به کارتی گفته می‌شود که اطلاعات چاپ‌شده روی آن توسط یک جوهر مخصوص پوشیده‌شده که قابل برداشت است، به نمایش گذاشته می‌شود. چاپ کارت اسکرچ دار تنوعی عظیم در بسیاری از روابط تجاری و حتی روزمره انسان‌ها به وجود آورد.
این کارت یک بار مصرف اما باارزش توسط اغلب صاحبان مشاغل مورد استفاده قرار می‌گیرد. چاپ کارت رمز دار اسکرچ به شما کمک می‌کند تا با خیال راحت کسب‌و‌کار خود را بچرخانید. از این نوع کارت در آثار هنری، مسابقات، به‌عنوان کارت شارژ، قرعه کشی و... استفاده می‌شود. قبل‌از هر بار استفاده باید این بخش پوشیده‌شده را برداشت تا بتوان از کد و اطلاعات آن استفاده کرد.
معمولا جهت چاپ کارت اسکرچ دار از PVC یا گلاسه 300 گرم استفاده می‌شود و اغلب این کارت‌ها را با دو ضخامت 500 و 760 میکرون و در ابعاد 9 در 6 تولید می‌کنند. بسته‌به سلیقه و نیاز سفارش‌دهنده در طراحی آن ایده‌های مختلفی به‌کار می‌رود. در برخی موارد از کارت‌های دورگرد و زاویه‌دار و گاهی از کارت‌های بزرگ گوشه‌دار استفاده می‌شود که بسته‌به سلیقه صاحبان کسب‌و‌کار مورد استفاده قرار می‌گیرند. نوار پوشیده‌شده اغلب یا به رنگ نقره‌ای یا طلایی است که تمام اطلاعات مد نظر را می‌پوشاند.


چاپ کارت اسکرچ در جنس مناسب

اصولا چاپ کارت ویزیت اسکرچ دار و انواع کارت‌های رمزدار در جنس‌های مختلف امکان‌پذیر است که بسته‌به نوع فعالیت و نیاز سفارش‌دهندگان فرق می‌کند. برای مثال انواع کارت‌های اسکرچ PVC، سلفونی، لمینتی و حتی کارت‌هایی با روکش UV قابل استفاده و از کاربرد نسبتا خوبی برخوردار هستند.
برای مثال اغلب در چاپ کارت ویزیت اسکرچ دار از روکش سلفونی استفاده می‌شود؛ چراکه از وزن کم‌تر و ظاهر چشم‌گیری برخوردار است. براساس مسائل امنیتی چاپ کارت رمزدار اسکرچ باید در جنس و ابعاد خاصی باشد تا احتمال سوء استفاده از آن‌ها تا حد ممکن کاهش پیدا کند.
اصولا جهت چاپ کارت اسکرچ دار از مقواهای نازک یا ضخیم استفاده می‌شود که پس‌از اجرای طرح و رنگ یا لوگو و... یک لایه محافظ سلفونی روی آن می‌کشند. این لایه به محافظت از کارت کمک زیادی می‌کند. ضخامت لایه براساس سفارش صاحبان مشاغل از 35 تا 150 میکرومتر در نوسان است.


قابلیت‌های چاپ کارت اسکرچ دار

چاپ کارت اسکرچ دار از قابلیت‌های متفاوتی برخوردار است. براساس این قابلیت‌های متنوع بسیاری از صاحبان کسب‌و‌کار به سراغ آن می‌روند؛ در واقع کارت اسکرچ دار از اولین انتخاب‌های آن‌ها در تولیداتشان به‌حساب می‌آید.
از جمله قابلیت‌های چاپ کارت رمزدار اسکرچ مخفی‌بودن اطلاعات زیر محافظ اسکرچ است. براساس این قابلیت کارت‌های اسکرچ‌دار همیشه جزو اولویت‌های مهم برای چاپ کارت‌های اطلاعاتی و مهم به‌حساب می‌آیند. اطلاعات کارت تا زمانی که لایه اسکرچ از بین نرود در امنیت کامل است.
چاپ کارت ویزیت اسکرچ دار بدون قسمت انفورماتیک غیر‌ممکن است. کدهایی که روی کارت چاپ می‌شوند به‌کمک خطوط تلفن و اینترنت قابل کنترل هستند و به این بخش نیاز دارند. این بخش بیشتر جهت شرکت در مسابقات و قرعه کشی‌ها کاربرد دارد.
از دیگر قابلیت‌های چاپ کارت ویزیت اسکرچ دار، بازاریابی است. با استفاده از این نوع کارت به‌خوبی می‌توان کسب‌و‌کار خود را معرفی کرد. کافی است به مخاطبان و مراجعه‌کنندگان خود یک کارت هدیه اسکرچ دار تحویل دهید. این کارت هدیه می‌تواند شامل مبلغی پول یا شارژ و یا بن خرید باشد. در‌واقع با این کار هم مشتری را به خود جلب کرده و هم کسب‌و‌کارتان را به او معرفی کرده‌اید.


کلام آخر

می‌توان چاپ کارت اسکرچ را از حرفه‌ای‌ترین اقدامات بشر در سال‌های اخیر به‌حساب آورد. با کمک این نوع کارت اطلاعات مهم و حرفه‌ای شما تا زمان مورد نیازتان مخفی خواهد ماند. در‌صورتی‌که روی حفظ امنیت کسب‌و‌کارتان حساس هستید حتما چاپ کارت رمزدار اسکرچ را امتحان کنید. بسته‌به نیاز و هدف‌تان ابعاد و طرح کارت را انتخاب و آن را سفارش دهید.
یکی از حرفه‌ای‌ترین موسسات در زمینه چاپ کارت رمزدار اسکرچ، مجموعه شبکه چاپ است که سفارش شما را در اولین فرصت به دست‌تان خواهد رساند. با کمک این موسسه می‌توانید از حرفه‌ای‌ترین کارشناسان آن کمک بگیرید و در زمینه کسب‌و‌کار خود عملکردی مثبت را به‌جا بگذارید. چاپ باکیفیت، چاپ افست با سرعت بالا، متریال‌های عالی، سرعت بالا در تحویل کالا و... از خدمات این مجموعه حرفه‌ای به‌حساب می‌آیند.


کارشناس واتس اپ تلفن تماس