بسته‌بندی جذاب با چاپ سفید روی کرافت


چاپ سفید روی کرافت یک انتخاب جسورانه محسوب می‌شود. در این روش با استفاده از مرکب سفید روی کاغذ قهوه‌ای کرافت، طرح‌های متفاوتی ایجاد می‌کنند. کاغذ کرافت به دلیل رنگ و بافتی که دارد، یادآور زمان‌های گذشته است و حالتی کلاسیک دارد. از طرفی، رنگ سفید نشانه طراوت و تمیزی است. احساس تازگی و نو بودن رنگ سفید، با حس کهنگی کاغذ کرافت در تقابل است. همین تقابل باعث می‌شود چاپ رنگ سفید روی کاغذ کرافت جلوه‌ای خاص و متفاوت داشته باشد. استفاده از چاپ سفید روی کرافت در چند سال اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است؛ چرا که می‌تواند یک انتخاب خلاقانه برای جعبه ، شاپینگ بگ و سایر محصول کسب‌وکارهای مختلف باشد و نام تجاری آن‌ها را معروف کند.


در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت چاپ سفید روی کرافت با ما تماس بگیرید.

چاپ سفید روی کرافت
کاغذ کرافت سفید
کاغذ کرافت مشکی  ( سیاه )

محصولات کرافت انتخاب خاص و مقرون به صرفه ( کرافت سفید ، کرافت مشکی )

جنس و متریال‌های مختلفی بنا به نیاز و سلیقه‌‌‌ی مشتری برای تولید پاکت ، شاپینگ بگ ، جعبه به کار‌ می‌روند. یکی از متریال‌هایی که از آن در بسیاری از موارد مانند مزون ها، فروشگاه‌های پوشاک و لباس، فروشگاه‌های آجیل و خشکبار و ... به طور گسترده استفاده‌ می‌شود، کاغذ کرافت است. کاغذ کرافت از خمیر کاغذ درست شده و به طور طبیعی قهوه‌‌ای خاکی رنگ است. استفاده کاغذ کرافت قهوه‌‌ای برای بسته بندی و تولید ساک دستی ظاهری خاص و زیبا و به آن‌ می‌دهد. کرافت قهوه‌‌ای دارای بافتی است که ظاهری کلاسیک به ساک دستی داده و حسی نوستالژیک را منتقل‌ می‌کند.
کاغذ کرافت سفید : سفید کردن کاغذ کرافت با استفاده از فرایندهای شیمیایی وجود داشته و اگر ترجیح‌ می‌دهید از رنگ سفید آن استفاده کنید، این امکان برای شما فراهم است. ساک دستی و بگ کرافت دارای ویژگی‌هایی مثل انعطاف‌پذیری، مقاومت بالا در برابر پارگی و قدرت جذب بالا که با کرافت سفید زیبای آن 2 چندان می شود. کرافت مشکی : کرافت مشکی در اصل بصورت ذاتی وجود خارجی ندارد معمولا با چاپ تمپلات بر روی کل آن بصورت مشکی در می آید ، که مغز کار کرافت سفید یا قهوه ای می باشد ، ولی نوع کاغذ فانتزی با اصالت مشکی موجود است ، که می توان طرح های جذابی از آن تولید کرد .
علاوه بر مواردی که گفته شد، شما با انتخاب جعبه ، بگ کرافت سفید و قهوه‌‌ای برای بسته‌بندی محصولاتتان به محیط زیست هم کمک‌ می‌کنید. زیرا کاغذ کرافت دارای قابلیت بازیافت بوده و بنابراین به محیط‌زیست آسیب کمتری وارد می‌کند. ویژگی مهم جعبه شاپینگ بگ کرافت سفید و قهوه‌‌ای این است که قیمت این کاغذ نسبت به سایر متریال‌ها پایین‌‌‌‌تر بوده و بنابراین شما با پرداخت مبلغی کمتر به یک شاپینگ بگ زیبا و خاص و مقرون‌به‌صرفه دست پیدا خواهید کرد.


کاغذ کرافت سفید چیست؟

کاغذ کرافت سفید کاغذی است که کم‌ترین فرآیند‌های شیمیایی و فیزیکی روی آن انجام می‌شود و یک محصول تجزیه‌پذیر است؛ بنابراین افرادی که به محیط زیست اهمیت می‌دهند، به این کاغذ علاقه زیادی دارند. کسب‌وکارهایی که به دنبال یک بسته‌بندی پایدار هستند، می‌توانند از کاغذ کرافت برای بسته‌بندی محصولات خود استفاده کنند. این کاغذ وزن سبکی دارد؛ اما در عین حال، از استحکام خوبی برخوردار است و به‌راحتی سوراخ نمی‌شود؛ بنابراین یک گزینه مناسب برای بسته‌بندی محصولات به حساب می‌آید.


کاربرد چاپ سفید روی کرافت

کاربردهای چاپ سفید روی کرافت بسیار زیاد است. در واقع شما می‌توانید برای هر وسیله‌ای که توسط کاغذ کرافت ساخته می‌شود از این نوع چاپ استفاده کنید. برای مثال، این روش می‌تواند برای کسب‌وکارهایی که از بسته‌بندی‌های کرافت استفاده می‌کنند، جالب توجه باشد. هر کسب‌وکاری که از جعبه برای بسته‌بندی محصولات خود بهره می‌برد، می‌تواند از این تکنیک برای جلب توجه بیشتر استفاده کند. از چاپ سفید می‌توان روی انواع جعبه کرافت، پاکت کرافت، ساک دستی کرافت، تراکت، بروشور، کارت‌پستال و... استفاده کرد. جعبه کفش، جعبه لباس، طلا و جواهر ، جعبه غذا و هر نوع وسیله‌ دیگری که به جعبه نیاز داشته باشد، می‌تواند از چاپ سفید روی کرافت برای فروش بیشتر محصول درون خود استفاده کند.
با چاپ سفید روی کرافت می‌توان خلاقیت‌های زیادی به کار برد. برای مثال، شما می‌توانید کارت عروسی خود را با استفاده از همین ترفند درست کنید. شاید استفاده از کاغذ کرافت برای کارت عروسی خیلی گزینه مجللی به نظر نرسد؛ اما افرادی که به طرح‌های کهنه و قدیمی علاقه دارند، می‌توانند با استفاده از چاپ رنگ سفید روی کاغذ کرافت، جلوه‌ای ویژه به آن بدهند و از آن برای دعوت دوستان و آشنایان به مهم‌ترین شب زندگی خود، استفاده کنند.
از چاپ سفید روی کرافت برای کارت‌های تشکر هم می‌توان استفاده کرد. یکی دیگر از مواردی که می‌توان از این تکنیک روی آن بهره برد، جلد دفتر و دفترچه است.
یکی از مهم‌ترین کاربردهای چاپ سفید روی کرافت، درخشان‌کردن سایر رنگ‌ها روی کاغذ کرافت است. از آن جایی که کاغذ کرافت به رنگ قهوه‌ای است، این مسئله باعث می‌شود رنگ‌ها روی این کاغذ از درخشش کافی برخوردار نباشند و مات دیده شوند؛ بنابراین اگر طرفدار رنگ‌های براق هستید و از طرف دیگر می‌خواهید از کاغذ کرافت استفاده کنید، می‌توانید ابتدا از چاپ سفید روی کرافت بهره ببرید و سپس رنگ مورد نظر خود را روی کرافت چاپ کنید. این کار باعث می‌شود بتوانید حتی کم‌رنگ‌ترین رنگ‌ها را هم با وضوح خوبی روی کرافت نشان دهید.


مزایای استفاده از کاغذ کرافت سفید و مشکی

این روش می‌تواند یکی از گزینه‌های جسورانه برای چاپ روی بسته‌بندی محصول کسب‌وکار شما باشد. این روش مزایایی دارد که در ادامه بیشتر به آن‌ها می‌پردازیم.
• کنتراست و تضاد بالایی که بین رنگ قهوه‌ای کرافت و رنگ سفید وجود دارد، می‌تواند طرحی را که روی کرافت چاپ می‌شود، برجسته کند. این طرح می‌تواند نام تجاری برند شما یا لوگوی شرکت باشد. با استفاده از چاپ سفید روی کرافت، می‌توانید توجه مشتریان خود را بیش از پیش به لوگو و نام برند خود جلب کنید.
• رنگ سفید نمادی از تمیزی است. استفاده از این تک‌رنگ روی بسته‌بندی محصول شما، می‌تواند این حس تمیزی را به مخاطب منتقل کند.
• یکی از استفاده‌های خلاقانه از چاپ سفید روی کرافت، می‌تواند روی پاکت‌های نامه صورت گیرد. شما می‌توانید آدرس فرد مورد نظر خود را با استفاده از چاپ رنگ سفید روی کاغذ کرافت با فونت‌های خلاقانه بنویسید و سپس، نامه خود را درون این پاکت قرار دهید. زمانی که این پاکت به مقصد برسد، قطعاً مخاطب شما با دیدن نام و آدرس خود که با چاپ سفید روی کرافت نوشته شده است، غافلگیر خواهد شد. این مسئله می‌تواند میزان ارزشی را که شما برای مخاطبتان قائل هستید، به‌خوبی نشان دهد.
• استفاده از چاپ سفید روی کرافت قبل از چاپ تما‌م‌رنگ، باعث می‌شود رنگ‌های روشن جلوه بهتری روی کاغذ کرافت داشته باشند و سایر رنگ‌ها پررنگ‌تر دیده شوند.
• یکی دیگر از مزیت‌های این روش قبل از چاپ تمام‌رنگ، این است که باعث می‌شود الیاف کاغذ از پشت رنگ‌ها مشخص نباشند.
• گذاشتن یک زیرلایه سفید روی کاغذ کرافت، کمک می‌کند بتوانید طرح‌‌هایی را که پر از جزئیات گرافیکی هستند، روی کرافت چاپ کنید.


نکاتی مهم در خصوص چاپ سفید روی کرافت

به طور معمول از چاپ مرکب سفید در افست زیاد استفاده نمی‌شود. در عوض استفاده از روش سیلک‌اسکرین برای چاپ مرکب سفید معمول است. در این چاپ، طرح مورد نظر را روی یک توری تصویر می‌کنند، سپس قسمت‌هایی که نباید رنگ شوند، پوشانده می‌شوند. بعد از آن با استفاده از غلتک، طرح مورد نظر را با فشار روی سطح، چاپ می‌کنند. همان‌طور که پیش از این گفتیم، رنگ سفید با رنگ قهوه‌ای کرافت در تقابل است. همین مسئله باعث می‌شود برای استفاده از این روش، مشورت با یک طراح و فردی که در این زمینه متخصص است، ضرورت پیدا کند تا ایده چاپ سفید روی کرافت، خود را به خوبی نمایش دهد و به طرح‌های عجیب‌وغریب منجر نشود.
یکی از طرح‌هایی که می‌توان در چاپ سفید روی کرافت از آن ایده گرفت، چاپ لوگو و اسم برند شما روی کاغذ کرافت است؛ به این صورت که تنها یک بخش کوچکی از کاغذ کرافت توسط جوهر سفید چاپ می‌شود. افرادی که به مینیمالیسم علاقه‌مند هستند، می‌توانند از این طرح استفاده کنند.
برعکس این کار هم ممکن است؛ شما می‌توانید تمام سطح کرافت را سفید کنید و تنها بخشی از آن مثل بخش لوگو و اطلاعات تماس را بپوشانید تا رنگ کاغذ کرافت در آن قسمت باقی بماند.
استفاده از طرح‌های شلوغ در چاپ سفید روی کرافت، دو وجه دارد؛ هم می‌تواند یک ایده فوق‌العاده باشد و هم می‌تواند به فاجعه منجر شود. اگر می‌خواهید از این ایده استفاده کنید، حتماً به متخصصانی که در این حوزه حضور دارند رجوع کنید.


چرا شبکه چاپ؟

حوزه اصلی و تخصصی شبکه چاپ، خدمات طراحی و چاپ است. یکی از اهدافی که شبکه چاپ دارد، ایجاد همکاری‌های ادامه‌دار و بلندمدت با مشتریان است. به همین دلیل، برند شبکه چاپ شرایطی را فراهم کرده است که مشتریان عزیز ‌بتوانند در تمام مراحل چاپ از ابتدا تا انتها نظارت داشته باشند. همچنین شما مخاطبین گرامی می‌توانید با مشورت کامل با شبکه چاپ، مناسب‌ترین روش چاپ را برای سفارشات خود انتخاب کنید. کافی ا‌ست بودجه‌ای که در نظر دارید را به همراه ویژگی‌های اصلی سفارش خود با ما در میان بگذارید تا ما بهترین روش‌های چاپ را با توجه به شرایط گفته‌شده به شما معرفی ‌کنیم.
شبکه چاپ این امکان را فراهم کرده است که بتوانید هر آن چیزی که در ذهن دارید را با ما در میان بگذارید و در نهایت، طبق آنچه شما می‌خواهید و با مشورت ما صورت گرفته است، به یک محصول سفارشی‌سازی شده و خاص برسید که هیچ نمونه‌ای از آن در جای دیگری وجود نداشته باشد.
در شبکه چاپ می‌توانید سفارشات خود را در رنگ‌های خاص مثل سفید، نقره‌ای، آبی فیروزه‌ای، شبرنگ و طلایی، نارنجی و دیگر رنگ‌ها سفارش دهید.
برند شاهین‌کار زینک فرم چاپی را تا یک سال پس از چاپ، آرشیو می‌کند و در صورت سفارش مجدد، آن را با بیش از 15% قیمت کمتر نسبت به سفارش اول در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.
شبکه چاپ از کاغذهای باکیفیت استفاده می‌کند و در عین حال از قیمت‌های مناسب و رقابتی برخوردار است.
اگر از شبکه چاپ خدماتی مثل چاپ سفید روی کرافت را می‌خواهید، می‌توانید این اطمینان را داشته باشید که در کم‌ترین زمان ممکن به محصول نهایی خود دسترسی خواهید داشت. برای سفارش‌هایی که در روز پنجشنبه انجام نشوند، تحویل کار حداکثر تا 72 ساعت صورت می‌گیرد.

کارشناس واتس اپ تلفن تماس