چاپ لیبل بطری | برچسب بطری


چاپ لیبل بطری فرآیند اختصاصی است. فرآیند اختصاصی که برای شرکت های خاص که باید به درستی انجام شود. منظور از به انجام به درستی آن یعنی کیفیت بالای چاپ لیبل بطری به طوری که هیچ عاملی به راحتی باعث کنده شدن آن نشود. همچنین اینقدر طراحی آن جذاب باشد که نظر مشتریان را به سمت خود جلب کند.
در گذشته چاپ لیبل بطری فقط برای شرکت های تولید انواع مواد نوشیدنی مورد استفاده می گرفت؛ اما باید گفت که این روش در این روزها به راه تبلیغاتی تبدیل شده است. در واقع، شرکت تولید محصولاتی نوشیدنی همیشه به لیبل بطری نیاز دارند؛ اما این روزها شاهد افزایش تقاضای این نوع چاپ برای فروشگاه های اینترنتی و شرکت ها هستیم.


چاپ لیبل بطری برای بازاریابی

اولین چیزی که در بطری جلب توجه می کند، لیبل چاپ شده روی درب یا بدنه بطری یا ظرف است. شرکت های قدیمی از همین مساله استفاده کرده و با طراحی اختصاصی و ساده سعی در جذب مشتریان داشتند. این مساله تا جایی پیش می رفت که برای جمع آوری لیبل ها هم جایزه قرار می دادند. همین مساله بعدها به یک تکنیک بازاریابی تبدیل شد.
برای شرکت ها یا فروشگاه هایی که محصولات یا کالاهای عرضه شده آن ها می تواند در شیشه یا بطری استفاده شود، چاپ لیبل بطری می تواند یک مزیت به حساب بیاید. بهترین نمونه فروشگاه های محصولات ورزشی است. آن ها می توانند با تولید اختصاصی بطری آب به همراه چاپ اختصاصی لیبل روی آن ها، برای خود از این روش برندسازی کنند.
البته چاپ روی لیبل برندسازی غیرمستقیم به حساب می آید. اگر این نوع چاپ باکیفیت باشد، اول از همه روی مشتری خود شما تاثیرگذار خود بود. دوم اینکه بطری یا شیشه همراه با او همه جا برده می شود و جذابیت بصری آن باعث جلب توجه بقیه می شود.
شاید شما فروشنده آن بطری خاص هم نباشید یا محصولات داخل آن هم برای فروش شما نباشد؛ اما مهم این است که نام برند شما از این طریق دیده می شود.


انواع طرح لیبل بطری و ظروف

طرح لیبل بطری به دو صورت مربعی و گرد و اشکال خاص عرضه می شود. بسته به اینکه لیبل در کجا نصب می شود، طرح لیبل هم متفاوت خواهد بود. در حالت کلی انواع طرح لیبل بطری شامل:
مستطیل لبه گرد ، دایره ، بیضی ، مربع ....
طرح لیبل بطری برای همه محصولات
طرح لیبل فقط برای بطری نیست. انواع شیشه های نوشابه کوچک بزرگ، بطری های شیشه های مربایی کوچک و بزرگ، قوطی های بلند و گرد کنسروی نمونه هایی هستند که می توان برای آن ها از چاپ لیبل بطری استفاده کرد.

چاپ لیبل بطری برای چه کسب وکارهایی مناسب است؟
اول از همه باید گفت که این نوع طراحی و چاپ اختصاصی است. با اینکه کیفیت چاپ و جنس در این لیبل خیلی مهم است؛ اما اینکه بازار شما هم به این نوع طراحی دقت کند، اهمیت زیادی دارد. اگر یک فروشگاه لوازم التحریری اقدام به چاپ بطری با لیبل مخصوصی کند، کسی به آن توجه نمی کند؛ اما برای یک شرکت خوراکی همه توجه ها اول از همه به سمت لیبل و چاپ بطری می رود.
• شرکت های تولیدکننده انواع محصولات مواد غذایی ، رستوران فست فود
• شرکت های تولیدکننده انواع محصولات آرایشی و بهداشتی ، دارویی
• شرکت های تولیدکننده انواع محصولات ورزشی ، تبلیغاتی
در واقع این نوع بطری نیست که توجه مشتری شما جلب نمی کند، بلکه طراحی و چاپ آن که توجه فرد را به سمت خود می کشاند.

چاپ لیبل بطری با شبکه چاپ
شبکه چاپ با 40 سال سابقه در زمینه تولید انواع محصولات چاپی، به طور اختصاصی در زمینه چاپ لیبل هم فعالیت می کند.

ویژگی های چاپ لیبل بطری در شبکه چاپ
• طراحی و قالب اختصاصی برش خاص .
• چاپ با کیفیت اختصاصی و خدمات طلاکوب و یووی
• مقاومت در برابر آب و رطوبت
• تست مقاومت لیبل بر روی انواع متریال ظروف و بطری


جهت اطلاعات بیشتر در زمینه چاپ لیبل بطری و شفاف با ما تماس بگیرید.

کارشناس واتس اپ تلفن تماس