چاپ تگ و کارت بسته بندی گوشواره و زیورآلات و دست بند


یکی از مهم ترین مسائل در ارائه و فروش محصولات، بسته بندی مناسب آن ها است. این بسته بندی صحیح می تواند مشتری را ترغیب کند تا کالای شما را خریداری کند. پس در کنار بالا بردن کیفیت محصول خود، نیاز است تا به بسته بندی آن نیز توجه داشته باشد. یکی از قسمت هایی که در امر بسته بندی باید آن را در نظر داشته باشید، تگ و کارت بسته بندی محصول است. در واقع تگ محصول معرف کالای شما است و از این طریق می توانید محصول خود را به مشتری معرفی نمایید. تگ و کارت بسته بندی در محصولات و کالاهای مختلفی مورداستفاده قرار می گیرند که از این محصولات می توان به بسته بندی گوشواره و زیورآلات اشاره نمود.


چرا باید به بسته بندی محصول اهمیت بدهیم؟


هنگام تولید یک محصول و ارائه ی آن در بازار، مشتری خود را در نظر داشته باشید. در واقع خود را جای او بگذارید و ببینید چه چیزهایی باعث می شود تا شما آن کالا را خریداری نمایید. مهم ترین نکته در امر ارائه ی محصول پس از کیفیت آن، بسته بندی محصول است. مشتری شما هنگام دیدن محصول، متوجه می شود که چه میزان وقت و انرژی را صرف تولید و ارائه ی محصول کرده اید.
به این ترتیب مشتری شما پس از رضایت از محصول، آن را به دیگران نیز معرفی می کند. این اتفاق یکی از بهترین روش هایی است که می تواند کسب وکار شما را گسترش دهد. چاپ تگ و کارت بسته بندی گوشواره و دست بند به ارائه ی بهتر محصول شما کمک می کند. این کار در واقع نوعی معرفی از بند و محصول است که به مشتری شما کمک می کند بیش تر شما را بشناسد و طرز استفاده از محصول را بداند.


زیورآلات مقوایی

کارت بسته بندی گوشواره

 چاپ تگ
زیورآلات مقوایی

کارت بسته بندی گوشواره

 چاپ تگ

چاپ تگ و کارت بسته بندی زیورآلات


زیورآلات یکی از پرطرفدارترین کالاهایی هستند که معمولاً خانم ها اقدام به خرید آن ها می-کنند. تگ و کارت بسته بندی آن ها نشان دهنده ی خوش سلیقگی و ذوق سازنده ی آن است. به عنوان مثال اگر شما سازنده ی گوشواره های دست ساز هستید، برای نشان دادن ظرافت کار خود می توانید از تگ و کارت بسته بندی گوشواره به صورت مینیمال استفاده کنید. کارت بسته بندی دستبند یا به طوری کلی تگ بسته بندی بدلیجات معرف آن محصول است. از همین رو می توانید لوگو، آدرس و راه ارتباطی خود را به همراه تصویری از محصولی که ارائه می-کنید، روی تگ رسم نمایید.
تگ بسته بندی معمولاً برای زیورآلاتی استفاده می شود که حالت آویزان شدن دارند. گوشواره و گردنبند از زیورآلاتی هستند که بسته بندی آن به صورت تگ بسیار مناسب است. تگ ها می توانند از جنس کارتن ساده، کرافت یا مقوای سفید باشند. برای این که این دست زیورآلات به نحو صحیحی به دست مشتری برسند، بهتر است آن ها را درون پاکت قرار دهید . دور آن را سلفون بپیچید. به این ترتیب می تواند اطمینان حاصل کنید که به درستی به دست مشتری رسیدند. می تواند برای ساخت این تگ ها برحسب طرح گوشواره یا گردنبد، از کاغذهای طرحدار نیز استفاده نمایید.


در طراحی و چاپ تگ و کارت بسته بندی زیورآلات با چه نکاتی باید توجه کرد؟


یکی از نکاتی که در چاپ تگ و کارت بسته بندی زیورآلات یا بدلیجات باید به آن توجه کرد، جنبه ی خلاقیت و نوآوری آن است. به عنوان مثال بهتر است تگ بسته بندی گوشواره ای که تولید می کنید، مشابه سایر گوشواره های موجود نباشد و مشتری حتی پیش از باز کردن بسته بندی نیز، از خرید خود احساس رضایت داشته باشد.
تگ و کارت بسته بندی زیورآلات باید به گونه ای باشد که در مقابل فشار و کشش مقاوم باشد. این تگ نباید به این شکل باشد که در صورت بروز کوچک ترین خراشی از بین رود. در نتیجه در ساخت آن نیز، باید از مواد باکیفیت استفاده شده باشد. یکی از مثبت ترین نکاتی در چاپ تگ و کارت بسته بندی بدلیجات و زیورآلات می توانید مدنظر داشته باشید، این است که این تگ قابل بازیافت باشد. به این صورت فرد پس از استفاده از محصول می تواند آن را در کنار سایر موارد بازیافتی قرار دهد.


انواع بسته بندی زیورآلات


زیورآلات را به شیوه های مختلفی می توان بسته بندی کرد و به دست مشتری رساند. البته باید به این نکته نیز اشاره نمود که زیورآلات مختلف نیز نیاز به بسته بندی های متفاوتی دارند. به-عنوان مثال بسته بندی گوشواره با بسته بندی گردنبند متفاوت است و باید این مسئله رعایت گردد. وظیفه ی جعبه ی جواهرات و به عبارتی بسته بندی محصول، محافظت از زیورآلات است تا به بهترین شکل به دست خریدار آن برسند.
یکی از رایج ترین بسته بندی های جواهرات، به صورت جعبه است. جعبه ی جواهرات که در اندازه ها و طرح های مختلفی تولید می شود، معمولاً بهترین گزینه برای هدیه دادن هستند. برحسب هزینه و کیفیت مورداستفاده می توان از مخمل، کاغذ، پارچه و... در ساخت این جعبه ها بهره برد. جعبه ی جواهرات برای بسته بندی تمامی زیورآلات از جمله گوشواره، گردنبند، دستبند و... مناسب است.
از دیگر روش های بسته بندی پاکت است. این روش بسته بندی زیورآلات معمولاً روشی ارزان است و در آن می توان از مقوا، کرافت و کاغذهای طرحدار استفاده تمود. در مقایسه با جعبه این روش از استحکام کمتری برخوردار است و باید در حفظ زیورآلات بیش تر تلاش کرد. به-عنوان مثال پاکت کاغذی بیش تر برای بسته بندی زیورآلاتی مثل دستبند، گردنبند و النگو مناسب هستند. به صورت کلی در بین پاکت ها، پاکت کرافت برای هدیه دادن زیاد توصیه نمی شود و پاکت های کاغذی طرحدار می توانند انتخاب بهتری برای این کار باشند.


از چه طرح هایی در چاپ تگ و کارت بسته بندی زیورآلات می توان استفاده کرد؟


از آن جایی که معمولاً گوشواره ها و گردنبندها خود دارای طرح و نقش هستند، تگ های بسته-بندی این محصولات باید در پس زمینه به صورت ساده و شکیل باشند. در ساخت بسیاری از گوشواره ها از برگ و گل استفاده می شود. در این شرایط دقت داشته باشید که طرح پس-زمینه ی موجود در تگ به دور از طرح ها و نقش های بزرگ و رنگی باشند. در حالتی دیگر ممکن است گوشواره و گردنبند شما بسیار ساده و مینیمال باشد، در این شرایط با انتخاب طرح هایی زیبا، روح و تازگی خاصی را به تگ بسته بندی محصول بیفزایید.


سخن آخر:


یکی از مهم ترین مواردی که در فروش محصولات مختلف خصوصا زیورآلات و دست بند باید به آن توجه داشته باشید، بسته بندی صحیح محصول است. این بسته بندی به مشتری نشان می دهد که وقت زیادی را برای محصول خود گذاشتید و کالای باکیفیتی را به او ارائه می دهید. انواع متعددی از بسته بندی های زیورآلاتی وجود دارد که از آن ها می توان به جعبه، پاکت و تگ اشاره نمود. تگ ها یکی از مناسب ترین بسته بندی ها برای زیورآلاتی هستند که آویزان می-شوند. به همین دلیل معمولاً برای بسته بندی گوشواره و گردنبند از تگ استفاده می شود. یکی از نکاتی که در بسته بندی جواهرات باید به آن توجه کرد، استحکام و پایداری آن است تا به-درستی به دست مشتری برسد. علاوه بر آن به ظاهر این بسته بندی نیز باید توجه نمود تا بتواند نظر مشتری را جلب نماید.برای اطلاع از انواع خدمات و همچنین اطلاع از تعرفه چاپ تگ و کارت بسته بندی زیورآلات و ثبت سفارشات خود با ما تماس بگیرید.


زیورآلات مقوایی

کارت بسته بندی گوشواره

 چاپ تگ
زیورآلات مقوایی

کارت بسته بندی گوشواره

 چاپ تگ
کارشناس واتس اپ تلفن تماس