چاپ کارت قرعه کشی


چاپ کارت قرعه کشی از ملزوماتی است که در برگزاری قرعه کشی به آن نیاز دارید. بسیاری از فروشندگان برای جذب مشتری و فروش بیشتر اقدام به برگزاری قرعه کشی و اهدای جوایز ‌می‌نمایند. اگر شما هم به فکر راه‌اندازی قرعه کشی هستید،‌ می‌توانید چاپ کارت قرعه رمز دار خود را به شبکه چاپ بسپارید. شبکه چاپ کارت قرعه کشی را به صورت کارت رمز دار دارای اسکرچ در ابعاد و طرح‌‌های مختلف، چاپ‌ می‌کند.


چرا برای چاپ کارت قرعه کشی از چاپ اسکرچ استفاده می‌شود؟


معمولا در قرعه کشی‌‌ها به هر یک از مشتریان کد اختصاصی داده می‌شود که لازم این است این کد برای هر مشتری به صورت اختصصاصی چاپ شده و مخفی بماند. به این منظور به مشتریان و خریداران کارت شماره دار ارائه شده که حاوی کد و رمز قرعه کشی آنها است. یکی از بهترین راه‌‌ها برای چاپ اطلاعات متغیر و چاپ اطلاعاتی که لازم است مخفی بماند، چاپ کارت رمزدار با اسکرچ است. شما می‌توانید با استفاده از چاپ کارت رمزدار به هر یک از مشتریان کد قرعه کشی مخصوص به خودشان ارائه کنید و احتمال وقوع سوء استفاده را در فرایند قرعه کشی خود از بین ببرید.


آیا چاپ کارت قرعه کشی راه حل مناسبی برای ارائه کد قرعه کشی به مشتریان است؟


راه‌‌های مختلفی برای ارائه کد قرعه کشی به افراد وجود دارد. اما اگر می‌خواهید کد قرعه کشی را در هنگام خرید به مشتریان اهدا کنید، چاپ کارت قرعه کشی شماره دار ضروری به نظر می‌رسد. استفاده از کارت اسکرچ، امن ترین راه برای تبادل اطلاعات به صورت فیزیکی است. مشتریان می‌توانند به راحتی با از بین بردن اسکرچ روی کارت، کد قرعه کشی خود را در اختیار داشته باشند.


کارت قرعه کشی ابزاری برای بازاریابی و فروش بیشتر


بسیاری از تولیدکنندگان برای جذب مشتریان جدید یا فروش بیشتر محصولات، اقدام به برگزاری جشنواره و قرعه کشی می‌نمایند. با خرید محصولات، به خریدارن کارت قرعه کشی اهدا می‌شود. این کار باعث می‌شود مخاطبان و مشتریان به خریدهای بیشتر تشویق شوند. بنابراین اگر می‌خواهید در مدت کوتاهی به مشتری و فروش بیشتر دست پیدا کنید، می‌توانید با برگزاری قرعه کشی به هدف خود دست پیدا کنید.


شبکه چاپ، کارت قرعه کشی شما را با بهترین کیفیت طراحی و چاپ می‌نماید


چاپ کارت شماره دار از ملزومات برگزاری قرعه کشی می‌باشد. علاوه بر حفظ امنیت اطلاعاتی که در کارت قرعه کشی وجود دارد، نکته‌ی دیگری که در چاپ کارت قرعه کشی از اهمیت بالایی برخوردار است، طراحی آن است. استفاده از رنگ‌‌ها و طرح‌‌ها متناسب با کالا و برند تجاری شما بسیار مهم است. شبکه چاپ با در اختیار داشتن متخصصان با تجربه در حوزه‌ی طراحی و چاپ و همکاری با برندهای معتبر می‌تواند چاپ کارت قرعه کشی شما را در نهایت دقت و زیبایی انجام دهد. سرعت بالا در انجام کار در عین حفظ کیفیت و قیمت مناسب ، شبکه چاپ را به انتخاب مناسبی برای انجام خدمات چاپی شما تبدیل می‌کند. برای اطلاع از انواع خدمات و تعرفه انواع سفارشات با ما تماس بگیرید.جهت سفارش چاپ با ما تماس بگیرید.


مطالب مرتبط :

چاپ کارت گارانتی
کارشناس واتس اپ تلفن تماس