چرا چاپ مدرک و سرتیفیکیت


چاپ مدرک و سرتیفیکیت برای آن دسته از افرادی که در یک دوره آموزشی شرکت می‌کنند و یا از یک دانشگاه فارغ التحصیل می‌شوند صادر می‌شود. برخی از مدیران سازمان‌ها به منظور تشویق و یا قدردانی از همکاران، کارمندان و یا مشتریان خاص خود اقدام به چاپ گواهینامه و تقدیرنامه می‌کنند. چاپ مدرک و سرتیفیکت برای بسیاری از مراکز دانشگاهی، آموزشی و همچنین برای افرادی که گواهینامه این مراکز را دریافت می‌کنند بسیار حائز اهمیت است. با توجه به حساسیت بالای مدارک و اسناد از نظر اصل و یا جعلی بودن بسیاری از کارفرمایان و دانشگاهیان ترجیح می‌دهند که امور چاپ و طراحی را زیر نظر مجموعه‌های چاپ معتبر انجام دهند.
در ارتباط با سرتیفیکت و مدرک، موضوعی که باید به آن توجه کرد بحث اصل و یا جعلی بودن آن است. گواهینامه مدرکی رسمی است که از سوی موسسات آموزشی، دانشگاهی و ... در اختیار افرادی که در در دوره‌های آموزشی شرکت می‌کنند اعطا می‌شود اما با این حال مراکز غیر قانونی زیادی نیز در کشور وجود دارد که با دریافت هزینه‌های گزاف از متقاضیان، گواهینامه یک دانشگاه و یا آموزشگاه را به راحتی جعل و آن را صادر می‌کنند. امروزه برای بستن هر گونه راه جعل و کپی بایستی از شیوه‌های امنیتی برای چاپ مدرک و سرتیفیکیت استفاده کرد که لازمه آن سپردن کار به مراکز چاپ معتبر است. در هنگام چاپ مدرک و سرتیفیکت علاوه‌بر رعایت کردن موارد امنیتی بایستی به بحث جلوه بصری آن نیز توجه کرد، از این رو انتخاب طرح‌های زیبا و نفیس می‌تواند به گواهینامه شان و ارزش ببخشد.


در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه چاپ مدرک و سرتیفیکیت با ما تماس بگیرید.

چاپ مدرک و سرتیفیکیت
مدرک و سرتیفیکیت
 چاپ مدرک و سرتیفیکیت

مدرک و سرتیفیکیت چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

مدرک و سرتیفیکیت عبارت است از سندی رسمی که برای افرادی خاص صادر می‌شود. وقتی که شما در یک دانشگاه مشغول به تحصیل می‌شوید بعد از پایان یافتن سال‌های تحصیل بایستی از دانشگاه خود گواهینامه دریافت کنید. این مدرک نشان می‌دهد که شما در یک دانشگاهی خاص فارغ التحصیل شده‌اید. یا وقتی که در یک موسسه آموزشی به‌عنوان مثال مراکز آموزش زبان شرکت می‌کنید گواهینامه‌ای به شما ارائه می‌شود که نشان دهنده موفقیت و قبولی شما در گذراندن دوره آموزشی است و دارای مشخصاتی همچون نام و نام خانوادگی، معدل دوره، مدت زمان آموزش، نام موسسه و .... می‌باشد.
متقاضیان وقتی در یک دوره آموزشی شرکت می‌کنند انتظار دارند که پس از پایان یافتن دوره به آن‌ها گواهینامه ای ارائه شود که نشان دهنده موفقیت آن‌ها باشد و یا مسئولین مراکز نیز با ارائه سرتیفیکیت نشان می‌دهند که موسسه آن‌ها دارای ارزش و اعتبار است. از این رو چاپ با کیفیت آن برای این افراد مهم است.
از جمله نکاتی بسیار مهم در ارتباط با چاپ مدرک و سرتیفیکیت بحث امنیت و عدم جعلی بودن آن است. برای این که گواهینامه از حالت کپی و جعلی شدن خارج شود لازم است که با رعایت کردن موارد امنیتی راه نفوذ تقلب را تا حد ممکن بست. از جمله این موارد امنیتی استفاده از کاغذهای ضد کپی است که از امنیت بالایی برخوردارند و ظاهر گواهینامه را رسمی‌تر جلوه می‌دهند. گرچه واقعا هیچ کاغذی ذاتا نمی‌تواند از تقلب جلوگیری کند اما متریالی همانند گلاسه، کرافت و کتان با گرماژ های 170 تا 300 می‌تواند کار جاعلان را به مراتب دشوارتر کند. همچنین استفاده از انواع هولوگرام، برچسب‌های امنیتی، مرکب‌های امنیتی، تصویر مخفی در گواهینامه می‌تواند در جلوگیری از تقلب نیز موثر باشد.


چاپ مدرک و سرتیفیکیت در سایز و ابعاد مختلف

هر مرکز آموزشی، دانشگاهی، سازمانی و... از سایز و ابعاد مختلفی برای چاپ سرتیفیکیت استفاده می‌کند که این امری کاملا سلیقه‌ای و بنا به درخواست مشتریان انجام می‌گیرد. A4 از متداول‌ترین سایزهای مورد استفاده برای چاپ مدرک است اما متقاضیانی هم هستند که بنا به سلیقه خود کاغذهای A5 و A3 درخواست می‌دهند. با این حال بیشتر مجموعه‌های چاپ از سایزهای استاندارد برای مشتریان خود استفاده می کنند. بهترین رزولوشن برای چاپ افست و دیجیتال 300 dpi است. در این محدوده تصویر دارای بهترین کیفیت و شفافیت می‌باشد. همچنین خوانایی QR-Code بستگی به میزان جزئیات، بزرگی و کوچکی مقیاس آن دارد.


طراحی خاص و ویژه سرتیفیکیت و مدرک

در چاپ مدرک و سرتیفیکیت بایستی از متریالی استفاده کرد که مخاطب بتواند سال‌های سال آن را نگهداری کند. متریالی همانند گلاسه با گرماژهای متغیر برای این امر به وفور مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه‌بر کیفیت، رزولوشن تصویر، طراحی چشم نواز و خوانایی آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. مدرک و سرتیفیکیت بایستی دارای طرحی زیبا، نفیس و گیرا باشد تا ارزش و بهای آن مدرک را به رخ مخاطبان بکشاند. برای شفافیت و جلا می‌توان از تکنیک‌های زیبا سازی همچون انواع پوشش سلفون، لمینیت براق، مات و مخملی استفاده کرد، حتی می‌توان حاشیه گواهینامه را مزین به طلاکوبی و نقره کوبی نمود. به کارگیری ترکیب رنگ جذاب می‌تواند گیرایی طرح‌های چاپ شده را ارتقا دهد. در هنگام چاپ، کیفیت تصویر از اهمیت بالایی برخوردار است، تصویر اگر کیفیت لازم را نداشته باشد خوانایی مطالب و همچنین آرم و لوگو نیز دچار ایراد می‌شود. برای این امر، رزولوشن تصویر را در محدوده 300 dpi قرار می‌دهند. این محدوده کمک می‌کند که مخاطب تصاویر را با کیفیتی ایده‌آل ببیند. در هنگام چاپ مدرک و سرتیفیکیت لازم است که به قیمت آن نیز توجه شود تا از نظر اقتصادی مقرون به صرفه شود.


طراحی و چاپ مدرک و سرتیفیکیت در پرینت شاپ

با توجه به بحث اصل و تقلبی بودن، چاپ مدرک و سرتیفیکیت از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار می‌باشد و بهتر این است که امر طراحی و چاپ نزد شرکت‌های معتبر و برند صورت گیرد. در همین راستا، تیم پرینت شاپ با داشتن پرسنلی ماهر و متخصص و همچنین استفاده از پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها توانسته رضایت و اعتماد مشتریان خود را با چاپ‌های با کیفیت، استفاده از بهترین متریال و ... جلب کند. از آنجایی که در این مجموعه واسطه‌ها حذف شده‌اند برای آن دسته از افرادی که به دنبال قیمتی مناسب و مقرون به صرفه‌اند انتخاب پرینت شاپ گزینه ای ایده آل است. این تیم به نظر و درخواست مشتریان خود احترام گذاشته و انواع برش و سایز خاص را از 1000 تا 1 میلیون تیراژ در 24 ساعت آماده می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و درخواست چاپ می‌توانید با مشاوران و پرسنل این شرکت در ارتباط باشید.

چاپ مدرک و سرتیفیکیت
مدرک و سرتیفیکیت
 چاپ مدرک و سرتیفیکیت
کارشناس واتس اپ تلفن تماس