چاپ ست اداری | چاپ ست اوراق اداری


ست اداری اعتبار هر موسسه یا شرکت را نشان می دهد. ست اداری معمولا برای مکاتبات کسب و کار در داخل و خارج از شرکت استفاده می شود ، و از آن به عنوان اولین ارتباط و اثر ماندگار بین مجموعه شرکت ها و یکی از مهم ترین موارد بازاریابی بخصوص در شرکت های کوچک یاد می شود ، چاپ ست اداری از یک سربرگ ، پاکت نامه و بیزنس کارت شروع می شود و می تواند تا ساک خرید کاغذی بسط داده شود، که به بصورت یک مجموعه اوراق اداری می باشد ، از ویژگی های چاپ اوراق اداری، طراحی یکسان در کلیه محصولات و یکنواختی رنگ چاپ و هویت سازمانی ، همچنین قیمت چاپ مناسب آن می باشد. از ارکان مهم چاپ ست اداری : سربرگ، پاکت نامه، کارت ویزیت ، فاکتور نام برد . که این موارد به عنوان یک ابزار بازاریابی و ترویج هویت برند تاثیر گذار می باشد.ست اداری در واقع می تواند اولین قدم یک مجموعه جهت برند سازی و ورود به یک کسب و کار حرفه ای باشد.


انواع ست اداری : کارت ویزیت، فاکتور، سربرگ، پاکت نامه، یادداشت، لیبل درب پاکت اداری

سایز و ابعاد : کلیه سایز های خاص و استاندارد ، A4 ، A5 و ...

کاغذ مصرفی : تحریر ، کتان ، مقوایی کارتی ، فابریانو ، کاغذهای فانتزی

گرماژ کاغذ : 100 ، 120 تحریر ، 160 ، 230 ، 300 کارتی ، کتان هلند و آلمان

خدمات تکمیلی : طلاکوب ، نقره کوب ، رنگ پنجم ، لوگو برجسته ، برش و قالب خاص و ...


جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت تخصصی www.shset.ir مراجعه فرمایید و یا جهت سفارش چاپ و مشاوره و مشاهده نمونه کارهای بیشتر ما تماس حاصل فرمایید.

ست اوراق اداری


شبکه چاپ یک از بزرگترین برندها در صنعت چاپ ، و قدرتمندترین تولید کنندگان ست اداری با بیش از 1000 سفارش کار طراحی و چاپ در در ایران می باشد ، شرکت ما با توجه به تجربه 40 ساله در زمینه طراحی و چاپ ست اداری، و همکاری با برند های معتبر ایران، آمادگی خود را برای ارائه محصولات برای افراد و شرکتهای مختلف به صورت کاملا اختصاصی و طبق نظر مشتری اعلام می دارد. از مزایای شرکت ما : طراحی اصولی و طرح های مدرن طبق آخرین متد های روز دنیا، چاپ همزمان 5 رنگ ، برش و ساخت حرفه ای، قیمت مناسب، بسته بندی اختصاصی و گارانتی رنگ در چاپ ست اداری می باشد.

کارشناس واتس اپ تلفن تماس