جعبه بالشتی چیست؟


جعبه بالشتی همان‌طور که از نامش پیداست، شبیه به یک بالشت ساخته می‌شود و یکی از انواع جعبه‌هایی است که آن را در صنعت بسته‌بندی و جعبه‌سازی تولید می‌کنند. هدف اصلی از تولید یک جعبه، حمل و نگهداری یک وسیله از یک نقطه به نقطه دیگر است؛ اما این تنها هدف موجود در صنعت بسته‌بندی و جعبه‌سازی نیست؛ ارائه جذاب بسته‌بندی یکی دیگر از اهداف مهم این صنعت است. یک جعبه بالشتی با ظاهر فانتزی که دارد، افراد زیادی را شیفته خود می‌کند. ظاهر جعبه بالشتی بسیار خاص و متفاوت است و با دیگر جعبه‌ها تفاوت زیادی دارد. شما می‌توانید با استفاده از یک جعبه آماده بالشتی، هم وسایل خود را حمل کنید و هم از ظاهر دلفریب آن لذت ببرید. چاپ جعبه بالشتی کرافت و گلاسه یک جعبه ظریف فانتزی است که طرفداران زیادی دارد.


در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت چاپ بالشتی با ما تماس بگیرید.

چاپ جعبه بالشتی
جعبه بالشتی کرافت
چاپ جعبه بالشتی

موارد استفاده از جعبه بالشتی

از جعبه بالشتی می‌توان برای بسته‌بندی وسایل زیادی استفاده کرد. بسته به این که این جعبه در چه سایزی ساخته شده است، وسایل مختلفی می‌توان درون آن قرار داد. احتمالا تا الان بیشترین مصرفی که برای جعبه بالشتی دیده‌اید، استفاده از آن به عنوان جعبه جواهرات است؛ اما باید بدانید که از جعبه بالشتی برای بسته‌بندی چیزهای دیگری هم استفاده می‌شود. شما می‌توانید وسایلی مثل عطر، روسری، داروی گیاهی، عروسک، لباس، شیرینی، کتاب‌های نفیس، تقدیرنامه، شکلات، وسایل تزئینی، جواهرات، میوه خشک، ساعت، بیسکوئیت و... را با جعبه بالشتی بسته‌بندی کنید.
یکی از کاربردهای مهم جعبه بالشتی، استفاده از آن به عنوان گیفت باکس است. ظاهر خاص این جعبه ارزشی دوچندان به هدیه درون آن اضافه می‌کند. استفاده از یک جعبه کادوی زیبا، نشانه‌ای از ذوق و سلیقه شماست و از آن مهم‌تر، این حس را به مخاطبتان القا می‌کند که ارزش زیادی برای او قائل هستید و حتی در انتخاب بسته‌بندی هدیه‌تان کم‌کاری نمی‌کنید.
از ساک دستی می‌توان در بسیاری از موارد به عنوان یک هدیه تبلیغاتی استفاده کرد. هدیه‌ای که نام و راه‌های ارتباطی برند شما را داشته باشد و به دیده شدن بیشتر شما کمک کند. حال اگر این ساک دستی ظاهری جذاب و متفاوت داشته باشد، بیش از پیش می‌تواند در ذهن مخاطب شما باقی بماند و او را به برند شما وفادار کند؛ چرا که وقتی شما با طراحی یک ساک زیبا برای مخاطبانتان ارزش و احترام قائل می‌شوید، این مسئله در ذهن آن‌ها باقی می‌ماند و می‌تواند او را به یک مشتری دائم تبدیل کند. یکی از طراحی‌های جذابی که می‌توان برای ساک دستی ایجاد کرد، طراحی ساک دستی بالشتی است. در واقع منظورمان ساکی است که به شکل جعبه بالشتی ساخته شده و دارای یک دسته باشد. این ساک دستی با ظاهر متفاوتش نگاه‌ها را به سمت خود جلب می‌کند؛ در نتیجه می‌تواند به عنوان یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک عمل کند.


مزایای استفاده از جعبه بالشتی:

• کسب‌وکارهایی که می‌خواهند بسته‌بندی محصول آن‌ها یک بسته‌بندی خاص و متفاوت باشد، می‌توانند از جعبه بالشتی استفاده کنند. استفاده از این جعبه می‌تواند یک وجه تمایز بین کسب‌وکار شما و رقبایتان ایجاد کند.
• جعبه بالشتی را می‌توان با جنس‌های مختلف مقوا تولید کرد. استفاده از جنس‌های مختلف در این جعبه باعث می‌شود کاربری این جعبه تغییر کند و بتوان با مقاصد متفاوتی از آن استفاده کرد.
• اضافه کردن یک دسته به جعبه بالشتی، آن را به یک ساک دستی متفاوت تبدیل می‌کند که علاوه بر حمل وسایل شما، ظاهری خاص و شیک به شما می‌دهد.
• شکل و ظاهر جعبه بالشتی، رویاگونه و فانتزی است. استفاده از چاپ‌هایی که بتوانند این ویژگی این جعبه را پرورش دهند، می‌تواند در افزایش فروش کسب‌وکار شما تاثیرگذار باشد.
• جعبه بالشتی برای بسته‌بندی اقلام گران‌قیمت گزینه بسیار مناسبی است. طلا و جواهر، ساعت، خودکارهای گران و هر وسیله لوکس دیگری می‌تواند با جعبه بسته‌بندی شود.
• استفاده از جعبه بالشتی برای وسایلی که بسته‌بندی‌های متعارف دیگری دارند، می‌تواند یک مزیت رقابتی برای کسب‌وکار شما ایجاد کند. برای مثال استفاده از بالشتی برای دستمال کاغذی، باعث ایجاد یک وجه تمایز با سایر جعبه‌های متعارف دستمال کاغذی می‌شود.
• از یک جعبه آماده بالشتی می‌توان بارها و بارها استفاده کرد و همین مسئله باعث می‌شود زباله کمتری تولید شود و محیط زیست آسیب کمتری ببیند.


چاپ جعبه بالشتی

چاپ روی جعبه‌ها و بسته‌بندهای مختلف، تاثیر بسیار زیادی در برندسازی کسب‌وکار شما دارد. قرار گرفتن لوگو و راه‌های ارتباطی کسب‌وکار شما در جای مناسبی از بسته‌بندی و داشتن فونت، سایز و رنگ مناسب متن‌های نوشته‌شده، می‌تواند در افزایش فروش شما موثر باشد.
وقتی از یک جعبه خاص مثل جعبه بالشتی برای بسته‌بندی محصول خود استفاده می‌کنید، بهتر است با استفاده از خدمات چاپ یک شرکت معتبر به ظاهر این جعبه جلوه بیشتری دهید. استفاده از چاپ طلاکوب، نقره‌کوب و برجسته‌سازی، ظاهری شیک و خاص به جعبه می‌دهد و این جعبه را بیش از پیش به یک بسته‌بندی مناسب برای کالاهای لوکس تبدیل می‌کند.
یکی از مسائل مهمی که در چاپ جعبه کرافت بالشتی اهمیت ویژه‌ای دارد، نوع محصولی است که قرار است درون این جعبه قرار گیرد، پس با توجه به این موضوع، باید طراحی‌های متفاوتی روی جعبه بالشتی انجام شود.


جنس جعبه آماده بالشتی

جعبه بالشتی را می‌توان از مقواهای مختلفی درست کرد. مقواهایی مثل کرافت، گلاسه، پشت‌طوسی و ایندربرد، متریال‌هایی هستند که در ساخت جعبه بالشتی به کار می‌روند.
استفاده از مقوای کاهی کرافت برای چاپ جعبه بالشتی جلوه خاصی به آن می‌دهد. کاغذ کرافت حالتی کلاسیک و نوستالژیک دارد. استفاده از این جنس برای این جعبه که طراحی لوکسی دارد، تناقض زیبایی ایجاد می‌کند.
مقوای پشت‌طوسی، دو رو دارد. یک طرف آن به رنگ سفید و طرف دیگر آن به رنگ طوسی است؛ بنابراین چاپ روی آن برای جعبه بالشتی، فقط به صورت یک‌رو قابل انجام است.
لازم به ذکر است که اگر می‌خواهید برای وسایل بهداشتی از جعبه آماده بالشتی استفاده کنید، بهتر است یک جعبه بالشتی از جنس مقوای ایندربرد تهیه کنید. این مقوا یکی از بهترین گزینه‌ها برای بسته‌بندی اقلام بهداشتی است.


چرا شبکه چاپ؟

شبکه چاپ خدمات گسترده‌ای در راستای صنعت بسته‌بندی و جعبه‌سازی انجام می‌دهد. این برند طیف وسیعی از جعبه‌های مختلف را می‌سازد؛ جعبه دارو، جعبه مخصوص مواد غذایی، جعبه لوازم الکترونیکی، جعبه وسایل آرایشی و بهداشتی و هر نوع جعبه دیگری که مد نظر شما باشد، توسط برند شاهین کار ساخته می‌شود. در واقع شما می‌توانید به طور اختصاصی با مشاوران ما گفتگو کنید، در جریان تمام مراحل تولید کار قرار بگیرید و بعد از تایید نهایی، به محصول اختصاصی و سفارشی خود که در هیچ جای دیگر مشابه و نمونه‌ای ندارد، دسترسی داشته باشید.
از طرفی می‌توانید در شبکه چاپ، خدماتی نظیر لوگوی برجسته، لمینت، طلاکوب، یووی سیلندری، یووی موضعی، سلفون مات و سلفون براق را دریافت کنید.
یکی دیگر از خدمات برند شاهین کار این است که می‌توانید جعبه‌هایی در هر سایز و اندازه‌ای، با برش‌های خاص، پنجره‌دار یا ساده سفارش دهید.
شبکه چاپ به دستگاه چاپ افست دو ورقی و جی تی او، سلفون حرارتی، طلاکوب، لترپرس و ملخی مجهز است و از جدیدترین دستگاه های هایدلبرگ برای چاپ افست و طراحی لیتوگرافی استفاده می‌کند. همچنین متریال استفاده‌شده در جعبه‌‌های بالشتی که برند شاهین کار از آن‌ استفاده می‌کند، کاغذ مرغوب و باکیفیتی است و می‌تواند رضایت شما را در این موضوع به خود جلب کند.
برای سفارش و چاپ جعبه بالشتی که ویژگی‌های مورد نظر شما را داشته باشد، می‌توانید از خدمات شبکه چاپ استفاده کنید. برای خرید جعبه بالشتی به هیچ وجه نیاز به حضور فیزیکی شما نیست؛ شما می‌توانید از راه دور با ما در ارتباط باشید و با دادن اطلاعات دقیق، از طریق اینترنت سفارش خود را ثبت کنید. برای سفارش‌هایی که در روزهایی غیر از پنجشنبه صورت می‌گیرند، می‌توانید ظرف مدت 10 روز کاری محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید.


کارشناس واتس اپ تلفن تماس