تولید جعبه مقوایی در شبکه چاپ .


بسته‌بندی استاندارد محصولات به جا‌به‌جاشدن آسان آن‌ها کمک می‌کند. تولید جعبه مقوایی را به مجموعه شبکه چاپ بسپارید تا با ایده‌های جذاب و متفاوت خود، شما را شگفت‌زده کند. خدمات متنوع این مجموعه آن را به انتخابی عاقلانه جهت چاپ و تولید انواع جعبه‌های مقوایی تبدیل کرده است. اگر به‌دنبال مرکزی حرفه‌ای جهت سفارش انواع جعبه مقوایی هستید، ما به شما شبکه چاپ را معرفی می‌کنیم.


جعبه مقوایی، ابزاری برای تبلیغات کسب‌و‌کارها

بسته‌بندی و جابه‌جایی محصولات مختلف از اهمیت زیادی برخوردار است؛ به‌همین خاطر تولید جعبه مقوایی یکی از بهترین اقدامات تولیدکنندگان آن به‌شمار می‌رود. جعبه مقوایی در اغلب فروشگاه‌ها کاربرد گسترده‌ای دارد و اغلب این جعبه‌ها از کاغذ و مقواهای با‌کیفیت و مرغوب تولید می‌شوند. مقوای 250 گرم و بالاتر از اصلی‌ترین مواد اولیه به‌کاررفته در تولید جعبه‌ها به‌شمار می‌روند.
هرچه مقوای به‌کاررفته در ساخت جعبه‌های مقوایی گرم بالاتر باشند، از جعبه‌های تولید‌شده جهت حمل‌و‌نقل محصولات سنگین وزن استفاده می‌کنند. هر محصولی که تولید می‌کنید یا به فروش می‌رسانید، به بسته‌بندی نیاز دارد؛ براین اساس جعبه‌های مقوایی بهترین انتخاب به‌شمار می‌روند.
جهت بسته‌بندی انواع محصولات از جمله، لباس، مواد غذایی، مواد شیمیایی، لوازم‌التحریر و... از جعبه‌های مقوایی استفاده می‌شود. تولید جعبه مقوایی یا جنس و کیفیت‌های مختلف انجام می‌شود که بسته به نوع نیاز مصرف‌کنندگان تعیین می‌شود.


در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت تولید جعبه مقوایی با ما تماس بگیرید.

تولید جعبه مقوایی
چاپ جعبه مقوایی
تولید جعبه مقوایی

انواع جعبه مقوایی را بشناسید

در ایران تولید جعبه مقوایی در جنس‌های مختلفی انجام می‌شود و هر کدام در بخش‌های خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. از جمله انواع جعبه مقوایی که در صنعت بسته‌بندی مورد استفاده قرار می‌گیرند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• جعبه مقوایی از نوع پشت طوسی
مقوای پشت طوسی یکی از کاغذهای بازیافتی و مقاوم است که در تولید جعبه مقوایی از کاربرد زیادی برخوردار است. اصولا مقوای پشت طوسی جعبه‌هایی براق و خاص را شکل می‌دهند که به جهت زیبایی، در بسته‌بندی‌های تزئینی مورد استفاده قرار می‌گیرند. انواع جعبه مواد غذایی، جعبه دارو، جعبه شکلات و شیرینی و... از این دست جعبه مقوایی هستند.
• جعبه مقوایی از نوع گلاسه
از آن‌جا که گلاسه نرم و انعطاف‌پذیر است از این کاغذ جهت تولید جعبه مقوایی برای هدیه بیشتر استفاده می‌شود. گلاسه ظاهر زیبا و خاصی دارد؛ به‌همین خاطر اغلب جهت تولید جعبه‌های تزئینی و غیر رسمی به‌کار می‌رود.
• جعبه مقوایی از نوع ایندربرگ
در تولید جعبه مقوایی ایندربرگ از مقواهای سفید و براق استفاده می‌شود که به تولید جعبه‌های تزئینی و زیبا می‌انجامد. این نوع مقوا از کیفیت خوب و ماندگاری برخوردار هستند و به‌دلیل محکم و بهداشتی‌بودن کاربرد فراوانی دارند. در تولید انواع جعبه لوازم آرایش، فست فود و... از این نوع مقوا استفاده می‌شود.
• جعبه مقوایی از نوع کرافت
چاپ جعبه مقوایی تهران در زمینه تولید جعبه مقوایی از نوع کرافت بسیار حرفه‌ای عمل می‌کند. 80% این نوع جعبه مقوایی از کاغذ کرافت تشکیل شده است که نشان‌دهنده مقاومت و پایداری جعبه خواهد بود. اصولا کاغذ کرافت یکی از بهترین کاغذهای شناخته شده در طبیعت است.
قابل‌بازیافت‌بودن و مقاومت بالای این کاغذ دلیل اصلی کاربرد زیاد آن در تولید جعبه مقوایی به‌شمار می‌رود. رنگ کاغذ کرافت قهوه‌ای است و جعبه‌های مقوایی تولید‌شده از این دست، اغلب به رنگ قهوه‌ای در بازار پیدا می‌شوند. در حمل‌و‌نقل ابزارهای سنگین می‌توان روی جعبه مقوایی کرافت حساب باز کرد.
• جعبه مقوایی از نوع سینگل فیس
این نوع کارتن‌ها به‌واسطه چسباندن لایه‌ای صاف و مسطح روی یک لایه شیاردار و مواج تشکیل و با عنوان کارتن‌های شیاردار شناخته می‌شوند. دولایه‌بودن این نوع کارتن و جعبه مقوایی قدرت حفاظت بالایی دارند و ابزار و وسایل مختلف را تا حد ممکن از ضربه در امان نگه می‌دارد.


اهمیت و دلیل تولید جعبه مقوایی

چاپ جعبه مقوایی تهران به‌سبب تولید انواع جعبه مقوایی بدون ضرر، به‌عنوان چاپ حرفه‌ای شناخته می‌شود. کارتن و جعبه مقوایی از سازگاری بالایی با طبیعت برخوردار است که تولید بالای آن را به‌دنبال دارد. سازگاری با محیط زیست به‌دلیل عدم کاربرد هرگونه پلاستیک در ساخت مقوا دلیلی مهم بر تولید این محصول به‌حساب می‌آید.
از دیگر دلایل اهمیت جعبه مقوایی کاربرد بالای آن در تولید و عرضه محصولات است. تقریبا 90% بسته‌بندی مواد غذایی، بهداشتی و... از این مقوا تشکیل شده‌ است و اغلب توسط فروشندگان سفارش داده می‌شود. وزن کم و قابل بازیافت و قابلیت استفاده مکرر از دلایل مهم تولید این نوع جعبه مقوایی به‌شمار می‌روند.


موارد استفاده از جعبه مقوایی را بشناسید

چاپ جعبه مقوایی تهران به وسیله شبکه چاپ از حرفه‌ای‌ترین مراکز تولید جعبه مقوایی به‌حساب می‌آید. جعبه مقوایی قابلیت استفاده در بخش‌های مختلف بازار را دارد و از جایگاه نسبتا خوبی برخوردار است. در ادامه با چند مورد از کاربرد جعبه مقوایی آشنا شوید:
• بسته‌بندی پوشاک
یکی از اصلی‌ترین دلایل تولید جعبه مقوایی که توسط چاپ جعبه مقوایی تهران به‌وفور به‌کار می‌رود، بسته‌بندی پوشاک است. اغلب تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک از این بسته‌بندی‌ها استفاده می‌کنند.
• بسته‌بندی فست‌‌فودها
از آن‌جا که جعبه‌های مقوایی به عنوان جعبه‌های بهداشتی و قابل بازیافت شناخته می‌شوند؛ جهت بسته‌بندی انواع فست‌‌فود و مواد غذایی کاربرد بسیاری دارند. قابلیت اجرای انواع طرح و رنگ روی این جعبه‌ها از دلایل اصلی اهمیت آن‌ها به‌شمار می‌روند.
• بسته‌بندی وسایل خانه
گاهی مجبور به جابه‌جایی وسایل منزل یا حتی محل کار خود هستید، به همین خاطر استفاده از جعبه‌های مقوایی لازم است. این جعبه‌ها به‌ویژه آن‌ها که از کاغذ کرافت ساخته شده‌اند، از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار هستند.
• بسته‌بندی لوازم‌التحریر
از دیگر کاربردهای شایع که موجب تولید جعبه مقوایی می‌شود و چاپ جعبه مقوایی تهران در آن زمینه به‌صورت حرفه‌ای عمل می‌کند، بسته‌بندی لوازم التحریر است. این جعبه‌ها از ظاهر زیبا و منحصر‌به‌فردی برخوردار هستند و طول عمر زیادی دارند؛ به‌همین خاطر به‌عنوان گزینه‌ای مناسب جهت بسته‌بندی لوازم‌التحریر شناخته می‌شود.
• بسته‌بندی‌های پستی
اغلب ادارات پست از طریق چاپ جعبه مقوایی تهران این نوع بسته‌بندی‌ها را سفارش و مورد استفاده قرار می‌دهند. این جعبه‌ها در حمل انواع بارهای پستی از کاربرد بالایی برخوردار هستند. این نوع جعبه علاوه‌بر وزن سبک، در شرایط نامطلوب هم قابل استفاده‌اند و از محتویات داخل خود در طول مسیرهای بلند و کوتاه به‌خوبی مراقبت می‌کنند.
• بسته‌بندی ابزار خودرو
ابزار خودرو از مهم‌ترین محصولاتی هستند که جابه‌جایی بی‌خطرشان بسیار قابل توجه است. این نوع ابزار ممکن است در طول مسیرهای زیاد یا حتی بین کشورهای مختلف شود بدون اینکه آرم و نشان سازنده آن صدمه‌ای ببیند. بر این اساس بسته‌بندی این ابزارها به کمک جعبه مقوایی به‌خوبی انجام می‌شود.


مزایای تولید جعبه مقوایی را بشناسید

• قابل استفاده در حمل‌و‌نقل‌ها به‌دلیل مقاومت و استحکام بالای این جعبه‌ها که توسط چاپ جعبه مقوایی تهران انجام می‌شود.
• آسان‌کردن حمل‌و‌نقل محصولات و تولیدات مختلف که کار بسیاری از فروشندگان را راحت‌تر کرده است.
• قابل تولید در طرح و ابعاد مختلف که امکان استفاده از آن جهت بسته‌بندی انواع تولیدات را فراهم می‌کند.
• جلوگیری از عدم ورود هرگونه ضربه و خط‌وخش به محصولات از مزایای مهم و قابل توجه تولید جعبه مقوایی محسوب می‌شود.
• قابل استفاده برای تبلیغ و بازاریابی محصولات تولید‌شده که آن را به انتخابی همیشگی برای تولید‌کنندگان تبدیل کرده است.


چرا در تولید جعبه مقوایی باید به ما اعتماد کنید؟

همان‌طور که گفته شد چاپ جعبه مقوایی تهران با عنوان شبکه چاپ، در زمینه تولید جعبه مقوایی بسیار حرفه‌ای عمل می‌کند. مجموعه شبکه چاپ قادر است با ارائه خدماتی مانند چاپ با‌کیفیت و با قیمت مناسب، استفاده از متریال‌های با کیفیت، تکرار چاپ، تنوع بی‌نظیر در حوزه چاپ و... یکی از بهترین‌های صنعت چاپ کشور شناخته می‌شود. مجموعه شبکه چاپ برای چاپ جعبه مقوایی تهران در هر شرایطی آماده خدمت‌رسانی به شما است.

کارشناس واتس اپ تلفن تماس