دفترچه پلنر، همراهی همیشگی در برنامه‌ریزی‌ها


گروه شبکه چاپ با چاپ پلنر و دفترچه برنامه‌ریزی، کمک قابل توجهی به یادداشت‌برداری‌های روزانه افراد کرده‌اند. چاپ دفتر برنامه‌ریزی نه‌تنها در نظم و ترتیب‌دادن به کارها بسیار موثر واقع شده است، بلکه مانند یک منشی به شما خدمت‌رسانی خواهد کرد.
برنامه‌ریزی کارها و ثبت هر کدام از آن‌ها، هدف‌گذاری را برای شما آسان می‌کند. مجموعه شبکه چاپ با استفاده از ایده‌های خاص و منحصر‌به‌فرد در چاپ پلنر اختصاصی عملکردی حرفه‌ای از خود به‌جا گذاشته است. در این مقاله بیشتر با چاپ دفترچه یادداشت پلنر و ویژگی‌های آن آشنا خواهید شد.


در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت چاپ پلنر با ما تماس بگیرید.

چاپ پلنر
چاپ دفتر برنامه ریزی
دفترچه پلنر اختصاصی

پلنر چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

پلنر نوعی دفتر است که مورد استفاده عموم مردم قرار می‌گیرد؛ اما این دفتر را مخصوص برنامه‌ریزی و یادآوری‌های مهم ساخته‌اند. چاپ پلنر موجب سروسامان‌دادن به کارها خواهد شد؛ به‌همین خاطر طرفداران و مخاطبان زیادی دارد. تمام لوازم‌التحریرهای سطح کشور این محصول را عرضه می‌کنند و فروش نسبتا خوبی دارند.
چاپ پلنر یا دفتر برنامه‌ریزی در انواع مختلفی صورت می‌گیرد که هر کدام مورد پسند گروه خاصی از مردم واقع می‌شود. این نکته را باید ذکر کرد که میان انواع مختلف دفترچه پلنر، تفاوت‌های قابل توجهی وجود دارد و هر کدام جهت کار خاصی قابل استفاده هستند.
کیفیت و جنس پلنر بسته به نوع نیاز مصرف‌کننده تعیین می‌شود. برای مثال دفتر برنامه‌ریزی دانش‌آموزی با دفتر برنامه‌ریزی مهندسی از بخش‌بندی‌های متفاوتی برخوردار است. بر این اساس بهتر است قبل از انتخاب دفترچه یادداشت پلنر نیاز خود را سنجیده و به نهایی‌شدن انتخاب اقدام کنید.


چاپ پلنر در انواع مختلفی صورت می‌گیرد

همان‌طورکه گفته شد بر اساس مراحل چاپ پلنر و نوع نیاز به آن، انواع مختلفی از این ابزار تولید و به بازار عرضه می‌شوند. جهت چاپ دفتر برنامه‌ریزی باید نوع نیاز و هدف خود را تعیین و یکی از انواع دفترچه اختصاصی پلنر را انتخاب کنید. از جمله نمونه‌های چاپ پلنر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
چاپ پلنر روزانه
چاپ دفتر برنامه‌ریزی روزانه براساس اصول و جزئیات خاصی انجام می‌شود. مراحل چاپ پلنر در ابعاد A5 و A6 صورت می‌گیرد تا به‌راحتی در کیف یا جیب جا و در لحظه مورد نظر استفاده شود. قیمت چاپ پلنر روزانه نسبت‌به سایر مدل‌های آن از سطح معقول‌تری برخوردار است.
چاپ پلنر هفتگی
اغلب شما برنامه‌ریزی‌های هفتگی را در کسب‌و‌کار خود ترجیح می‌دهید. چاپ دفتر برنامه‌ریزی هفتگی این کار را راحت کرده است. در واقع با تولید و چاپ پلنر هفتگی می‌توان برنامه‌ها و حتی جلسات هفتگی خود را در آن ثبت کرد.
اغلب چاپ دفتر برنامه‌ریزی هفتگی در فرمت A5 صورت می‌گیرد که ساختاری به‌صورت جدول و نمودار دارد. این دفتر برای کسانی که روزهای شلوغی دارند و تمایلی به ثبت روزانه اطلاعات و برنامه‌های خود ندارند مناسب است.
چاپ پلنر سالیانه
چاپ دفتر برنامه‌ریزی سالیانه با هدف ثبت مهم‌ترین وقایع، جلسات، سمینارها و... به‌صورت سالیانه طراحی و تولید می‌شود. ساختار این نوع از دفترچه پلنر با نوع روزانه و هفتگی آن فرق دارد. معمولا جدول‌بندی و تقسیم‌بندی بخش‌های مختلف این نوع دفترچه با انواع دیگر آن متفاوت است.
چاپ پلنر درسی
یکی از اهداف و مراحل چاپ پلنر، چاپ نوع تحصیلی یا دانش‌آموزی آن است. چاپ دفتر برنامه‌ریزی تحصیلی یا درسی به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا به‌خوبی برنامه‌های خود را از قبل مشخص و زمان‌بندی کنند.
چاپ پلنر فانتزی
دفترچه برنامه ریزی مدل فانتزی عموما جهت استفاده دانش‌آموزان دوره‌های ابتدایی و پیش دبستانی طراحی می‌شود. اصولا مراحل چاپ پلنر فانتزی در مقایسه با نمونه‌های قبلی کاملا متفاوت است و ظاهر منحصر‌به‌فردی دارد. قیمت چاپ پلنر فانتزی هم نسبت به سایر موارد پایین است تا قابل استفاده برای همه دانش‌آموزان باشد.


دلایل چاپ دفترچه پلنر را بشناسید

بسیاری از صاحبان مشاغل کاربرد دفترچه پلنر را لازم نمی‌دانند؛ درحالی‌که برنامه‌ریزی و هدف‌مندی بدون توجه به نوع فعالیت و حرفه مورد نظر، بسیار مهم است. از جمله کاربردهای رایج که به چاپ دفترچه پلنر منجر می‌شود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
ثبت وقایع، جلسات و مسائل مهم
از اولین دلایل چاپ پلنر می‌توان به ثبت وقایع و مسائل مهم اشاره کرد. طبق این اصل فرد می‌تواند مهم‌ترین رویدادهای مد نظر خود را در دفترچه درج و آن‌ها را زمان‌بندی و ثبت کند. معمولا زمان‌بندی‌ها توسط خود افراد مشخص می‌شود.
استفاده از مفاهیم مهم و دستوری
اغلب مفاهیم ثبت‌شده در پلنر باید مهم و دستوری باشند؛ این یک اصل مهم در چاپ پلنر محسوب می‍‌شود. رعایت این اصل به افزایش انگیزه فرد برای رعایت برنامه‌ریزی‌ها منجر می‌شود.
دقت در مهارت‌ها و توانایی‌ها
از دیگر کاربردهای جذاب که تولیدکنندگان را به طی‌کردن مراحل چاپ پلنر ترغیب می‌کند، ثبت مهارت‌ها و حرفه‌های افراد مختلف است. با استفاده از این دفترچه قادر خواهید بود تا حرفه و تخصص خود را ثبت و در جهت پیشرفت آن که به پیشرفت کسب‌و‌کارتان می‌انجامد اقدام کنید. توجه به توانایی‌ها و رعایت برنامه‌ریزی‌های ثبت‌شده در دفترچه، منجربه افزایش اعتمادبه‌نفس وی خواهد شد.


ویژگی‌های یک دفترچه پلنر منحصر‌به‌فرد

مراحل چاپ پلنر باید اصولی و براساس مراحل مشخص و درست انجام شود؛ بر این اساس یک دفترچه پلنر خوب و باکیفیت شکل خواهد گرفت. ویژگی‌های یک پلنر مناسب را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:
1. تعیین اهداف مهم
یک دفتر برنامه‌ریزی مناسب باید به گونه‌ای طراحی شده باشد که اهداف بزرگ و کوچک و مهم را بتوان در آن ثبت کرد. معمولا اهدافی که کوتاه‌مدت هستند را می‌توان در دفترچه‌های ساده هم ثبت کرد. اما اهداف بلند‌مدت و مهم را باید در دفترچه مخصوص پلنر ثبت کرد تا در زمان مورد نیاز تنظیم شده و به‌کار برود.
2. دقت در زمان‌بندی
از ویژگی‌های یک دفتر برنامه‌ریزی خوب که قیمت چاپ پلنر را دست‌خوش تغییر قرار می‌دهد، زمان‌بندی دقیق است. چاپ پلنر به‌شما کمک می‌کند تا زمان‌بندی خود را با دقت کامل انجام دهید و برای رعایت آن تلاش کنید.
3. اولویت‌بندی
یکی از مراحل چاپ پلنر، اولویت‌بندی کارها است. در واقع به کمک دفتر برنامه‌ریزی کارهایی را که در اولویت هستند ثبت و خود را موطف به رعایت آن‌ها می‌دانید. دفترچه پلنر استاندارد باید این قابلیت را به‌صورت مشخص و واضح داشته باشد.
4. تاثیرگذاری
چاپ پلنر مناسب زمانی عاقلانه به‌نظر می‌رسد که تاثیرگذاری بالایی برای شما داشته باشد. بسیاری از دفترهای برنامه‌ریزی جملات انگیزشی و مهمی را در بر‌می‌گیرند که فرد با دیدن آن‌ها بیشتر به انجام وظایف خود ترغیب می‌شود.
5. بررسی اهداف
رسیدن به اهداف یکی از اصلی‌ترین دلایل چاپ پلنر است. با ثبت اطلاعات مهم و اهداف‌تان در بخش‌های مختلف این دفترچه‌ها، راه‌های رسیدن به آن‌ها را در طول زمان ثبت خواهید کرد. در‌واقع یک دفترچه مناسب و استاندارد به شما کمک می‌کند تا مراحل رسیدن به اهداف را همیشه و هر روز ببینید و برای رسیدن به آن‌ها تلاش کنید.


چرا باید جهت چاپ پلنر به شبکه چاپ مراجعه کنید؟

همان‌طورکه گفته شد ثبت وقایع و اهداف مهم افراد بسیار مهم است. بر این اساس حتما باید از دفترچه‌های مخصوص استفاده کرد تا شما را جهت رسیدن به اهدافتان ترغیب کند. درصورتی‌که خود صاحب حرفه و تخصص خاصی هستید حتما فارغ از قیمت چاپ پلنر از این نوع دفترچه استفاده کنید.
مجموعه شبکه چاپ قادر است با ارائه خدمات روزانه و مهم به‌شما در ثبت وقایع زندگی‌تان کمک کند. چاپ با کیفیت، چاپ افست با سرعت بالا، قیمت مناسب رقابتی، نظارت بر چاپ، تکرار چاپ با هزینه مناسب، تنوع بی‌نظیر در حوزه چاپ، طراحی رایگان و... از خدمات عمده و مهم شبکه چاپ به‌شمار می‌روند. کارشناسان این مجموعه آماده مشاوره و خدمت‌رسانی به شما خواهند بود.

چاپ پلنر
چاپ دفتر برنامه ریزی
دفترچه پلنر اختصاصی
کارشناس واتس اپ تلفن تماس