چاپ کارت پستال ، کارت پستال عید


چاپ کارت پستال و ویژگی‌های آن

چاپ کارت پستال اختصاصی و کارت عید سفارشی به‌عنوان یک ابزار بازاریابی و تبلیغات بیشترین کاربرد را در تعطیلات عید و نوروز دارد؛ اما می‌توان از آن‌ها استفاده‌های بیشتری برد. استفاده از یک کارت پستال ایده‌آل برای اتصال با مشتریان باعث ارتقا سطح همکاری و احساس وفاداری و دوستی بین دو مجموعه را ایجاد می‌سازد. همواره بسیاری از مشتریان خرید در همکاری دوستانه را جایگزین خرید با منطق می‌کنند. کارت تبریک هم بخشی از استراتژی کسب‌وکار برای افزایش وفاداری مشتری مشتری خواهد بود.
طی آمار 10 ساله شبکه چاپ تولید کارت پستال سفارشی و اختصاصی در اسفندماه بسیار پرفروش است که شرکت‌ها از از طرح‌های جدید مجموعه ما جهت چاپ استفاده می‌کنند. پرمصرف‌ترین کاغذهای چاپ کارت پستال مقوایی گلاسه 250 و 300 گرم در سایز مربع است که با خط تا به دو قسمت مساوی تقسیم می‌شوند. معمولا از روکش سلفون براق یا UV جهت بادوام‌شدن و زیبایی آن استفاده می‌کنند. تیم طراحی و چاپ شبکه چاپ با آگاه‌بودن به این استراتژی در تبلیغات راه‌حل مناسبی برای چاپ و طراحی سفارشی کارت پستال در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. چاپ مقرون به‌صرفه و سریع در تیراژ 500 عدد در 48 ساعت از ویژگی‌های مجموعه ما است که خدمت شما ارائه می‌شود.


کارت پستال چیست؟

کارت پستال یک قطعه کاغذی، مقوایی یا PVC است که مورد استفاده عموم مردم قرار می‌گیرد. در هنگام چاپ کارت پستال سفارشی، هر طرح یا رنگی که مد نظر صاحبان مشاغل باشد، درنظرگرفته و چاپ می‌شود. اصولا کارت پستال را به‌عنوان سندی رسمی که توسط اداره پست چاپ می‌شود، می‌شناسند.
چاپ کارت پستال اختصاصی کاغذی به‌وسیله پرینترهای عادی اما چاپ کارت پستال PVC به‌وسیله پرینتر PVC انجام می‌شود. یکی از مزیت‌های این کارت‌ها، موجودبودن آن‌ها در اغلب فروشگاه‌ها و لوازم التحریرهاست؛ به‌همین جهت در هر زمان که نیاز داشته باشید به‌راحتی قابل دسترس هستند. این نکته را باید در نظر داشت که سفارش کارت تبریک باید بر‌اساس نیاز و هدف شما باشد نه صرفا بر این اساس که میل دارید آن‌ها را در کلکسیون خود نگه دارید. برای مثال اگر اداره یا سازمان خاصی را مدیریت می‌کنید، چاپ کارت پستال شرکتی گزینه‌ای مناسب جهت هدیه به کارمندان‌تان است.
چاپ کارت پستال اختصاصی، از پرمصرف‌ترین کارت‌های تبریک به‌حساب می‌آید و طرفداران زیادی دارد. معمولا در روزهای خاصی از سال مانند اعیاد مختلف، چاپ کارت پستال سفارشی به حجم بالایی می‌رسد. دلیل این مساله رواج فرهنگ کادودادن و استفاده از کارت‌های تبریک است.
این روزها چاپ کارت هدیه سفارشی، تبلیغاتی و... به امری رایج در اغلب موسسات چاپ تبدیل شده است. این امر بدین سبب است که مردم بیش‌ازپیش به رعایت تدارکات و ادب در زمان کادودادن مقید شده‌اند. بسیاری از صاحبان مشاغل و حتی مردم متن، طرح یا رنگ‌های مورد نظر خود را جهت چاپ کارت اختصاصی، تبلیغاتی، شرکتی و... به موسسات چاپ سفارش می‌دهند.باجهت کسب اطلاعات بیشتر خدمات و سفارش چاپ کارت تبریک عید با ما تماس بگیرید . 02171333344


انواع چاپ کارت پستال سفارشی

اصولا دسته‌بندی‌کردن کارت پستال‌ها کار چندان منطقی به‌نظر نمی‌رسد؛ چراکه ماهیت و الگوی اغلب آن‌ها یکی است. اما در مواردی دیده می‌شود که صاحبان کسب‌و‌کارها چاپ کارت پستال اختصاصی را ترجیح دهند تا از این طریق تخصص خود را از دیگران متمایز ‌کنند. بر‌این اساس امروزه چاپ کارت پستال سفارشی در چند مدل به‌صورت زیر انجام می‌شود:
• کارت پستال تبریک تولد
چاپ کارت پستال سفارشی تولد یکی از پرمخاطب‌ترین سفارش‌ها به مراکز چاپ به شمار می‌رود. معمولا تولد نوزاد یا سالگرد تولد بیش‌از هر اتفاق خوشایند دیگری رخ می‌دهند؛ به‌همین جهت مصرف‌کننده بیشتری دارد. وقتی بنا به دلایلی قادر به شرکت در تولد اطرافیان خود نیستید، بهترین گزینه فرستادن هدیه‌ای به‌همراه کارت پستال است؛ پس حتما در این مواقع از کارت پستالی با طرح زیبا باید استفاده کرد.
 طراحی و چاپ کارت پستال اختصاصی تولد چگونه انجام می‌شود؟
انتخاب نوع و جنس کارت اولین قدم در طراحی آن است. ابتدا کاغذی یا PVC بودن کارت پستال را انتخاب و سپس با توجه به جنس کاغذ باید از دستگاه چاپ معمولی یا PVC جهت طراحی کاغذ استفاده شود. از طراحی مناسب در هنگام چاپ کارت پستال اختصاصی تولد نباید غافل شد. استفاده از رنگ‌های شاد و طرح‌های نشاط‌آور در چاپ این کارت‌ها الزامی است.
• کارت پستال عید و سال نو
چاپ کارت پستال عید نوروز و استفاده از آن در میان ما ایرانی‌ها بسیار رایج است. روزهای نوشدن سال بهترین فرصت برای کادو‌دادن به عزیزانمان است؛ بنابراین در این شرایط کارت پستال‌های تبریک عید بسیار پرطرفدار و پرمصرف می‌شوند.
 طراحی و چاپ کارت تبریک سال نو چگونه انجام می‌شود؟
سال نو علاوه‌بر دیدن دوستان و خویشاوندان، فرصتی برای ترویج فرهنگ هر کشور محسوب می‌شود؛ به‌همین جهت در طراحی و چاپ کارت تبریک سال نو می‌توان از نمادهای فرهنگی کشور استفاده کرد. مثلا در چاپ کارت تبریک سفارشی مخصوص کریسمس از نمادهایی مثل برف، کاج، بابانوئل و... استفاده می‌شود. در زمان چاپ کارت پستال عید نوروز هم می‌توان از نمادهایی مثل بهار، هفت سین و... استفاده کرد. این نوع کارت‌ها در واقع یک کارت پستال تبلیغاتی هم محسوب می‌شوند.
• کارت پستال شب یلدا
از دیگر مناسبت‌های مهم ما ایرانی‌ها، شب یلدا است. با چاپ کارت پستال اختصاصی این شب و استفاده از آن می‌توان به اطرافیان خود ادای احترام کرد و به آن‌ها عشق ورزید. پس اگر قصد سورپرایزکردن فردی را در این شب داشتید، حتما کارت پستال‌های شب یلدا را امتحان کنید.
 طراحی و چاپ کارت پستال سفارشی یلدا چگونه انجام می‌شود؟
استفاده از طرح‌هایی با نقش ستاره، میوه‌های یلدایی، آجیل و شکلات و.... نمونه‌ای از بهترین طرح‌ها در چاپ کارت پستال اختصاصی شب یلدا محسوب می‌شوند. گاهی مشتری چاپ کارت پستال را طبق یکی از خوراکی‌های یلدایی سفارش می‌دهد؛ برای مثال کارتی به طرح هندوانه، انار و... نوعی خلاقیت و تفاوت در چاپ کارت پستال اختصاصی یلدا است. فراموش نکنید که یلدا یک جشن ملی بوده و کارت‌های قابل استفاده در آن حکم یک کارت پستال تبلیغاتی را خواهد داشت.
• کارت تبریک ازدواج
این کارت‌ها هم از پرفروش و پرمخاطب‌ترین کارت پستال‌های بازار محسوب می‌شوند. اصولا کارت‌های تبریک ازدواج بعد از تولد بسیار مورد استفاده قرار دارند؛ به‌همین جهت در تولید آن‌ها حساسیت زیادی به‌خرج داده می‌شود. در طراحی این کارت‌ها باید از رنگ‌ها و طرح‌های مناسب مانند رنگ سفید، کرم و نباتی یا طرح گل، حلقه و... استفاده شود. اصولا چاپ کارت پستال اختصاصی ازدواج یکی از جذاب‌ترین بخش‌ها برای موسسات چاپ محسوب می‌شود.


مزایای چاپ کارت پستال سفارشی

از جمله مزیت‌های استفاده از کارت پستال تبلیغاتی، تولد، ازدواج و... می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• کارت‌های پستال می‌توانند دقیقا طبق میل شما طراحی و تدوین شوند. اگر صاحب کسب‌وکاری هستید با چاپ کارت پستال شرکتی و تبلیغاتی به سلیقه خودتان، منحصربه‌فرد را تجربه خواهید کرد.
• بهترین راه انتقال پیام‌های شما است. تبریک مناسبات مختلف از جمله پیام‌هایی است که با چاپ کارت پستال سفارشی می‌توان آن را به‌راحتی انتقال داد. کارت پستال شرکتی یا کارت پستال تبلیغاتی از جمله بهترین کارت‌ها جهت انتقال پیام‌های اداری هستند.
• معمولا کارت پستال شرکتی، تولد، ازدواج و... را می‌توان به‌عنوان یادگاری نگه داشت. این کارت‌ها سالیان زیادی ماندگار و قابل استفاده خواهند بود.


معایب چاپ کارت پستال اختصاصی

از جمله معایب چاپ کارت پستال سفارشی و اختصاصی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• هزینه‌ای که برای کارت پستال پرداخت می‎شود، یکی از معایب آن محسوب می‌شود. البته در بسیاری از موارد این هزینه بسیار کم است و به چشم نمی‌آید اما بسیاری آن را هزینه اضافی می‌دانند.
• امکان گم‌شدن این کارت‌ها زیاد است. از آن‌جا که این کارت‌ها همراه کادو، دسته گل و... به فرد داده می‌شود ممکن است حین جابه‌جایی گم شوند.


در پایان..

چاپ کارت پستال سفارشی یکی از راه‌های ابراز احساسات به اطرافیان است. در مناسبت‌ها و اعیاد مختلف می‌توان از این کارت‌ها استفاده و همراه کادو آن را به افراد مورد نظر داد. البته کارت پستال تبلیغاتی و کارت پستال شرکتی هم جزو پرمصرف‌ترین کارت‌ها هستند که بیشتر جنبه رسمی و تبلیغاتی دارند. در‌صورتی‌که صاحب کسب‌وکار خاصی هستید، می‌توانید با چاپ کارت پستال اختصاصی، خود را از دیگران متمایز نشان دهید.
موسسات زیادی در زمینه چاپ کارت پستال تبلیغاتی، کارت پستال شرکتی یا چاپ کارت پستال تبریک عید نوروز فعالیت می‌کنند که مجموعه شبکه چاپ یکی از آن‌ها است. این مجموعه با ارائه خدماتی مثل چاپ با کیفیت، گارانتی سفارش، طراحی رایگان جعبه، استفاده از متریال‌های عالی و.... در زمینه چاپ کارت پستال اختصاصی و سفارشی از عملکردی عالی برخوردار است. کارشناسان مجموعه شبکه چاپ در هر ساعت از شبانه‌روز آماده خدمات‌رسانی به شما خواهند بود.

کارشناس واتس اپ تلفن تماس