چاپ کارت ویزیت فانتزی


چاپ کارت ویزیت فانتزی امروزه بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است ، چاپ بر روی مقوای خاص و کارتی در ابعاد 9 * 5.5 یا 5.5 * 8.5 با ضرب نقره کوب یا طلا کوب بر زیبایی و فانتزی بودن کار می افزاید . ساخت قالب خاص و خلاقانه برش خاص ، لوگو برجسته ، مقوای کتان با بافت های متفاوت در بازار و چاپ کارت های عمومی، چاپ با رنگ ساختگی به طور مثال : نقره ای، طلایی که بر جلوه سفارش شما و فانتزی بودن کارت شما می افزاید، همه از مزایایی چاپ کارت ویزیت فانتزی خاص هستند. آیا می دانید اولین قدم برای ورود به بازار کسب و کار داخلی و خارجی ، چاپ کارت ویزیت فانتزی است؟ آیا می دانید طراحی و چاپ کارت ویزیت ، بادوام ، جذاب ، و با رنگ های شفاف ، تاثیر فوق العاده ای بر گیرنده کارت دارد ، آیا می دانید کارت ویزیت ، معرف کسب و کار شماست و طراحی بی کیفیت به حرفه شما لطمه وارد می کند؟ آیا می دانید اولین نقطه تماس بین شرکت ها و مشتریان کارت ویزیت است؟ یک نواخت بودن رنگ با سایر آیتم های ست اداری شما بر اعتبار موسسه و شرکت شما می افزاید ، شبکه چاپ آماده ارائه خدمات چاپ بصورت شیت اختصاصی در کوتاهترین زمان ، مناسب ترین قیمت به مشتریان خود می باشد.


جهت سفارش چاپ انواع کارت فانتزی با ما تماس بگیرید.


چاپ کارت ویزیت و ویژگی‌های آن

یکی از کارت‌های پرمصرف در انواع زمینه‌ها، کارت ویزیت است که در طراحی آن باید بسیار ظریف و نکته‌سنج اقدام کرد. این کارت در تجارت و بازاریابی نقشی اساسی دارد؛ به‌نحوی‌که چاپ کارت ویزیت فانتزی از اولین اقدامات صاحبان هر کسب‌و‌کار محسوب می‌شود. پس اگر به‌دنبال راه‌اندازی یک حرفه و شغل تازه هستید، از اهمیت این وسیله کوچک اما تاثیرگذار غافل نمانید.
با توجه به بال‌ بودن حجم و تعداد کسب‌وکارهای مشابه، منحصر‌به‌فردبودن یک اصل مهم و حیاتی برای هر حرفه محسوب می‌شود. چاپ کارت ویزیت نقره‌ کوب و جذاب می‌تواند این تفاوت را برای شما به‌همراه داشته باشد. در این مقاله بیشتر با انواع چاپ کارت ویزیت فانتزی، نقره‌کوب، کرافت و... آشنا می‌شوید. تا پایان همراه ما بمانید.


کارت ویزیت چیست و چرا اهمیت دارد؟

چاپ کارت ویزیت فانتزی و جذاب در شروع هر کسب‌وکاری بسیار مهم است. کارت ویزیت برگه‌ای کوچک و جذاب است که اطلاعات مهمی مانند آدرس، لوگو، تلفن و... از یک تخصص را با دیگران به اشتراک می‌گذارد. چاپ کارت ویزیت نقره‌ کوب و جذاب علاوه‌بر معرفی یک حرفه به بهترین نحو ماندگاری طولانی‌مدتی در ذهن مخاطب خواهد داشت.
امروزه معرفی و شناختن حرفه خود به دیگران کمی سخت به‌نظر می‌رسد؛ چراکه انواع ترفندهای بازاریابی و تبلیغات توسط صاحبان مشاغل استفاده می‌شود. اما مهم تفاوت و خاص بودن شما در کارتان است تا چهره‌ای حرفه‌ای را برایتان به‌همراه داشته باشد. اما چگونه می‌توان به این سطح از تخصص رسید؟
از آن‌جا که چاپ کارت ویزیت کرافت یا کهلر (بافت‌دار) در بین مردم رایج است، توصیه می‌شود تا در طراحی آن‌ها بهترین سلیقه خود را به‌کار بگیرید. طراحی و جنس با‌کیفیت کارت ویزیت مثل استفاده از مقوای فابرایانو، موجب می‌شود تا مشتریان تمایل زیادی به معامله با شما داشته باشند. در ادامه با برخی از ویژگی‌های یک طراحی خوب آشنا خواهید شد.


نکاتی در طراحی وچاپ کارت ویزیت کرافت و کهلر

1. شکل و اندازه
قبل از نهایی‌کردن طراحی کارت ویزیت خود، باید اندازه و شکل آن را انتخاب کنید. دقت به این نکته در چاپ کارت ویزیت فانتزی، نه تنها به طراحی جسورانه آن کمک خواهد کرد، بلکه کارتی منحصر‌به‌فرد و مفید برای جذب مخاطب بیشتر را به شما تحویل خواهد داد. فرقی ندارد که چاپ کارت ویزیت نقره کوب شما به صورت مربع باشد یا لوزی، مهم منحصربه‌فردبودن آن است.
2. لوگو
در چاپ کارت ویزیت کهلر یا هر کارت دیگری مهم‌ترین نکته بعد از درج نام، لوگوی کاری شما است. لوگو، رنگ‌های استفاده شده در کارت را برجسته‌تر نشان می‌دهد. حتما در طراحی لوگو از فونت و اندازه مناسب استفاده کنید تا مخاطب را در نگاه اول به خود جذب کند. طراحی لوگو در چاپ کارت ویزیت فانتزی از تاثیر زیادی برخوردار خواهد بود.
3. درج اطلاعات مهم
استفاده از اطلاعات مهم و لازم نه تنها مخاطب را به سرعت جلب می‌کند، بلکه منحصر‌به‌فردبودن کارت را به‌دنبال خواهد داشت. جهت چاپ کارت ویزیت کرافت، کهلر، نقره‌کوب و... تنها از اطلاعاتی استفاده کنید که برای مخاطب مهم است. شعار کسب‌وکارتان، آدرس، تلفن، خدمات ارائه‌دهنده از مهم‌ترین اطلاعات در چاپ کارت ویزیت نقره کوب هستند.
4. عدم پوشاندن کامل کارت
تا جایی که ممکن است در چاپ کارت ویزیت فانتزی و... از پوشاندن کامل سطح کارت با رنگ و نوشته خودداری کنید. شلوغ بودن سطح کارت خواننده را سردرگم می‌کند و مانع جذب او به تخصص شما خواهد شد. معمولا مقوای فابرایانو در چاپ کارت ویزیت کهلر استفاده می‌شود که بهتر است بخشی از آن بدون رنگ یا نوشته باقی بماند تا جذابیت خود را از دست ندهد.
5. سازگاری با وب‌سایت شغلی
در صورت فعال بودن وب‌سایت کسب‌وکارتان حتما در زمان طراحی و چاپ کارت ویزیت نقره کوب، به هماهنگی آن با این درگاه اینترنتی دقت کنید. هماهنگی اطلاعات به‌کاررفته در کارت ویزیت با وب‌سایت، از شما تصویر فردی متخصص و صادق به جا خواهد گذاشت.
6. چاپ حرفه‌ای
حرفه‌ای‌بودن در چاپ کارت ویزیت نقره کوب و... ذهن مخاطب را به سوی کسب‌و‌کار شما جلب خواهد کرد. استفاده از کاغذی ضخیم و ماندگاری مثل مقوای فابرایانو، چاپ کارت ویزیت فانتزی را به سطحی عالی در کیفیت خواهد رساند. مقوای فابرایانو ماندگاری، دوام و جذابیت زیادی برای کارت ویزیت به همراه خواهد داشت.
7. قابلیت چسبیدن
یک کارت ویزیت حرفه‌ای را می‌توان در مکان‌های پر رفت‌و‌آمد چسباند تا مخاطب خود را پیدا کند. در چاپ کارت ویزیت کهلر یا چاپ کارت ویزیت نقره کوب این مورد بسیار مورد توجه است. اگر کسب‌وکار شما جزو خدمات پرکاربرد مانند لوله‌کشی، باغبانی، آرایشگری و... است، این کار به جذب مخاطب‌تان کمک زیادی خواهد کرد.


مزیت‌های چاپ کارت ویزیت فانتزی استاندارد

فرقی ندارد کارت ویزیت شما فانتزی باشد یا نه، در هر صورت مزایایی دارد که به‌‌‌صورت زیر هستند:
• هزینه به‌صرفه
• سرعت بالای چاپ
• کمتربودن دور ریز
• تشخیص راحت‌تر کارت ویزیت


انواع چاپ کارت ویزیت نقره کوب و کرافت

به‌طور کلی چاپ کارت ویزیت نقره کوب، فانتزی، کرافت و... در دو نوع انجام می‌شود:
• چاپی
عموما در چاپ کارت ویزیت فانتزی و نقره‌کوب از کاغذ، پلاستیک و... استفاده می‌شود. این کارت‌‌های ویزیت در بسیاری از موارد توسط کاغذ فابریانو تولید و طرح و رنگ مورد نظر روی آن‍ها چاپ می‌شود.
• الکترونیکی
این کارت‌های مجازی عموما در صفحات اینترنتی مورد استفاده قرار می‌‌گیرند.


در پایان..

چاپ کارت ویزیت کرافت، چاپ کارت ویزیت نقره کوب و... که اغلب توسط مقوای فابرایانو تولید می‌‌شوند، در پیشرفت کسب‌وکارها تاثیر خوبی دارد. این کارت‌ها نقش معرف و بازاریاب برای تخصص شما را دارند و در کم‌ترین زمان مخاطب را جلب خواهند کرد. از آنجا که چاپ کارت ویزیت نقره کوب از جذابیت زیادی برخوردار است حتما این مورد را برای کسب‌وکار خود امتحان کنید.
جهت چاپ کارت ویزیت کرافت، فانتزی و... می‌توان از مجموعه حرفه‌ای شبکه چاپ کمک گرفت. این مجموعه با سابقه طولانی در چاپ با‌کیفیت، به‌کاربردن متریال‌های مناسب، بسته‌بندی مناسب، تکرار چاپ، قیمت مناسب رقابتی و... از عملکرد خوبی در چاپ کارت ویزیت کرافت و... برخوردار و در هر زمان آماده خدمت‌‌رسانی به شما عزیزان است.

کارشناس واتس اپ تلفن تماس