جعبه آماده مقوایی | جعبه کیبوردی آماده


جعبه آماده مقوایی چگونه‌ می‌تواند بر جلب مشتری موثر باشد؟‌ شاید در ابتدا این موضوع خیلی واضح به نظر نیاید. اما تحقیقات نشان داده که افراد از فروشگاه‌‌ها و برندهایی بیشتر خرید‌ می‌کنند که محصولات آنها دارای ‌‌‌بسته‌بندی شیک و زیبا باشند. یک ‌‌‌بسته‌بندی مقوایی حرفه‌‌‌ای و مناسب به افراد این پیام را منتقل‌ می‌کند که رضایت و راحتی آنها برای شما مهم است و تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا محصولات و خدمات را مطابق با نیاز آنها ارائه دهید. جعبه کیبوردی آماده می‌تواند یک ‌‌‌بسته‌بندی بسیار شیک و باکیفیت را در اختیار شما بگذارد تا به وسیله‌‌‌‌‌‌ی آن به بهترین شکل ممکن محصولات خود را ارائه داده و توجه مخاطبین را جلب کنید.
شما در ‌کسب‌وکار خود چه چیزی را اولویت خود قرار داده‌اید؟‌ برای کسب موفقیت درهر کاری لازم است تا اهداف و استراتژی‌هایی تعیین شود تا بر اساس آن مسیر پیش رو مشخص شده و تک تک اقدامات با توجه به آنها تعیین شوند. گام‌هایی که در راه‌اندازی و اداره‌ی یک ‌کسب‌وکار برداشته‌ می‌شوند، باید با اهداف اولیه مطابقت داشته باشند. طبعا مهم ترین هدف یک ‌کسب‌وکار زنده ماندن در فضایی پر رقابت است. برای ادامه فعالیت یک سازمان، برند یا فروشگاه، باید درآمد به میزانی باشد که بتوان با آن هزینه‌های ‌کسب‌وکار را پوشش داده و آن را گسترش داد. بنابراین اینجاست که نقش اساسی مشتریان و رضایت آنها مشخص‌ می‌شود. شما باید مشتریانی وفادار داشته باشید تا حاضر باشند برای محصولات و خدمات شما پول پرداخت کنند. مجاب کردن آنان برای خرید از شما، شاید مهم‌ترین بخش ‌کسب‌وکارتان باشد. جعبه آماده‌ مقوایی می‌تواند به شما کمک کند تا خدماتی بهتر را به مشتریان ارائه داده و از این طریق آنان را جذب نمایید.
علاوه بر کیفیت محصولی که ارائه‌ می‌دهید، کیفیت شیوه‌‌‌‌‌‌ی ارائه‌‌‌‌‌‌ی آن بسیار مهم است. ‌‌‌بسته‌بندی باکیفیت، نشان‌ می‌دهد که شما به مشتریان خود احترام‌ می‌گذارید. جعبه مقوایی آماده می‌تواند برای شما یک مزیت رقابتی در بین سایر رقبا باشد. شما با چاپ جعبه کرافت آماده که برند و لوگوی شما بر روی آن چاپ شده، به برندسازی و ثبت هویت برند خود در ذهن افراد هم کمک خواهید کرد و آنها شما را به عنوان برندی باکیفیت، لوکس و خاص به یاد خواهند سپرد.


جعبه آماده مقوایی با استفاده از چه متریالی تولید‌ می‌شود؟


استفاده از جعبه آماده مقوایی برای حمل و ‌‌‌بسته‌بندی محصولات بسیار رایج است. این جعبه‌‌ها به خوبی‌ می‌توانند از انواع محصولات برای مدت زمان و مسافت‌‌های طولانی محافظت کنند. جعبه آماده با استفاده از متریال‌‌های زیر تولید‌ می‌شوند:
مقوای کرافت : جعبه آماده کرافت دارای رنگ قهوه‌‌‌ای بوده و از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است. مقوای کرافت از خمیر کاغذ تهیه شده و قابل بازیافت است. هرچند که رنگ طبیعی آن قهوه‌‌‌ای است اما امکان سفید کردن آن در صورت نیاز، وجود دارد.
مقوای گلاسه : این متریال، یک مقوای باکیفیت و شیک است. بر روی مقوای گلاسه روکشی کشیده شده که سطح آن را صاف و صیقلی‌ می‌کند. بنابراین عملیات چاپ به خوبی بر روی آن انجام شده و رنگها از درخشش بسیار خوبی برخوردار خواهند بود.
مقوای پشت طوسی : این مقوا از دولایه تشکیل شده و یک سمت آن سفید رنگ و سمت دیگر طوسی است. مقوای پشت طوسی مقوایی ضخیم بوده و کاربرد بسیار زیادی در صنعت ‌‌‌بسته‌بندی دارد.
این مقواها دارای ضخامت‌‌ها و گراماژهای متفاوتی هستند. نوع متریال و ضخامت مقوای جعبه آماده باید به تناسب نوع محصول، ابعاد و وزن آن انتخاب شود. برای اجناس سنگین باید از مقوایی ضخیم و مقاوم استفاده شود تا توانایی تحمل وزن آن را داشته باشد و دچار پارگی و آسیب نشود.


جعبه آماده برای ‌‌‌بسته‌بندی چه محصولاتی کاربرد دارد؟


طراحی و چاپ جعبه مقوایی آماده برای ‌‌‌بسته‌بندی محصولات در صنایع مختلف کاربرد دارد. این محصولات شامل موارد زیر است:
• شال و روسری
• پوشاک و لباس (ویژه مزون ها)
• اکسسوری ها
• طلا و جواهر
• جعبه کیک
• آرایشی و بهداشتی
• نان و شیرینی
• و ...


در طراحی و چاپ تگ و کارت بسته بندی زیورآلات با چه نکاتی باید توجه کرد؟


یکی از نکاتی که در چاپ تگ و کارت بسته بندی زیورآلات یا بدلیجات باید به آن توجه کرد، جنبه ی خلاقیت و نوآوری آن است. به عنوان مثال بهتر است تگ بسته بندی گوشواره ای که تولید می کنید، مشابه سایر گوشواره های موجود نباشد و مشتری حتی پیش از باز کردن بسته بندی نیز، از خرید خود احساس رضایت داشته باشد.
تگ و کارت بسته بندی زیورآلات باید به گونه ای باشد که در مقابل فشار و کشش مقاوم باشد. این تگ نباید به این شکل باشد که در صورت بروز کوچک ترین خراشی از بین رود. در نتیجه در ساخت آن نیز، باید از مواد باکیفیت استفاده شده باشد. یکی از مثبت ترین نکاتی در چاپ تگ و کارت بسته بندی بدلیجات و زیورآلات می توانید مدنظر داشته باشید، این است که این تگ قابل بازیافت باشد. به این صورت فرد پس از استفاده از محصول می تواند آن را در کنار سایر موارد بازیافتی قرار دهد.


انواع جعبه آماده مقوایی کدامند ؟


کارتن آماده را با توجه به نوع محصول، به شکل‌‌های مختلفی طراحی‌ می‌کنند. این جعبه‌‌ها به شیوه‌‌های مختلفی باز و بسته شده و حمل‌ می‌شوند. نوع درب محصول‌ می‌تواند جداگانه یا به صورت پیوسته و چسبیده به جعبه باشد. از رایج ترین انواع جعبه‌ می‌توان به جعبه کیبوردی آماده ، جعبه پاکتی و جعبه قفل شو اشاره کرد. این جعبه‌‌ها در ابعاد مختلفی تولید‌ می‌شوند. ابعاد جعبه آماده به دو صورت استاندارد و خاص هستند. شما‌ می‌توانید جعبه آماده کیبوردی شبکه چاپ را با ابعاد زیر در سفارش حداقل 100 عدد سفارش دهید.


سایز و ابعاد پرفروش جعبه آماده کیبوردی کرافت در مجموعه شبکه چاپ .


1 – سایز : 6 در 16 در 22
2 – سایز : 24 در 34 در 9
3 – سایز : 32 در 42 در 9

چاپ جعبه

چاپ جعبه آماده

چاپ جعبه آماده

طراحی جعبه مقوایی آماده چگونه باید باشد؟


برای طراحی جعبه کیبوردی باید نکاتی را در نظر داشته باشید. اولین نکته این است که شکل جعبه، رنگ و طرح آن، شیوه‌‌‌‌‌‌ی باز و بسته شدن جعبه باید متناسب با نوع محصول و فروشگاه شما باشد. از رنگ‌‌هایی متناسب با نوع مخاطب خود استفاده کنید. فراموش نکنید که استفاده از رنگ‌‌های سازمانی و المان‌‌های مربوط به فروشگاه و سازمان شما تاثیر بسیار زیادی بر ساخته شدن هویت برند شما دارد.
طراحی جعبه نباید شلوغ باشد. شما‌ می‌توانید با یک طراحی بسیار ساده، یک جعبه بسیار شیک داشته باشید. خلاقیت و نوآوری را در طراحی جعبه فراموش نکنید. می‌توانید از جعبه آماده برای انتقال پیام خود به مشتریانتان استفاده کرده و بر روی آن شعار کمپین‌‌های تبلیغاتی خود را چاپ کنید.
برای زیباتر شدن، خاص‌تر شدن و دوام بیشتر جعبه، از روکش سلفون مات و براق و روکش یووی استفاده‌ می‌شود. همچنین‌ می‌توانید بخش‌‌هایی از جعبه آماده مانند لوگو یا نام تجاری خود را با استفاده از چاپ طلاکوب، نقره‌کوب و برجسته چاپ کنید.


طراحی و چاپ جعبه بسته بندی آماده در شبکه چاپ


طراحی و چاپ جعبه آماده در 3 سایز پرفروش با جنس کرافت بصورت کیبوردی در شبکه چاپ انجام‌ می‌شود. هنگام خرید جعبه مقوایی آماده بهتر است دقت داشته باشید تا محصول از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد. ما در شبکه چاپ از بهترین متریال‌‌ها و آخرین متدهای طراحی و چاپ برای تولید انواع محصولات ‌‌‌بسته‌بندی و تبلیغاتی استفاده‌ می‌کنیم. کیفیت خدمات و محصولات، تعهد، تجربه، سرعت و قیمت رقابتی از جمله مزایای ما در این صنعت است. فروش جعبه مقوایی آماده در تهران و سایر شهرستانها انجام‌ می‌شود. تنها کافیست تا با ما تماس بگیرید و محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید. سفارشات شما در کوتاه ترین زمان ممکن آماده شده و پس از ‌‌‌بسته‌بندی به محل دلخواه شما ارسال خواهند شد.برای اطلاع از انواع خدمات و همچنین اطلاع از تعرفه چاپ جعبه آماده و ثبت سفارشات خود با ما تماس بگیرید.


مطالب مرتبط :

قیمت چاپ جعبه
کارشناس واتس اپ تلفن تماس