از صفر تا صد چاپ جعبه کیبوردی


به مشتری وفادار باشید تا مشتری نیز به برند وفادار بماند. چاپ جعبه کیبوردی یک فرصت فوق‌العاده است تا شما را به این هدف بزرگ نزدیک کند. امروزه بازار رقابتی محصولات ایجاب می‌کند که برندها محصولات خود را به شیوه‌ای متفاوت عرضه کنند. این شیوه متفاوت می‌تواند استفاده از جعبه‌های کیبوردی زیبا با استحکام بالا باشد. اگر یک محصول باکیفیت در جعبه‌ای متفاوت و جذاب عرضه شود؛ فروش محصول رو به افزایش خواهد رفت. جعبه‌ها می‌توانند مشتری را در همان نگاه اول به خرید محصول ترغیب کنند. خلاقیت و مهارت در طراحی جعبه، در محبوبیت برند تاثیر بسزایی خواهد گذاشت.


کاربرد چاپ جعبه کیبوردی


قانع‌کردن مشتری به خرید از برند، مهم‌ترین بخش هر کسب‌وکاری محسوب می‌شود. چاپ جعبه کیبوردی اختصاصی می‌تواند شما را به این هدف مهم نزدیک کند. خدمات و محصولات خود را باید در بهترین و زیباترین شکل ممکن به مشتری ارائه دهید. این کار باعث می‌شود که در میان انبوهی از رقبا، مشتری به سمت خرید از برند شما ترغیب شود. ارائه محصول در جعبه‌هایی با جذابیت بالا، منجر به افزایش فروش محصولات برند خواهد شد. جعبه‌های کیبوردی در صنایع مختلفی از جمله در موارد زیر کاربرد دارند:
• شال و روسری
• پوشاک و لباس (ویژه مزون‌ها)
• اکسسوری‌ها
• طلا و جواهر
• جعبه کیک
• محصولات آرایشی و بهداشتی
• نان و شیرینی
• و...
با مشاهده انواع سایز و قالب مدل رایگان در شبکه چاپ می‌توانید بهترین جعبه‌ها را برای محصول خود انتخاب کنید.

چاپ جعبه

چاپ جعبه آماده

چاپ جعبه آماده


مزایای چاپ جعبه کیبوردی


چاپ جعبه‌ کیبوردی سفارشی یک راه‌کار کلیدی برای جلب اعتماد مشتری محسوب می‌شود. مردم از فروشگاه‌ها و برندهایی خرید می‌کنند که محصولات آن‌ها از بسته‌بندی محکم و جذابی برخوردار باشد. یک بسته‌بندی استاندارد و زیبا به مشتری این پیام را منتقل می‌کند که رضایت آن‌ها برای شما مهم است. در واقع شما به مشتری اثبات می‌کنید که تلاش کرده‌اید تا عرضه محصولات را مطابق با نیاز او ارائه دهید. جعبه کیبوردی فرصت عالی برای شما فراهم می‌کند که به بهترین شکل ممکن محصولات خود را به مشتری‌ها تقدیم کنید. از مزایا چاپ جعبه‌های کیبوردی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.
• محصول را از آسیب محافظت می‌کند
اولین قدم برای جلب اعتماد مخاطب، تحویل محصول بدون آسیب‌دیدن است. مشتری برای محصول هزینه قابل توجهی را پرداخت می‌کند؛ بنابراین انتظار دارد که محصول سالم به‌دست او برسد. این مسئله از اهمیت چاپ جعبه کیبوردی اختصاصی خبر می‌دهد. جعبه‌ها باید از استحکام و دوام لازم برخوردار باشند. یک جعبه محکم با جذابیت ظاهری می‌تواند مشتری را به خرید ترغیب کند.
• زنده‌ماندن در فضایی پر رقابت
بدون شک فضای کسب‌وکار شما یک فضای کاملا رقابتی است. در اغلب موارد شما و رقبایتان محصولاتی با کیفیت عالی و یکسان عرضه می‌کنید. در این میان یک ارزش افزوده‌ به محصولات می‌تواند شما را در این بازار رقابتی متمایز کند. این ارزش می‌تواند چاپ جعبه کیبوردی اختصاصی باشد. زیبایی جعبه و خاص‌بودن آن باعث می‌شود که مشتری در نگاه اول جذب برند شما شود. مشاهده انواع سایز و قالب مدل رایگان به شما کمک می‌کند که متفاوت‌ترین جعبه را طراحی کنید.
• کمک به ثبت هویت برند
وظیفه جعبه تنها در حفاظت از محصول خلاصه نمی‌شود. یک جعبه باکیفیت می‌تواند به ارتقا هویت برند شما کمک بسیار زیادی کند. جعبه کیبوردی اختصاصی می‌تواند به نمادی از برند شما تبدیل شود. خلاقیت در طراحی یکی از نکات مهمی است که در ماندگاری نام برند در ذهن مشتری تاثیر بسزایی دارد. برای این‌که نام برند بر سر زبان‌ها بیفتد، طراحی جعبه باید خاص و کاملا اختصاصی باشد.
• فرصتی فوق‌العاده برای تبلیغات
با چاپ جعبه کیبوردی اختصاصی، تا حد زیادی نگرانی شما از بابت تبلغات برند رفع خواهد شد. بدون شک هر برندی بدون تبلغات موثر، نمی‌تواند در این بازار رقابتی دوام بیاورد. یکی از ابزارهای قوی برای تبلیغات، استفاده از جعبه‌های کیبوردی است. جذابیت ظاهری جعبه می‌تواند محصول شما را به بهترین شکل تبلیغ و بازاریابی کند. این امر قطعا منجر به فروش بیشتر محصولات برند خواهد شد.
• مشتری‌های وفادار را در کنار شما نگه می‌دارد
باید بتوانید افراد را به مشتری‌های وفاداری تبدیل کنید تا مجاب شوند از محصولات شما خرید کنند. مجاب‌کردن آنان برای خرید از شما، یکی از مهم‌ترین بخش‌های ‌کسب‌وکارتان است. جعبه کیبوردی به شما کمک می‌کند تا خدمات و محصولات خود را به بهترین شکل ممکن به مشتری ارائه دهید. همچنین باعث می‌شود که ارتباطی عمیق با مشتری برقرار کنید. این موضوع مشتری‌های وفادار شما را به خرید بیشتر ترغیب خواهد کرد.


متریال مورد استفاده در چاپ جعبه کیبوردی


استفاده از متریال‌های باکیفیت نشان‌دهنده این است که احترام و ارزش بسیاری برای مشتری‌های خود قائل هستید. جعبه‌ها باید از استحکام لازم برخوردار باشند تا در فرآیند حمل‌ونقل، آسیبی به محصول وارد نشود. در چاپ جعبه کیبوردی اختصاصی از مقواهای مختلفی استفاده می‌شود. این مقواها دارای ضخامت‌ و گراماژهای متفاوتی هستند. برای محصولاتی که سنگین هستند، باید از مقواهایی با ضخامت بالا استفاده کنید. مقوا باید تحمل وزن محصول را داشته باشد تا دچار آسیب و پارگی نشود. متریال مورد استفاده برای چاپ جعبه‌های کیبوردی شامل موارد زیر می‌شود:
• مقوای کرافت
اگر به دنبال مقوای قابل بازیافت می‌گردید؛ مقوای کرافت گزینه‌ای مناسب برای شماست. مقوای کرافت از استحکام و مقاومت بسیار زیادی برخوردار است. این مقوا در برابر رطوبت و آسیب‌دیدگی از محصولات شما به خوبی محافظت می‌کند. این مقوا از خمیر کاغذ تهیه شده است. هرچند که رنگ طبیعی آن قهوه‌‌‌ای است اما در صورت نیاز، امکان سفید کردن آن نیز وجود دارد.
• مقوا گلاسه
اگر به دنبال یک بسته‌بندی شیک و در عین حال باکیفیت می‌گردید؛ مقوا گلاسه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. برای این‌که سطح مقوا گلاسه صاف و صیقلی نشان داده شود، روی آن یک روکش مخصوص می‌کشند. این موضوع باعث می‌شود که فرآیند چاپ به‌خوبی روی مقوا درج شود و حروف چاپی کاملا خوانا باشند. همچنین رنگ‌های روی مقوا گلاسه از درخشش بسیار خوبی برخوردار خواهند شد.
• مقوا پشت طوسی
بدون شک استفاده از مقواهای ضخیم در صنعت چاپ جعبه‌های کیبوردی، با استقبال بسیار زیادی روبه‌رو شده است. یکی از پرکاربردترین مقواهای ضخیم نیز، مقوا پشت طوسی است. این مقوا از دولایه تشکیل شده است. یک لایه از این مقوا سفید رنگ و لایه دیگر به رنگ طوسی است. ضخامت این مقوا ضامن استحکام جعبه‌های کیبوردی خواهد بود. این مقوا در انواع سایز و قالب مدل رایگان قابل مشاهده است.


اصول حیاتی در طراحی و چاپ جعبه کیبوردی


جعبه کیبوردی معرف برند شما محسوب می‌شود. از این جهت در طراحی این جعبه‌ها باید نهایت خلاقیت و رعایت اصول طراحی به کار برود. در اصول طراحی و چاپ جعبه کیبوردی اختصاصی نکات بسیار مهمی وجود دارد. به‌کاربردن این نکات تنها از جانب افراد متخصص در حوزه طراحی و چاپ قابل انجام است. این اصول در انواع سایز و قالب مدل رایگان نیز به‌کار گرفته می‌شود که می‌توانید از آن‌ها برای طراحی، الهام بگیرید. در ادامه به برخی از رایج‌ترین اصولی که در طراحی جعبه‌های کیبوردی باید اعمال شوند، اشاره می‌کنیم:
• مخاطب هدف را بشناسید
قبل از طراحی جعبه ابتدا باید این سوال را از خود بپرسید که این محصول قرار است به دست چه کسی برسد؟ جنسیت مشتری، محدوده سنی و... همگی از جمله عواملی است که در طراحی جعبه کیبوردی اختصاصی اهمیت دارد. شناخت مشتری به شما کمک می‌کند که متناسب با نیاز و ذائقه او، جعبه‌ها را طراحی و چاپ کنید. این امر نشان‌دهنده حرفه‌ای‌بودن شما در کسب‌وکارتان نیز خواهد بود.
• طراحی جذاب و ساده
عبارت «زیبایی در سادگی است»، در چاپ جعبه کیبوردی اختصاصی نیز تاثیر بسیار زیادی دارد. طراحی جعبه نباید شلوغ باشد. از رنگ‌های سازمانی که برند شما را در ذهن تداعی می‌کند، استفاده کنید. همچنین استفاده از فونت مناسب نیز در خوانایی حروف روی جعبه تاثیر بسزایی دارد. یکی از عواملی که روی جذابیت جعبه‌ها اثرگذار خواهد بود، استفاده از خدمات ویژه‌ای مانند طلاکوبی لوگو و... است.
• از بهترین مقواها استفاده کنید
استفاده از مرغوب‌ترین مقواها اعتبار برند شما را افزایش خواهد داد. یک جعبه باکیفیت هم از محصول محافظت می‌کند و هم برند شما را در ذهن مشتری ماندگار خواهد کرد. استفاده از بهترین مقواها به مشتری اثبات می‌کند که با برندی معتبر و حرفه‌ای روبه‌رو است. او با خیال راحت به شما اعتماد می‌کند؛ چرا که مطمئن است باکیفیت‌ترین اجناس را به او ارائه خواهید کرد. نوع متریال و ضخامت مقوای جعبه باید متناسب با نوع محصول، ابعاد و وزن آن انتخاب شود.
• مشخصات برند را درج کنید
هرچقدر هم که جعبه و محتویات آن از کیفیت بالایی برخوردار باشد، بدون درج اطلاعات برند، ناشناخته خواهید ماند. اطلاعات برند به منزله هویت شما محسوب می‌شود. باید نام برند، لوگو و راه ارتباطی روی جعبه‌ها مشخص شود. یک شعار کوتاه نیز می‌تواند جعبه‌ها را خاص‌تر جلوه دهد. دقت کنید که ظاهر جعبه نباید شلوغ و شلخته به‌نظر برسد. ترکیب درج مشخصات برند و جذابیت ظاهری جعبه، تاثیر بسزایی بر ذهن مشتری خواهد گذاشت.
• به تمام جزئیات توجه کنید
شکل جعبه باید متناسب با محصول شما باشد. رعایت این نکته به خلاقیت زیادی احتیاج دارد. طرح و رنگ جعبه نیز باید خاص و مشتری‌پسند باشد. شیوه باز و بسته‌کردن جعبه باید به گونه‌ای باشد که مشتری را اذیت نکند. همچنین می‌توانید روی جعبه یک مزیت کوچک اما جذاب اضافه کنید که به متمایزشدن برند کمک بسیار زیادی خواهد کرد. بررسی انواع سایز و قالب مدل رایگان می‌تواند در این امر به شما کمک بسیاری کند.


انواع و ابعاد جعبه‌ کیبوردی


چاپ جعبه‌های کیبوردی با توجه به نوع محصول انجام می‌شود. جعبه‌ها به شیوه‌های مختلفی باز و بسته می‌شوند. همچنین حمل‌ونقل جعبه‌ها نیز می‌تواند با هم متفاوت باشد. درهای محصول می‌تواند به بدنه جعبه چسبیده باشد یا از آن جدا باشد. از رایج‌ترین انواع جعبه کیبوردی می‌توان به جعبه کیبوردی آماده، جعبه پاکتی و جعبه قفل‌شو اشاره کرد. این جعبه‌ها بنا به ابعاد محصول و درخواست مشتری می‌تواند در ابعاد مختلفی تولید شود. ابعاد رایج در چاپ جعبه کیبوردی اختصاصی شامل موارد زیر است:
• سایز 1: 6 در 16 در 22
• سایز 2: 24 در 34 در 9
• سایز 3: 32 در 42 در 9
انواع سایز و قالب مدل رایگان را می‌توانید در سایت شبکه چاپ مشاهده کنید.


چاپ جعبه کیبوردی با شبکه چاپ


جعبه‌های کیبوردی یک ابزار فوق‌العاده برای متمایزشدن در میان رقبایتان محسوب می‌شود. در این مطلب ما تلاش کردیم شما را با کاربرد و مزایا جعبه کیبوردی آشنا کنیم. همچنین اصول لازم در طراحی و چاپ جعبه کیبوردی را با شما در میان گذاشتیم. در انتها نیز از بهترین جنس و ابعاد جعبه‌ها با شما سخن گفتیم. بدون شک تا اینجا متوجه شده‌اید که طراحی و چاپ جعبه‌های کیبوردی امری تخصصی است. بدون استفاده از مهارت متخصصان، چاپ جعبه موفقیت‌آمیز نخواهد بود.
ما در شبکه چاپ در کنار شما هستیم تا باکیفیت‌ترین جعبه‌های کیبوردی را به شما ارائه دهیم. تعهد، تجربه، مهارت و خلاقیت تیم ما در شبکه چاپ تضمین‌کننده کیفیت جعبه‌ها خواهد بود. با سفارش جعبه‌های کیبوردی به شبکه چاپ دیگر نگران موارد زیر نباشید:
• استفاده از بهترین متریال برای طراحی و چاپ
• استفاده از بهترین و به‌روزترین دستگاه‌های چاپ
• امکان چاپ جعبه کیبوردی اختصاصی برای هر برند
• امکان سفارش آنلاین و حضوری
• امکان نظارت مشتری بر فرآیند چاپ
• ارسال جعبه به سراسر ایران
• و...
برای مشاوره بیشتر و دیدن انواع سایز و قالب مدل رایگان به سایت شبکه چاپ مراجه کنید. شما می‌توانید با ما در سایت شبکه چاپ در ارتباط باشید.


چاپ جعبه

چاپ جعبه آماده

چاپ جعبه آماده

مطالب مرتبط :

قیمت چاپ جعبه
کارشناس واتس اپ تلفن تماس