طراحی و چاپ برگه گارانتی یا کارت ضمانت


ما خدمات گسترده‌ای را در حوزه‌ی طراحی و چاپ ارائه می‌دهیم. یکی از این خدمات، طراحی و چاپ برگه گارانتی یا کارت ضمانت است. ما برگه ضمانت شما را در ابعاد و انواع دلخواه شما مثل کارت ، لیبل یا هولوگرام ، طراحی می‌کنیم. طراحی و چاپ کارت گارانتی را با متریال مختلف انجام می‌شود که شامل موارد زیر می‌شود:
1. لیبل گچی با قابلیت خرد شوندگی در انواع سایز .
2. هولوگرام دو بعدی ، برچسب امنیتی با چسبندگی بسیار بالا و تخریب لایه شونده
3. برگه ها یا کارت ضمانت و گارانتی مقوایی شماره دار با قابلیت مهر و نوشتن
4. لیبل های ضمانت پشت چسبدار برای نصب روی کارتن


برگه گارانتی چیست؟


با تبادل برگه یا کارت گارانتی، هر فروشنده در هنگام فروش کالای خود، تعهد و مسئولیتی را بر عهده می‌گیرد که از کالای فروخته شده، پشتیبانی‌هایی را از آن محصول انجام خواهد داد. برگه ضمانت، تضمین می‌کند که کالا اصل و سالم است و در صورت وجود اشکال در آن، فروشنده مسئولیت تعویض یا پس گرفتن را بر عهده می‌گیرد. البته شرایط و ضوابط ضمانت می‌تواند در موارد مختلف، متفاوت باشد. در واقع این برگه، تعهدی است که بین خریدار و فروشنده برقرار می‌شود. این روزها ارائه خدمات پس از فروش، از الزامات فروش انواع کالاهای مختلف است.


چرا به چاپ برگه گارانتی یا کارت ضمانت نیاز دارید؟


از مزایای برگه ضمانت، می‌توان به این اشاره کرد که شما با ضمانت کردن محصول و خدمات خود، به مشتریان حس اعتماد را هدیه می‌دهید و اصالت کالای خود را ثابت می‌کنید. برای اینکه به مشتری اطمینان دهید که کالای شما دارای ضمانت معتبر است، نیاز دارید که کارت ضمانت را در هنگام فروش محصول به آنها ارائه کنید. علاوه بر اینها، ارائه‌ی این برگه باعث ارتقاء برند و نام تجاری شما شده و به شما و کالای شما اعتبار بیشتری می‌بخشد. بنابراین نیاز دارید که طراحی و چاپ کارت گارانتی خود را متناسب با نوع کسب و کار خود، انجام دهید و آن را همراه با محصول، به مشتری ارائه دهید. اما از طراحی و چاپ برگه گارانتی چه می‌دانید؟


یک کارت گارانتی یا برگه ضمانت چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟


در طراحی و چاپ برگه یا کارت ضمانت می‌توانید از طرح‌های مختلف، متناسب با سلیقه و کسب و کار خودتان استفاده کنید. اما بهتر است طراحی و چاپ برگه گارانتی خود را با روش اصولی و حرفه‌ای آن انجام دهید. این اصول شامل موارد زیر می شود:
• طراحی کارت یا برگه ضمانت باید متناسب با نوع کسب و کار باشد.
• طراحی معمولا با نرم افزار کورل یا فوتوشاپ انجام می‌شود.
• ضروری است که اطلاعات محصول و شرایط ضمانت بر روی برگه یا کارت، درج شود.
• چون برگه ضمانت برای مدت زمان طولانی نزد مشتری می‌ماند، مهم است که مواد به کار برده شده برای ساخت آن از مقاومت و کیفیت لازم برخوردار باشد.
علاوه بر موارد بالا، انتخاب کاغذ مناسب برای چاپ یا تطابق رنگ با طراحی ، و مدیریت فرایند چاپ پیچیدگی های خود را دارد. بنابراین طراحی و چاپ برگه گارانتی، نیازمند داشتن تخصص است.


چرا می توانید برای طراحی و چاپ برگه گارانتی به ما اعتماد کنید؟


شرکت ما با سابقه ۴۰ ساله در صنعت چاپ و همکاری با برندهای مطرح، هم اکنون به سطح بالایی از تخصص در این حوزه دست یافته است. برگه گارانتی یا کارت ضمانت به نوعی معرف شرکت شماست و مهم است که از زیبایی و کیفیت لازم برخودار باشد. شما می‌توانید طراحی و چاپ برگه گارانتی خود را به ما بسپارید و از خدمات تخصصی ما در حوزه طراحی و چاپ، بهره ببرید. ما طراحی و چاپ کارت گارانتی شما را با بهترین کیفیت در کمترین زمان و متناسب با سلیقه شما با روش اصولی و حرفه‌ای آن انجام می‌دهیم. به ما اعتماد کنید.


جهت سفارش چاپ با ما تماس بگیرید.


مطالب مرتبط :

چاپ لیبل گچی
کارشناس واتس اپ تلفن تماس