چاپ کارت اصالت؛ روشی موثر در اثبات کیفیت و اصالت


کارت اصالت یک سند رسمی محسوب می‌شود که اصالت و اعتبار کالا یا خرید شما را اثبات می‌کند. چاپ این کارت راهی برای احراز هویت کالاهای لوکس خاص، آثار هنری و سایر اقلام با ارزش است. کارت اصالت به خریدار این اطمینان را می‌دهد که این محصول خاص شما است و از جانب هیچ کس دیگری تولید نشده است. در صورت فروش، گواهی اصالت معمولا یکی از اولین اسنادی است که به خریدار ارائه می‌شود.
روی صحبت با کسب‌وکارهایی است که محصولات بااصالت دارند. شبکه چاپ با سال‌ها تجربه در حوزه چاپ و تبلیغات می‌تواند چاپ کارت اصالت را به بهترین نحو برای کسب‌وکارهای شما انجام دهد. برای شناخت انواع کارت اصالت و استفاده آن در موارد مختلف، خواندن ادامه مقاله می‌تواند مفید باشد.


در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت چاپ کارت اصالت با ما تماس بگیرید.

چاپ کارت اصالت
چاپ کارت ضمانت اصالت
چاپ کارت قرعه کشی اسکرچ دار

چرا به چاپ کارت اصالت نیاز دارید؟

شما به عنوان یک کسب‌وکار یا شرکت، همیشه نمی‌توانید با گفتار و زبان اصالت، محصولات خود را برای مشتریان اثبات کنید. در چنین مواقعی است که ارائه یک سند فیزیکی به خریدار، روند معامله را آسان می‌کند و این اطمینان را به او می‌دهد که کار متعلق به شما یا شرکت شما است.
در واقع گاهی اوقات افراد برای این‌که از اصالت محصولاتی که می‌خرند، مطمئن شوند، به اثبات نیاز دارند. این مسئله برای محصولات لوکس و برند بیشتر مطرح است؛ چراکه مردم هزینه بیشتر را صرف یک محصول می‌کنند تا بهترین نوع آن را داشته باشند. شما با چاپ کارت اصالت، از زبان کاغذ و به‌صورت رسمی به مشتریان این اطمینان را می‌دهید پولی که به‌سختی به‌دست ‌آورده‌اند، خرج محصولات تقلبی نمی‌شود. در واقع چاپ کارت‌ اصالت بیشتر از جانب برندهای گران‌قیمت به‌عنوان راهی برای اطمینان‌دادن به مشتریان از اصالت کالاها استفاده می‌شود.


مزایای چاپ کارت اصالت چیست؟

چاپ کارت با اطلاعات متغیر و ترکیب آن با یک طراحی خاص و منحصربه‌فرد، اطمینان بیشتری به مشتری از اصالت محصولات می‌دهد. در این کارت‌ها معمولا در کنار اطلاعات لازم، مُهری بر آن حک می‌شود تا نشان دهد که کالا معتبر است. اگر برند شما به دنبال ارتقای استانداردهای خود با کارت‌های خاص و منحصر‌به‌فرد است، خدمات شبکه چاپ می‌تواند شما را با چاپ کارت‌های خاص اصالت، در رسیدن به این هدف کمک کند.
متأسفانه در دنیای دیجیتال، جعل اسناد امری عادی تلقی می‌شود؛ بنابراین این سند می‌تواند به جلوگیری از جعل محصول و اصالت آن کمک بسیاری کند. علاوه‌بر این، چاپ کارت اصالت می‌تواند به‌عنوان یک رسید فروش عمل کند و به نوعی ارتباط بین کار شما و خریدار را تضمین می‌کند. درصورتی‌که ارزش کار شما در طول زمان افزایش یابد، کارت اصالت می‌تواند به‌عنوان یک سند فیزیکی عمل کند که اصالت محصولات شما را بیش از پیش ثابت می‌کند.


چاپ کارت اسکرچ چیست؟

کارت اسکرچ یک کارت کوچک چاپی است که اغلب از کارت کاغذی نازک برای پنهان‌کردن پین‌ها و کدها ساخته می‌شود. کارت اسکرچ معمولا به اندازه‌های ۶ در ۹ سانتی‌متر یا ۵ در ۸ سانتی‌متر چاپ می‌شود. چاپ کارت اسکرچ به این صورت است که یک یا چند نقطه از کارت دارای اطلاعات پنهانی است که با خراشیدن یک پوشش مات آشکار می‌شود.
کارت‌ اسکرچ (که به آن‌ها کارت رمز دار هم گفته می‌شود) در بسیاری از صنایع بسیار محبوب هستند. از کاربردهای چاپ کارت اسکرچ می‌توان به طراحی و چاپ کارت‌ هدیه، کارت قرعه‌کشی، کارت‌ رمز دار و... اشاره کرد. چاپ کارت اسکرچ با چاپگرهای کارتی نسبتا آسان است؛ چراکه این نوع از چاپگر به دستگاهی با تولید نوارهای خراش تک رنگ مجهز هستند‌. کارت اسکرچ و شماره سریال حک‌شده روی آن می‌توانند به یک محصول اعتبار دهند. این کارت‌ها همه کاره هستند و می‌توانند در فروشگاه، به عنوان بخشی از یک بسته پستی مستقیم استفاده شوند یا در نمایشگاه‌ها و کنفرانس‌ها ارائه شوند. قبل از تصمیم‌گیری نهایی برای چاپ کارت اسکرچ به‌عنوان بخشی از تبلیغات، لازم است تا مخاطبان هدف خود را شناسایی کنید. در ادامه به تعدادی از کاربردهای کارت اسکرچ اشاره می‌شود.


تاثیر چاپ کارت قرعه‌ کشی و کارت تخفیف در فروش محصولات چگونه است؟

کارت قرعه کشی یکی از انواع کارت اسکرچ است. با چاپ کارت قرعه کشی یا کارت تخفیف افزایش فروش و تبلیغ محصول را به‌صورت همزمان می‌توانید انجام دهید. ارائه این کارت‌ها به مشتریان بالقوه آن‌ها را ترغیب به خرید می‌کند. خصوصا اگر به‌جای وعده‌ وعیدهای دراز مدت و سنگین، با خراشیدن قسمت پین‌ها، مشتری یک هدیه کوچک. نصیبش شود. شک نکنید که آن لحظه، میزان و مقدار آن هدیه چندان اهمیت ندارد و مشتری در هر صورت هیجان‌زده می‌شود. چاپ کارت تخفیف هم از این قاعده مستثنی نیست‌. اکثر برندهای معتبر از کارت تخفیف نهایت استفاده را می‌کنند، به این صورت که کارت تخفیف را برای خریدهای بعدی به مشتریان اهدا می‌کنند و شبیه این است که انگار کارت شما همیشه مقداری پول دارد که باید صرف خرید محصولی از آن برند شود.
کارت‌های همچون کارت قرعه کشی کوچک یا کارت تخفیف است؛ اما با ایجاد اشتیاق در مشتریان می‌تواند دامنه دسترسی شرکت شما را افزایش دهد و باعث ایجاد فروش بیشتر شود. جنس کارت قرعه کشی می‌تواند از کاغذ و مقوا باشد، ولی نمی‌توان انتظار داشت که دوام و ماندگاری بالا داشته باشد؛ بنابراین مچاله‌شدن آن در جیب و کیف مشتریان چیز دور از انتظاری نخواهد بود. برای این‌که بتوانید با چاپ کارت تخفیف یا کارت قرعه کشی نهایت تاثیر خود را بر مشتری بگذارید، در چاپ آن به میزان دوام آن فکر کنید. اگر کارت‌هایی با جنس PVC را انتخاب کنید، خیال‌تان از ماندگاری و انعطاف آن راحت خواهد بود. علاوه‌بر این چاپ کارت تخفیف روی PVC ضدآب و مقاوم در برابر سردی و گرمی است و رنگ‌های متنوع‌تری را می‌توان در چاپ آن استفاده کرد. در این حالت، جذب مشتریان و اطمینان از تاثیرگذاری بالا برای تبلیغ خود، مطمئن شوید که هزینه طراحی را در بودجه خود برای چاپ کارت قرعه کشی در نظر گرفته‌اید.


چاپ کارت گارانتی به چه صورت است؟

یکی دیگر از کارت‌‌های اسکرچ، کارت ضمانت یا همان کارت گارانتی است. همان‌طور که از نام آن مشخص است، این کارت ضمانت محصول فروخته‌شده را تضمین می‌کند. شما به‌عنوان یک کسب‌وکار حرفه‌ای به‌جای نگه‌داشتن صورت حساب کاغذی، می‌توانید به مشتریان خود کارت گارانتی محصول خود را به آن‌ها ارائه دهید. علاوه‌بر این، چنین کارتی وفاداری و رضایت بیشتر مشتری را به همراه خواهد داشت. کارت گارانتی معتبر یکی از خدمات خاصی است که از جانب مشتریان شما شناخته می‌شود و از آن استقبال خواهد شد. به خصوص هنگام خرید وسایل برقی مانند ماشین لباسشویی، چرخ‌گوشت، خردکن، قهوه ‌ساز و... . در سایر کالاهای لوکس مانند جواهرات و ساعت، به مدت زمان کارکرد گارانتی هم توجه ویژه می‌شود. چاپ کارت گارانتی را می‌توان با توجه به نیاز شما سفارشی کرد. با کارت‌های شخصی‌‌سازی‌شده، شما برای مشتریان خود همه داده‌های مهم را به‌طور فشرده روی یک کارت خلاصه کرده‌اید.
معمولا چاپ کارت گارانتی در اندازه A5 یعنی نصف برگه A4 است. در بعضی موارد این کارت به اندازه کارت ویزیت هم چاپ می‌شود. کارت گارانتی در دو حالت چاپ با مقوا و چاپ با PVC امکان‌پذیر است که بستگی به بودجه و هزینه‌ای دارد که شما برای آن صرف می‌کنید. در چاپ کارت گارانتی لوگو شرکت یا برند حتما حک می‌شود و آدرس و اطلاعات تماس به‌صورت واضح در پایین کارت قرار داده می‌شود. سایر اطلاعات همچون تاریخ شروع ضمانت، تاریخ پایان ضمانت، کد فعال‌سازی و نوع محصول بر کارت یا برگه گارانتی چاپ می‌شود. هزینه چاپ کارت ضمانت به‌صورت افست و در حجم بالا به مراتب مناسب‌تر از شیوه چاپ دیجیتال است.


ویژگی‌های کارت اسکرچ کدامند؟

اگر می‌خواهید کسب‌وکارتان متمایز شود، بهتر است با چاپ کارت اسکرچ شروع کنید. شاید باورش سخت باشد، اما مشتریان با هر نوع سلیقه‌ای کارت‌های اسکرچ را می‌پسندند و این را فقط کسب‌وکارهایی می‌دانند که سال‌های متمادی از آن سود برده‌اند. کارت اسکرچ در هر نوعی دارای ویژگی‌های مشترکی است که شاخت آن‌ها به شما کمک می‌کند تا بهتر تشخیص دهید کدام نوع آن را برای کسب‌وکارتان انتخاب کنید.
• تبلیغ‌کننده برند شما هستند
کارت‌های اسکرچ این امکان را به شما می‌دهند که برند خود را به روشی معنادار معرفی کنید. شما می‌توانید لوگوی تجاری، اطلاعات مراقبت از محصول، اطلاعات کسب‌وکار و غیره را اضافه کنید. با چاپ کارت اسکرچ شما می‌توانید به مشتری احساس ارزش بیشتری را القا کنید، درحالی‌که به او نشان می‌دهید که به خریدش احترام می‌گذارید. کارت اسکرچ می‌تواند خرید را بسیار جالب‌تر و لذت‌بخش‌تر از آن‌چه شما انتظارش را دارید، می‌کند.
• رنگارنگ و خاص هستند
شما می‌توانید کارت‌های اسکرچ شگفت‌انگیز و بی‌نظیری را چاپ کنید تا فروش شرکت خود را ارتقا دهید؛ اما جدا از تبلیغ نام تجاری، مشتریان همیشه دوست دارند چیزی رنگارنگ‌تر و متمایزتر را در جیب خود داشته باشند. اگر چاپ کارت اسکرچ حرفه‌ای صورت گرفته باشد، متمایز و شگفت‌انگیز به‌نظر خواهند رسید.
• کیفیت عالی دارند
فرایند چاپ کارت اسکرچ بسیار جامع و پیچیده اما یک چیز مسلم است، با کمک شبکه چاپ می‌توانید به‌راحتی کارت‌های اسکرچ باکیفیت را داشته باشید که به شکلی حرفه‌ای و قابل اعتماد کسب‌وکار شما را نشان ‌دهد.
• انواع اشکال و اندازه‌ها را دارند
برای چاپ کارت اصالت لازم نیست به اندازه خاصی بچسبید. شبکه چاپ یک تولیدکننده حرفه‌ای در حوزه چاپ کارت اسکرچ است که به‌راحتی می‌تواند کارت‌های اسکرچ را در اشکال و اندازه‌های مختلف تولید کنند.
• توجه به جزئیات دارند
کارت‌های اسکرچی برجسته می‌شوند که توجه زیادی به جزئیات دارند؛ به همین دلیل است که شبکه چاپ تمام سعی خود را دارد تعدادی از دقیق‌ترین و باکیفیت‌ترین انواع کارت را تولید ‌کند. با تمرکز بر کیفیت خواهید دید که تجربه چاپ کارت اصالت در نهایت می‌تواند برای شما بی‌نظیر باشد.


نکاتی در خصوص چاپ کارت اصالت

چه چیزی در مورد کارت های خراش وجود دارد که آن‌ها را تا این حد تاثیرگذار می‌کند؟ در حوزه تبلیغات و بازاریابی به شیوه‌های مختلف، مشتریان شما هر روز پیام‌های زیادی را در قالب‌های مختلف دریافت می‌کنند. کمی با فکر و برنامه‌ریزی و استفاده از تجربه متخصصان چاپ، لازم است تا مطمئن شوید پیام شما برجسته است.
اگر بروشورها یا کارت های تخفیف ارائه می‌کنید، به فکر قراردادن همان پیشنهاد در زیر کارت اصالت با ایجاد هاشور یا خراش‌هایی خاکستری رنگ باشید. در این صورت خواهد بود که فرد مجبور است، زمانی را صرف کندن هاشور ایجادشده کند؛ به این معنی است که زمان بیشتری را برای شرکت در تبلیغات شما صرف می‌کند و این مسئله احتمال خرید را افزایش می‌دهد. خواه هدف شما افزایش فروش، ایجاد یک برنامه پاداش مشتری یا مشارکت‌دادن کارمندان خود با یک طرح تشویقی باشد، کارت‌های اسکرچ یکی از متنوع‌ترین و سرگرم‌کننده‌ترین راه‌ها برای تبلیغات محسوب می‌شوند.
حقیقت این است که مردم عاشق خراشیدن هستند، کارت‌های اسکرچ این مزیت را دارند که ساده و شناخته‌شده هستند و این فرصت را به مشتریان ارائه می‌دهند که چیزی بی‌هزینه ارائه دهند. همه عاشق هدیه و جایزه هستند .مردم «برنده‌شدن» چیزها را دوست دارند. آن‌ها حتی دوست دارند در هر چیزی که به آن‌ها شانس برنده‌شدن می‌دهد، شرکت کنند. برنده جایزه شوید! شما برنده می‌شوید! هورا! برنده! می‌بینید چقدر این کلمات قدرتمند هستند؟ این برنده‌شدن می‌تواند هر چیزی باشد، از پیتزا رایگان تا تحویل رایگان آن در منزل را می‌تواند شامل شود. علاوه‌بر این، کارت‌های اسکرچ در قالب کارت تخفیف می‌تواند یک تخفیف بر محصولات یا خدمات شما باشد. زمانی برای ازدست‌دادن وجود ندارد؛ به این فکر کنید که چگونه اندکی خراش می‌تواند برای کسب‌وکار شما مفید باشد!


چرا باید شبکه چاپ را برای چاپ کارت اصالت انتخاب کرد؟

در این مقاله به اهمیت موضوع چاپ کارت اصالت و انواع چاپ کارت اسکرچ پرداخته شد. کارت‌های کوچکی که تاثیر بسیاری در افزایش فروش و تبلیغات غیر مستقیم محصولات دارند. اگر محصولات بااصالتی دارید که راهی برای اثبات آن را پیدا نکرده‌اید، فرصت را از دست ندهید. در این خصوص می‌توانید از کارشناسان شبکه چاپ، مشورت بگیرید تا بهترین نتیجه را به‌دست آورید. کارت‌های اسکرچ برجسته هستند و می‌توانند به ایجاد فضای گسترده‌تری در تبلیغات کمک بسیاری کنند. فقط کافی است آن‌ها را امتحان کنید، خواهید دید که آن‌ها برای مشتریان شما شگفت‌انگیز هستند. شبکه چاپ با دارا‌بودن چاپخانه اختصاصی و مجهز سفارشات شما را هر تعدادی که باشد و در هر کجای ایران که باشید، آن را به بهترین نحو انجام می‌دهد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست شما می‌رساند. شبکه چاپ با ارائه بهترین قیمت‌ها در حوزه چاپ کارت اصالت و اسکرچ، این فرصت را در اختیار شما قرار می‌دهد که بدون نگرانی از قیمت‌ها تصمیم خود را برای انجام سفارش نهایی کنید. از این فرصت عالی استفاده کنید و چاپ کارت اسکرچ را انتخاب کنید، قطعا ناامید نخواهید شد!

کارشناس واتس اپ تلفن تماس