چرا چاپ کارت تبلیغاتی ؟


چاپ کارت تبلیغاتی نقش بسیار مهمی در رونق کسب‌وکار شما دارد. اکثر کارت‌های تبلیغاتی از مقوا ساخته می‌شوند و برای تبلیغ تجارت به‌کار می‌روند. برخی از افراد این نوع از کارت‌ها را به نام کارت تخفیف هم می‌شناسند؛ چراکه بسیاری از شرکت‌ها همراه ارائه این کارت و تبلیغ نام برند خود، به مشتریان تخفیف و پیشنهادات تبلیغاتی را هم ارائه می‌دهند.
معمولا از این کارت‌ها به عنوان مشوقی برای بازدید مشتریان از فروشگاه استفاده می‌شود؛ اما آن‌چه در این میان مهم است، نحوه طراحی آن‌ها است که بتواند نظر مشتری را به سمت خود جلب کند. طراحی و چاپ همان چیزی است که تصویر برند را منعکس می‌کند و بر مردم تاثیر می‌گذارد. چاپ کارت تبلیغاتی یکی از راه‌های اصلی است که از طریق آن می‌توانید تصویر برند را به مردم نشان دهید و آن‌ها را مجبور کنید که مشتریان وفادار شما شوند.
از طرفی امروزه فروشگاه‌های زنجیره‌ای بیش‌از هر زمان دیگری در همه نقاط دنیا گسترش پیدا کرده‌اند. کارت‌ تبلیغاتی به افزایش محبوبیت این فروشگاه‌ها و جذب مشتریان بیشتر کمک شایانی کرده ‌است. این کارت‌ها کاربردهای گسترده‌ای دارند که از جانب فروشگاه‌ها و مشاغل جدید برای تبلیغ محصولات خود مورد استفاده قرار می‌گیرند.


در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه چاپ کارت تبلیغاتی با ما تماس بگیرید.

چاپ کارت تبلیغاتی
چاپ کارت تبلیغاتی
کارت تبلیغاتی

درباره چاپ کارت تبلیغاتی

چاپ کارت‌ تبلیغاتی برای کسب‌وکار نشان می‌دهد که برای چه چیزی قرار است استفاده شوند. در حقیقت، کارت تبلیغاتی این وظیفه را برعهده دارد که مردم را از یک محصول یا تجارت جدید در بازار آگاه کند یا برندها و محصولات قبلی را بیش‌ازپیش به مردم معرفی و آن را تبلیغ کند. چاپ کارت تبلیغاتی باید به‌گونه‌ای باشد که حداکثر تاثیر را بر مشتریان بگذارند و تاثیر مثبتی در ذهن آن‌ها بگذارد. استفاده از کارت‌های تبلیغاتی از زمان‌های قدیم در میان تولیدکنندگان و صاحبان برند رایج بوده است؛ اما چرا اینطور است؟ چرا از کارت‌ تبلیغاتی و سفارشی کردن آن برای کسب‌وکارها استفاده می‌شود؟ چرا این نوع از کارت‌ها در افزایش فروش بسیار مفید هستند؟ نقش آن‌ها در ایجاد تصویر برند چیست؟ در ادامه این مقاله پاسخ این سوالات را دریابید.


چاپ کارت تبلیغاتی چیست؟

کارت تبلیغاتی یک کارت در حد و اندازه کارت‌های بانکی است که یک محصول یا خدماتی را به افرادی که احتمال می‌رود، مشتریان آن بشوند، ارائه می‌شود. در این کارت‌ها ممکن است کدهای تخفیف هم حک شود تا مشتریان را بیش‌از‌پیش ترغیب به خرید کند. چاپ کارت تبلیغاتی که یک نوع بازاریابی چاپی به‌حساب می‌آید، یک روش بسیار موفق برای افزایش آگاهی از برند و به دست‌آوردن سرنخ برای کسب‌وکار یا شرکت شما است. اگرچه که امروزه تبلیغات دیجیتالی بسیار گسترش پیدا کرده ‌است؛ اما حقیقت این است که اعتماد افراد به تبلیغات چلپی و کاغذی همچنان پاپرجا است. طبق اعداد و ارقام 80% از تبلیغات چاپی به جای 80% از ایمیل‌ها راحت‌تر و بهتر در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. ایمیل‌های تبلیغاتی که نوعی تبلیغات دیجیتالی محسوب‌ می‌شوند؛ اما حتما بارها و بارها برای شما پیش آمده‌است که به دلیل تعداد زیاد آن‌ها در صندوق ورودی ایمیل‌ خود، به‌راحتی آن‌ها نادیده می‌گیرید یا در حالتی دیگر ندیده آن‌ها را حذف می‌کنید.


ویژگی‌های چاپ کارت تبلیغاتی چیست؟

کارت تبلیغاتی اگر حرفه‌ای طراحی شود، این قابلیت را دارد که تمام حواس را درگیر کند، به این معنی که تاثیر عاطفی بیشتری روی مخاطبان شما خواهد داشت. در این مورد همیشه به این بستگی دارد که شما از طریق کارت تبلیغاتی، چه احساسی را در مخاطب ایجاد می‌کنید. در ادامه به چند مورد از ویژگی‌های طراحی و چاپ کارت تبلیغاتی حرفه‌ای اشاره خواهد شد:
• راحتی‌
شما می‌توانید به سادگی کارت‌های تبلیغاتی را به هر کسی تحویل دهید. آن‌ها حجیم و جاگیر نیستند و سبک وزن محسوب می‌شوند و باعث می‌شود تا حمل را آسان کند. کارت‌های تبلیغاتی را می‌توان به‌راحتی در کیف پول نگه‌داری کرد، به همین دلیل است که مشتریان برای حمل آن‌ها در هر جایی که بروند، مشکلی نخواهند داشت.
• بادوام
این کارت‌ها به راحتی آسیب نمی‌بینند، چروک یا تا می‌شوند. این مسئله باعث می‌شود تا آن‌ها کارآمدتر شوند؛ بنابراین به‌راحتی می‌توانند برای مدت طولانی استفاده شوند و همه می‌دانند که هر چه تبلیغ طولان‌تر باشد، تاثیر آن بیشتر خواهد بود. همه کارت‌های تبلیغاتی این ویژگی را دارند که در محیط‌های امن و دور از باد، باران و‌… استفاده می‌شوند و زیاد در معرض نور خورشید و گرما و آب قرار نمی‌گیرند، به همین دلیل است که آن‌ها برای مدت طولانی دوام می‌آورند.
• دسترسی حداکثری
این واقعیت که کارت‌های تبلیغاتی حمل‌ونقل آسانی دارند، آن‌ها را برای یک کمپین تبلیغاتی گسترده مناسب می‌کند. از دیگر روش‌های رساندن کارت تبلیغاتی به دست مردم، ارسال آن از طریق پست است. در روش ساده‌تر دیگر، شما می‌توانید پس‌از آن‌که مشتری خرید خود را انجام داد، در حین انجام صورت حساب به هر یک مشتریان یک کارت تبلیغاتی هم هدیه دهید.


مزایای استفاده از چاپ کارت تبلیغاتی چیست؟

استفاده از چاپ کارت تبلیغاتی خوب مزایای بسیاری را به‌همراه دارد‌‌؛ چراکه کارت تبلیغاتی وسیله‌ای موثر برای انتقال پیام‌های تبلیغاتی شما به مشتریان است. برای کمک به درک بهتر محبوبیت این نوع از تبلیغات، لیستی از چند دلیل مهم وجود دارد که بیان می‌کند که چرا کارت تبلیغاتی همیشه باید بخشی از آمیخته بازاریابی شما باشد.
• تبلیغ برند
بزرگترین مزیت استفاده از چاپ کارت تبلیغاتی این است که به شما این امکان را می‌دهد که تصویر برند خود را در بازار پخش کنید. با افزایش رقابت در بازار هر روز، شما باید تلاش کنید تا در اوج بمانید و این جایی است که کارت تبلیغاتی به شما کمک می‌کند. برای داشتن کارت تبلیغاتی تاثیرگذار لازم است تا لوگو و نام تجاری برند را روی کارت‌ها به شیوه‌ای جذاب و خاطره‌انگیز چاپ شود تا افراد بتوانند به راحتی آن را تشخیص دهند. این تکنیک به شما این امکان را می‌دهد که بیشتر در بازار دیده ‌شوید.
• جذب مشتری
مشتریان دوست دارند بدانند برندی وجود دارد که چیز خاصی را به آن‌ها ارائه می‌دهد یا خیر. استفاده از کارت‌های هدیه برای تبلیغات نمونه‌ای از این نوع موارد است. تولیدکنندگان به مردم تخفیف می‌دهند و سایر پیشنهادات تبلیغاتی را در این کارت‌ها ارائه می‌کنند. همه این‌ها به علاقه بیشتر مردم به شرکت شما کمک می‌کند. اکثر افراد تمایل بیشتری به خرید از جایی دارند که با قیمت کمتر به آن‌ها می‌دهد. کارت تبلیغاتی می‌تواند به شما این امکان را بدهند که در صورت تخفیف، به گوش افراد از نقاط مختلف برسانید. به این ترتیب می‌شود که کارت تبلیغاتی می‌تواند در جذب مشتری و افزایش فروش بسیار موثر واقع شود.
• سفارشی‌سازی
وقتی به دنبال چاپ کارت‌های تبلیغاتی هستید، باید مراقب طراحی آن باشید. مردم دوست دارند چیزی را دریافت کنند که زیبا و جذاب ارائه شود. کارت تبلیغاتی به شما کمک می‌کند تا این کار را به‌راحتی انجام دهید. این نوع کارت‌ها از پلاستیک یا مقوا ساخته شده‌اند و سفارشی‌کردن هر دوی آن‌ها بسیار آسان است. این نوع از کارت‌ها را می‌توان به شکل‌های جالب برش داد؛ اما بیشتر از برش، این چاپ است که اهمیت دارد. این‌که سفارش خود را برای چاپ کارت تبلیغاتی به کجا بسپارید، بسیار مهو است. کیفیت چاپ و الگوهای چاپ‌شده بر مردم تاثیر به‌سزایی می‌گذارد و استانداردها و به‌نحوی کیفیت شرکت شما را برای آن‌ها بازگو می‌کند.
• مقرون‌به‌صرفه
تنها چیزی که کارت تبلیغاتی را از سایر کارت‌های دیگر متمایز می‌کند، مقرون‌به‌صرفه‌بودن آن‌ها است. این نوع از کارت‌ها را می‌توان به‌راحتی با استفاده از تکنیک‌های چاپ، سفارش‌سازی کرد. این فرایند بسیار ساده و موثر است. نیازی به ماشین‌آلات با فناوری پیشرفته یا نیروی کارگر قیمت ندارد. شبکه چاپ سعی دارد با استفاده از مواد و جوهرهایی مخصوص، چاپ کارت تبلیغاتی برای مشتری بسیار مقرون‌به‌صرفه باشد. این مسئله برای برندهای جدید که سعی می‌کنند تا حد امکان در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنند، بیش‌از سایرین حائز اهمیت است.


کلام آخر

در این مقاله سعی شد تا مزیت‌های استفاده از چاپ کارت تبلیغاتی نسبت به سایر اشکال تبلیغاتی بیان شود. کارت‌های تبلیغاتی می‌توانند به‌راحتی به‌گونه‌ای ساخته شوند که تصویر برند را منعکس و آن را در بین مردم محبوب‌تر کند. از کارت تبلیغاتی که نوعی بازاریابی چاپی محسوب می‌شود، می‌توان برای هدف قراردادن مخاطبان خاص استفاده کرد. کمپین‌های پست مستقیم راهی عالی و جالب برای شرکت شما است که از در ورودی مخاطبان و افرادی که در مناطق خاصی زندگی می‌کنند، مورد هدف قرار دهید. علاوه‌بر این، کارت‌های تبلیغاتی را می‌توان در انتشارات خاصی قرار داد که مخاطب خاصی را هدف قرار می‌دهد که علاقه‌مند به استفاده از محصولات یا خدمات شما هستند. کارت تبلیغاتی به شما این امکان را می‌دهد که به همه افراد دسترسی پیدا کنید.
کارت تبلیغاتی ماندگاری بالایی دارد، به‌این‌معنا که احتمال کمی دارد که مردم تبلیغات چاپی جذاب را دور بریزند. بازاریابی چاپی بسیار بیشتر از بازاریابی دیجیتال قابل نگه‌داری است؛ چراکه می‌توان آن را به دوستان منتقل کرد یا بارها و بارها مطالعه کرد. فراموش نکنید‌ هنگامی‌که یک تبلیغ دیجیتال از روی صفحه نمایش ناپدید شد، از بین می‌رود؛ اما تبلیغات چاپی اثرات آن همچنان ادامه دارد و شما هرگز نمی‌توانید این ارزش را از تبلیغات دیجیتال دریافت کنید.
شبکه چاپ با در نظر گرفتن تمام نکات مطرح‌شده و با سال‌ها تجربه و تخصص، آمادگی خود را برای انجام سفارشات شما اعلام می‌دارد. این سفارشات می‌تواند از هر نقطه کشور با هر ایده و طرحی باشد. شبکه چاپ با امکانات و تجهیزاتی که دارد از صفر تا صد سفارشات را انجام داده و در بسته‌بندی‌های مناسب برای شما ارسال می‌کند. اگر پس‌از خواندن این مقاله در مورد کارت‌های تبلیغاتی، سوالی برای شما پیش آمده است، کارشناسان ما با تخصص خود شما را به بهترین نحو راهنمایی می‌کنند تا شما به نتیجه دلخواه خود دست یابید.

کارشناس واتس اپ تلفن تماس