با کارت ویزیت کرافت، خود را به بهترین نحو معرفی کنید.


یکی از بهترین روش‌ها برای معرفی هر کسب‌وکاری استفاده از کارت ویزیت کرافت است؛ اما چرا کرافت؟ این کاغذ از زیبایی و جذابیت خاصی برخوردار است؛ به‌نحوی‌که بسیاری از مخاطبان در نگاه اول به ظاهر آن جذب می‌شوند. در بسیاری از کسب‌وکارها کارت ویزیت کرافت طلاکوب و نقره کوب از جایگاه خوبی برخوردار است.
از آن‌جا که کاغذ کرافت ظاهری قدیمی و کلاسیک دارد، در میان سایر کاغذهای موجود در بازار از طرفداران بیشتری برخوردار است، بر این اساس در ساخت انواع کارت‌ها از جمله کارت ویزیت کرافت مربع، دورگرد، متالایز و... مورد استفاده قرار می‌گیرد. در مقاله حاضر با این کارت‌ها و طراحی و تاثیر آن‌ها بر مخاطب آشنا خواهید شد؛ بنابراین تا پایان همراه ما بمانید.


در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه چاپ کارت ویزیت کرافت با ما تماس بگیرید.

چاپ کارت ویزیت کرافت
چاپ کارت ویزیت
کارت ویزیت کرافت

کارت ویزیت چیست؟

کارت ویزیت که در برخی موارد با عنوان کارت تجاری هم یاد می‌شود، جهت معرفی یک حرفه و تخصص به‌کار می‌رود. یک کارت ویزیت خوب باید تصویری کلی از کسب‌وکار شما را به مخاطبان‌تان منتقل کند. گاهی امکان معرفی درست کسب‌و‌کارها از طریق یک کارت ویزیت کرافت دورگرد که کف دست جا می‌شود غیرممکن به‌نظر می‌رسد. اما چطور؟
بسیاری بر این اعتقاد هستند که چاپ کارت ویزیت کرافت متالایز به‌تنهایی کافی نیست؛ بنابراین در این زمینه حساسیت زیادی به خرج می‌دهند. اما این نکته را در نظر داشته باشید که قرار نیست کارت ویزیت شما معجزه و کل داستان حرفه شما را بیان کند. چیزی که انتظار می‌رود این است که کارت ویزیت قابلیت ارائه تصویری حرفه‌ای از کسب‌و‌کار شما را داشته باشد.
رنگ، جمله‌بندی و تصاویر کارت ویزیت کرافت مربع یا دورگرد ارتباط مستقیمی با قدرت و توانایی شما در تخصص‌تان دارد. به‌همین خاطر بهتر است در هنگام طراحی یک کارت ویزیت کرافت دورگرد عاقلانه و منطقی عمل کرد. در هر زمینه‌ای که کار می‌کنید از المان‌ها و رنگ‌های مرتبط با آن استفاده کنید. مثلا کارت ویزیت کرافت طلاکوب و نقره کوب را بهتر است در زمینه‌هایی مثل انواع مشاوره، وکالت و... استفاده کرد.


نکاتی مهم درباره کارت ویزیت کرافت

در طراحی انواع کارت ویزیت مربع، متالایز، دورگرد و... باید نکاتی را رعایت کرد تا کارتی زیبا، حرفه‌ای و جذاب را به دست مخاطب‌تان برسانید. در اینجا به چند نکته مهم واساسی اشاره شده است:
• از لوگوی کسب‌و‌کار خود به‌عنوان پایه و اصلی‌ترین عنصر کارت استفاده کنید. بهتر است لوگو ساده را در همان رنگ و نوعی روی کارت ویزیت کرافت متالایز خود درج کنید که روی بورد و تابلوی اصلی ثبت کرده‌اید.
• نباید کارت ویزیت کرافت مربع را شلوغ کرد. استفاده از حجم زیادی اطلاعات و تصاویر نه‌تنها زیبا نیست، بلکه مخاطب را دلزده می‌کند. هرچه کارت ویزیت کرافت طلاکوب و نقره کوب شما ساده‌تر باشد زیبایی و جذابیت آن بیشتر خواهد بود.
• موارد ضروری مانند نام، عنوان، نام شرکت، آدرس، شماره تلفن و فکس و همینطور آدرس ایمیل خود را درج کنید. مطمئن شوید که نام تجاری شما در اولین نگاه قابل تشخیص و مختص شما طراحی شده است.
• حتما در متن کارت ویزیت کرافت متالایز، مربع، دورگرد و... به‌وضوح کلمات دقت کنید. مطمئن شوید که متن به‌طور کامل خوانا و واضح است و مخاطب را سردرگم نمی‌کند.
• از ترکیب رنگ‌ها استفاده کنید. به‌کاربردن رنگ‌های زیاد نه‌تنها زیبا نیست، بلکه از جذابیت کارت ویزیت کرافت مربع، دورگرد و... می‌کاهد.
• در تمام مکاتبات و مراسلات چند عدد کارت ویزیت خود را هم ضمیمه کنید. مخاطب با دیدن یک کارت ویزیت کرافت دورگرد یا مربع به‌همراه بسته‌ای از طرف شما با کسب‌و‌کارتان آشنا شده و در‌صورت تمایل با شما تماس خواهد گرفت.
• همیشه یک یا چند کارت ویزیت کرافت طلاکوب و نقره کوب از کسب‌و‌کار خود را به‌همراه داشته باشید. اینگونه فرصت‌های مختلف را غنیمت شمرده و افراد بیشتری را با تخصص خود آشنا خواهید کرد.
• سعی کنید کارت ویزیت کرافت طلاکوب و نقره کوب خود را همیشه تمیز و سالم نگه دارید؛ به‌ویژه وقتیکه قصد دارید آن‌ها را بین دوست و آشنایان توزیع کنید. وجود هرگونه لکه و ایراد روی یک کارت ویزیت کرافت دورگرد، مربع و... بدون شک نگاه منفی به کسب‌و‌کارتان را به‌دنبال خواهد داشت.


چطور می‌توان یک کارت ویزیت حرفه‌ای را طراحی کرد؟

یک کارت ویزیت کرافت متالایز، مربعی و... جهت تاثیرگذاری بهتر باید به‌صورت مدبرانه و منطقی طراحی شود. طراحی درست کارت ویزیت شما را به‌عنوان فردی حرفه‌ای و متخصص نشان می‌دهد. با طراحی درست کارت ویزیت کرافت دورگرد خود به‌راحتی اعتماد مشتریان را جلب خواهید کرد؛ اما چطور می‌توان کارت ویزیت کرافت طلاکوب و نقره کوب حرفه‌ای را طراحی کرد:
1. از الگویی که برند شما را به‌ بهترین نحو معرفی می‌کند، استفاده کنید
کارت ویزیت شما بهترین معرف تخصص‌تان است و چیزهای زیادی درباره حرفه شما را بازگو خواهد کرد؛ بنابراین بهتر است از الگو و طرحی مناسب و جذاب استفاده کنید. یک الگوی مناسب در کارت ویزیت کرافت مربع، متالایز و... باید شخصیت و کلاس کاری شما را حفظ کند. با توجه به نوع حرفه خود الگویی مناسب و مرتبط را به‌کار ببرید.
2. از فونتی مناسب استفاده کنید
یکی از اصول مهم در طراحی یک کارت ویزیت کرافت دورگرد یا مربع استفاده از فونتی خوانا و زیبا است. مخاطب با در دست‌گرفتن کارت ویزیت شما ابتدا آن را می‌خواند، پس باید از فونتی مناسب و واضح استفاده کرد. یک قانون پرکاربرد در این زمینه فونت 12 است؛ هرگز از فونت کم‌تر از 8 استفاده نکنید.
3. از شکل و ابعاد منظمی استفاده کنید
اندازه و شکل یک کارت ویزیت کرافت طلاکوب و نقره کوب بر اندازه متن و مقدار اطلاعاتی که در آن وارد می‎کنید تاثیرگذار است. اغلب کارت‌های ویزیت مستطیل شکل و تقریبا به‌اندازه یک کارت اعتباری هستند. از آنجا که بیشتر مردم با کارت ویزیت کرافت مربعی یا مستطیلی آشنایی دارند، این نوع از کارت‌ها را استاندارد می‌دانند.
4. اطلاعات خود را سازماندهی کنید
یک کارت ویزیت کرافت متالایز باید هرآنچه که مشتری می‌خواهد را در بر‌ گیرد. همان‌طور‌که می‌دانید کارت ویزیت راه اعتباری و ارتباطی خوبی برای شما و مشتریان‌تان است. بهتر است تا اطلاعات دقیق و به‌روز شده‌ای از حرفه خود را در کارت ویزیت‌تان ثبت کنید.
به غیر از نام و عنوان شغلی خود، نام کسب‌و‌کار، شماره تلفن، وب‌سایت، آدرس ایمیل و آدرس رسانه‌های مجازی خود مانند اینستاگرام را روی کارت ویزیت کرافت مربع خود باید درج کنید.
5. جذابیت آن را دو برابر کنید
یک کارت ویزیت طلاکوی و نقره کوب که از جذابیت بسیار زیادی برخوردار باشد، قطعا موفقیت خوبی را به‌دنبال خواهد داشت. می‌توانید از قسمت پشت کارت جهت یادآوری قرار ملاقات‌ها، تمبرها یا نمایش نقش و الگویی منحصر‌به‌فرد استفاده کنید. هرچه کارت ویزیت کرافت دورگرد، متالایز و... مرتبط با شغل شما جذاب‌تر باشد، مخاطبان بیشتری را به سمت شما خواهد کشاند.
یکی دیگر از راه‌های منحصر‌به‌فردکردن کارت ویزیت کرافت متالایز، آهنربایی کردن آن است. در واقع با دادن خاصیت آهنربایی به کارت ویزیت کرافت دورگرد به آن امکان اتصال به سطوح مختلف را خواهید داد. کافیست از این مدل کارت ویزیت کرافت طلاکوب و نقره کوب استفاده کنید تا تاثیر منحصر‌به‌فرد آن در کم‌ترین زمان ببینید.


کلام آخر

برای معرفی بهتر کسب‌و‌کارها باید از روشی مطمئن استفاده کرد. چاپ کارت ویزیت کرافت متالایز، مربع، دورگرد و... یکی از این روش‌های موثر محسوب می‌شود. با استفاده از کارت ویزیت کرافت دورگرد می‌توانید تخصص خود را به بهترین نحو معرفی و در جهت پیشرفت شغل‌تان اقدام کنید. کارت ویزیت تاثیر به‌سزایی در تبلیغ و معرفی کسب‌و‌کارها دارد.
درصورتی‌که به‌دنبال موسسه‌ای جهت سفارش چاپ یک کارت ویزیت کرافت مربع، دورگرد و... هستید، ما به شما مجموعه شبکه چاپ را معرفی می‌کنیم. این موسسه باسابقه، قادر است در کم‌ترین زمان کارت ویزیت مورد نظر شما را با کیفیت بالا و با متریال‌های خوب تولید و در اختیارتان قرار دهد. قیمت مناسب، تضمین و گارانتی کار و ... از جمله دیگر مزیت‌های مجموعه شبکه چاپ محسوب می‌شوند.

کارشناس واتس اپ تلفن تماس