بروشور | طراحی | چاپ بروشور


بروشور شامل مجموعه ای اطلاعات (عنوان های اصلی) در مورد یک محصول (خدمات) یا حتی یک مکان است و یا اعلام یک تخفیف یا فروش ویژه است، به صورتی که اطلاعات و مفهوم خود را به صورت سریع به مشتری انتقال دهد، چاپ بروشور به عنوان یک سرفصلی برای ارائه خدمات یا محصولات شما به مشتری به شمار می رود، بروشور تبلیغاتی بسیار موثر و در دسترس تر از چاپ در یک مجله یا کاتالوگ تبلیغاتی می باشد ، بروشور ها از بخش بندی منظم و خلاصه تری نسبت به کاتالوگ ها تشکیل شده اند و از بروشور تبایغاتی به عنوان بازاریابی مستقیم جهت ترویج کسب و کار یاد می شود. نوع دیگر بروشور ها بصورت راهنما می باشند و جنبه راهنمایی یک هتل یا یک فروشگاه یا مجموعه فرهنگی تاریخی ورزشی را دارند.
نکاتی که جهت طراحی و چاپ بروشور حرفه ای رعایت شود : کیفیت طراحی، رنگ جذاب و خلاقانه که بطور موثر تاثیر گذار باشد ،استفاده از کاغذ با دوام بروشور نقش بسزای حفظ آن توسط مخاطب وجود دارد، چاپ افست در تیراژ و قیمت مقرون بصرفه در موفقیت و استمرار ارائه خدمات و سفارش شما تاثیر دارد ، علاوه بر موارد ذکر شده موفقیت طرح بازاریابی شما در مورد زمان توزیع و همچنین نحوه توزیع ، و همچنین بسته بندی بروشور بسیار مهم می باشد .


انواع بروشور : دو لت | سه لت | چهار لت | آکاردونی و یا بصورت Z ، در ابعاد استاندارد و خاص می باشد .

ابعاد و سایز : 21 × 29.7 ، 22 × 44 ، 14.8 × 21 ، 15 × 48 ، 29.7 × 66 سانتی متر

کاغذ مصرفی : 150 ، 170 ، 200 ، 250 ، 300 گلاسه

خدمات تکمیلی : سلفون مات، سلفون براق، یو وی موضعی، یو وی سیلندری، لوگو برجسته، برش خاص ، خط تا

نمونه چاپ بروشور


بروشور
چاپ بروشور
طراحی,نمونه بروشور
چاپ بروشور تبلیغاتی
چاپ بروشور سه لت
چاپ کاتالوگ و بروشور

چاپ انواع بروشور


شبکه چاپ کلیه امور مربوط به خدمات طراحی و چاپ بروشور ، توسط نیروهایی متخصص گرافیک و ناظر شبکه چاپ انجام می شود ، استفاده از کاغذ مرغوب ، تعرفه قیمت چاپ افست بروشور ، سرعت اجرای پروژه جهت ارائه سریع به مخاطبان در نمایشگاه ها و... ، چاپ بروشور سه لت و ... و همچنین طراحی بروشور و عکاسی صنعتی و تبلیغاتی جهت استفاده در بروشور و کاتالوگ تبلیغاتی به صورت حرفه ای از مزایای شرکت ما می باشد.