چاپ کاتالوگ، ابزاری جهت آشنایی با کسب‌و‌کارها


چاپ فوری کاتالوگ در تهران، یکی از مقاصد چاپ این ابزار تبلیغاتی در کشور محسوب می‌شود. در هر کسب‌و‌کاری وجود کاتالوگ لازم است. کاتالوگ به‌عنوان ابزاری جهت تبلیغ هر حرفه و تخصص، قادر است در فرصت زمانی کوتاه بهترین عملکرد را جهت جلب مشتری داشته باشد. کاتالوگ محصولات و خدمات مد نظر را معرفی و در بازاریابی آن از عملکردی مثبت برخوردار است.
در ابتدای قرن بیستم کاتالوگ‌ها عمدتا به‌صورت دستی بودند و جهت خرید و فروش محصولاتی معدود استفاده می‌شدند. این در‌حالی است که امروزه این ابزار ساده تبلیغاتی به‌خوبی طراحی و استفاده می‌شوند. چاپ فوری کاتالوگ در تهران از دلایل پرمخاطب‌بودن سفارش‌ها در این شهر است. در این مقاله با کاتالوگ و ویژگی‌های آن بهتر آشنا می‌شوید؛ پس توصیه می‌کنیم که تا پایان همراه ما بمانید.


کاتالوگ تبلیغاتی چیست؟

کاتالوگ یک دفترچه چند برگی کامل است که شرکت، سازمان، اداره یا یک کسب‌و‌کار تازه تاسیس شده را معرفی می‌کند. هدف تولید و استفاده از کاتالوگ ایجاد ارتباطی دو سویه میان تولد‌کننده و مصرف‌کننده است. در‌واقع مشتری یا مصرف‌کننده به‌وسیله این ابزار تبلیغاتی با محصولات و خدمات شما آشنا می‌شود و در صورت تمایل آن را سفارش می‌دهد.
به‌دلیل اهمیت این محصول بسیاری از مراکز چاپ روی کیفیت و جذابیت آن تمرکز زیادی دارند. در این میان چاپ فوری کاتالوگ در تهران به‌دلیل رعایت کیفیت و استانداردهای لازم در سطح کشور بسیار شناخته شده است. یک کاتالوگ در‌صورتی‌که به‌خوبی طراحی شده باشد، به مصرف‌کننده یا خریدار فرصت انتخاب بهتر و عاقلانه‌تر را خواهد داد.
طراحی کاتالوگ باید به‌نوعی باشد که تمام اهداف سازمان، شرکت یا اداره را به‌طور جامع و منظم در اختیار خواننده قرار دهد. درست است که این روزها عصر ارتباطات دیجیتال شده است و تبلیغات به‌صورت الکترونیکی انجام می‌شوند؛ اما کاتالوگ‌های کاغذی و قابل لمس هیچگاه اهمیت خود را از دست نمی‌دهند. انواع چاپ فوری کاتالوگ در تهران با هدف تولید این محصولات جذاب و البته مهم دایر می‌شوند.


انواع کاتالوگ را بشناسید

طراحی و ساخت کاتالوگ‌ها با توجه به نیاز مخاطب انجام می‌شود. بر این اساس با چند نوع کاتالوگ روبه‌رو هستید که باید قبل از سفارش آن‌ها، هدف و مخاطب خود را در نظر بگیرید و سپس آن را سفارش دهید.
در دسته‌بندی کاتالوگ‌ها با چند نوع از آن‌ها روبه‎رو هستیم؛ از جمله، کاتالوگ‌های هنری (جهت معرفی آثار هنری طراحی می‌شوند)، کاتالوگ‌های علمی (محصولات علمی را معرفی می‌کنند)، کاتالوگ‌های تجاری (با هدف معرفی و فروش محصولات و خدمات تولید می‌شوند) پر‌مصرف‌ترین کاتالوگ‌های بازار محسوب می‌شوند که در این میان چاپ فوری کاتالوگ در تهران چاپ این نمونه‌ها را به‌خوبی انجام می‌دهد.جهت سفارش کاتالوگ و استعلام قیمت با کارشناس ما تماس بگیرید.

یک کاتالوگ خوب چه ویژگی دارد؟

• فهرست مطالب داشته باشد
یک کاتالوگ خوب باید در ابتدا با فهرست مطالب شروع شود. کاتالوگی که مشتری را به خود جلب کند باید منظم و سازماندهی شده باشد؛ پس فهرست مطالب نمونه‌ی یک کاتالوگ منظم است. چاپ فوری کاتالوگ در تهران با رعایت این اصل مهم بهترین کاتالوگ‌ها را به صاحبان کسب‌وکار تحویل می‌دهد.
• دسترسی آسان به مطالب
مخاطب شما در اولین مراجعه به کاتالوگ به دنبال مطلب مورد نظرش می‌گردد؛ بنابراین بهتر است در تنظیم مطالب دقت نظر زیادی به‌خرج داد تا موجب بی‌حوصلگی خواننده نشود.
• توضیح کامل محصول یا خدمات
مشتری با یافتن محصول مورد نظر تمایل دارد تا اطلاعات بیشتری درباره آن به‌دست آورد. این اطلاعات باید به‌صورت جامع و کامل در دفترچه کاتالوگ درج شود. اطلاعاتی مانند اندازه، جنس، قیمت، کاربرد، ضمانت و ... باید از طریق کاتالوگ به مشتری منتقل شوند. چاپ فوری کاتالوگ در تهران در زمینه ثبت تمام اطلاعات در کاتالوگ‌ها از کیفیتی عالی برخوردار است.
• استفاده از عکس‌های باکیفیت
عکس بخش مهمی از کاتالوگ را در بر می‌گیرد. در‌صورتی‌که روی تبلیغ کسب‌وکارتان وسواس دارید، با استخدام یک عکاس حرفه‌ای، عکس‌های زیبا و جذابی را در کاتالوگ شغلی خود درج کنید. عکس از تاثیری منحصر‌به‌فرد در جذب مخاطب و مشتری به کسب‌و‌کار و حرفه شما برخوردار است.
اغلب کاتالوگ‌های حرفه‌‌ای و خاص عکس‌های باکیفیت و فریبنده‌ای را شامل شده‌اند؛ به‌نحوی‌که دلیل اصلی جلب مشتری شناخته می‌شوند. عکس در تصمیم نهایی مشتری برای خرید محصول یا خدمات تاثیر زیادی دارد. چاپ فوری کاتالوگ در تهران به‌دلیل استفاده از عکس‌های باکیفیت کاتالوگ‌های زیبا و خاصی را تولید می‌کند.
• قابل استفاده در طولانی‌مدت
اگر به‌دنبال چاپ کاتالوگ برای کسب‌و‌کارتان هستید، از قدرت ماندگاری آن در طولانی‌مدت غافل نشوید. یک کاتالوگ مناسب و استاندارد باید قابلیت ماندگاری در زمان طولانی را داشته باشد. استفاده از کاغذی با جنس خوب و باکیفیت یکی از اصول ماندگاری کاتالوگ در طولانی‎مدت است.


کاتالوگ‌ها چگونه طراحی می‌شوند؟

طراحی کاتالوگ تبلیغاتی از مهم‌ترین نکات جهت تاثیرگذاری بهتر آن به‌شمار می‌رود که در سیستم چاپ فوری کاتالوگ در تهران از اهمیت بالایی برخوردار است. از جمله نکاتی که برای طراحی کاتالوگ باید به آن توجه شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• فونت مناسب
به‌هنگام طراحی یک کاتالوگ تبلیغاتی حتما باید از فونتی مناسب استفاده کرد. بهتر است از فونت‌هایی در دو یا سه سایز متفاوت استفاده شود تا زیبایی و تاثیرگذاری بیشتری بر ذهن مخاطب داشته باشد.
• استفاده از عکس مناسب
یکی از اصول مهم در طراحی کاتالوگ استفاده از عکس‌های استاندارد و تاثیرگذار است. عکس‌های انتخاب‌شده باید قدرت انتقال پیام از فروشنده به مشتری را داشته باشند. عکس اولین عامل ارتباط‌دهنده میان مشتری و فروشنده است که باید به‌دقت انتخاب شود.
• استفاده از رنگ مناسب
به‌کاربردن رنگ‌های استاندارد و زیبا در طراحی کاتالوگ از تاثیری شگفت‌آور برخوردار است. یک رنگ جذاب می‌تواند کارایی چندین صفحه توضیح درباره محصول را داشته باشد. حتما در انتخاب رنگ برای کاتالوگ خود دقت کنید.
• عدم استفاده زیاد از برند
حتما این نکته را در نظر داشته باشید که استفاده بی‌رویه از نام برند در طراحی کاتالوگ، نه تنها موثر است، بلکه خواننده را دلزده خواهد کرد. تکرار زیاد این مورد از اثرگذاری سایر عناصر کم خواهد کرد و کلافگی خواننده را به‌دنبال خواهد داشت. برند و لوگوی خود را با حجمی متناسب در بخش‌های خاصی از کاتالوگ مثل صفحه اول چاپ کنید.
• استفاده از قالب‌های استاندار و منظم
چاپ فوری کاتالوگ در تهران به‌دلیل استفاده از قالب‌های منظم و استاندارد از طرفداران زیادی برخوردار است. درج درست و استاندارد المان‌های مورد استفاده در یک قالب منظم، به جذب مخاطب کمک قابل توجهی می‌کند. نظم و زیبایی کاتالوگ، چهره‌ای حرفه‌ای و مثبت از شما در ذهن مخاطب ایجاد خواهد کرد که قطعا جذب او را به‌دنبال خواهد داشت.


در پایان..

کاتالوگ دفترچه‌ای چند برگ و منسجم حاوی اطلاعات کاملی از محصول، خدمات و تولیدات است. درصورتی‌که صاحب کسب‌وکار مشخصی هستید از تاثیر این دفترچه کوچک در بازاریابی و تبلیغ محصولات یا خدمات خود غافل نشوید. چاپ فوری کاتالوگ در تهران به‌دلیل به‌کارگیری تخصص یکی از نمونه‌های عالی در این زمینه است.
به‌دنبال چاپ کاتالوگی بی‌نقص برای کسب‌وکار خود هستید؟ ما به شما مجموعه شبکه چاپ را پیش‌نهاد می‌دهیم. این مجموعه به دلیل داشتن تخصص چندین ساله در امر چاپ و تکثیر، ضمانت چاپ، طراحی با‌کیفیت، استفاده از مواد استاندارد و متریال‌های عالی، طراحی رایگان انواع جعبه، چاپ افست با سرعت بالا و... قادر است تا در هر شرایطی خدمات به‌روز را به شما ارائه دهد.

کارشناس واتس اپ تلفن تماس