چاپ انواع کاغذ های فانتزی خاص


جنس کاغذ در تولید محصولات چاپی بسیار مهم است. برای انجام چاپ از انواع مختلفی از کاغذ و مقوا استفاده می‌شود. در شبکه چاپ، چاپ روی کاغذ و مقوای فانتزی خاص برای تولید با کیفیت انواع محصولات چاپی صورت می‌گیرد. با توجه به نوع محصول و کاربرد آن می‌توان کاغذ با کیفیت و مناسب آن را انتخاب کرد. چاپ روی کاغذ و مقوای خاص فانتزی باعث تمایز محصول نسبت به سایر محصولات و بالا رفتن کیفیت چاپ می‌گردد. شبکه چاپ آماده قبول انواع سفارشات شما و انجام چاپ روی کاغذ و مقوای خاص می‌باشد.


چاپ روی کاغذ و مقوای فانتزی شامل چه مواردی است؟


در شبکه چاپ، برای چاپ روی کاغذ و مقوای فانتزی، از کاغذها و مقواهای زیر استفاده می‌شود:
چاپ روی انواع کاغذ فابریانو: یک سمت مقوای فابریانو راه راه و سمت دیگر آن بدون برجستگی است. این مقوا ضخیم و مقاوم بوده و برای انجام انواع کارها مناسب است. مقوای فابریانو در گراماژها و رنگ‌های مختلف وجود دارد و کاربرد فراوانی در طراحی و نقاشی دارد. برای طراحی جلد و انواع کارت‌ها و تولید محصولاتی که نیاز به استحکام و کیفیت بالا دارند، از مقوای فابریانو استفاده می‌شود.
چاپ کاغذ کتان بافت دار: کاغذ کتان بافت دار یا کاغذ کهلر در سطح خود دارای بافت‌هایی به صورت شیارهای عمودی و افقی است. این نوع کاغذ به دلیل وجود بافت و طرح در سطح آن، خاص بوده و برای تولید بسیاری از محصولات از آن استفاده می‌شود. برای چاپ انواع محصولات مثل کارت ویزیت، سربرگ، پاکت نامه و ست اداری، گواهینامه ها کاغذ کتان بافت دار کاربرد دارد.
چاپ مقوای کارتی (شومیز): یکی دیگر از انواع مقوا که برای چاپ روی کاغذ و مقوای خاص از آن استفاده می‌شود، مقوای کارتی است. از نوع مرغوب و با کیفیت این مقوا برای چاپ کارت ویزیت یا برای جلد کتاب ، پوشه ها ، کارتکس ، فرم های که باید روی آن با خودکار نوشت استفاده می‌شود. مقوای کارتی یا شومیز دارای پنج رنگ بوده و در مراکز چاپ و انتشارات کاربرد فراوانی دارد.
مقوایی امباس : این نوع محصول با فشار غلطک بر روی کاغذ و مقوا طرح های خاص ایجاد کرد ، مانند طرح چرم ، طرح درختی و ... که بر روی تمامی کاغذ ها و مقواها گلاسه ، ایندربرد ، تحریر و کرافت قابل انجام است .
چاپ روی کاغذ مومی و پوستی : چاپ کاغذ مومی در رستوران‌ها و سایر اقلام و کاغذ پوستی در مواردی چون بسته بندی ، کاغذ کادو ، بسته بندی و نقشه کشی کاربرد دارد. کاغذ مومی کاغذی است که برای ساخت آن از پارافین یا موم استفاده شده و به این وسیله دارای مقاومت در برابر رطوبت است. کاغذ پوستی کاغذی است که ظاهر آن به گونه‌ای است که نور را از خود عبور می‌دهد.
چاپ کاغذ کرافت : كاغذ كرافت كاغذی است با رنگ طبيعی قهوه ای (شکلاتی ) كه در تولید اقلام چاپی ، كارتن و صنعت بسته بندی كاربرد فراوانی دارد که به دليل قيمت مناسب كاغذ و تجدید پذیر بودن آن از محبوبيت زیادی برخوردار است .


چاپ روی کاغذ و مقوای فانتزی چه تاثیری بر کیفیت محصولات دارد؟


واضح است که برای بهبود کیفیت محصول لازم است از متریال با کیفیت استفاده شود. چاپ روی کاغذ و مقوای فانتزی و استفاده از مقوای طرح دار موجب می‌شود که محصول چاپی دارای بافتی خاص و زیبا باشد و کیفیت محصولات بالا برود. استفاده از کاغذی که سطح آن دارای برجستگی و بافت است و همچنین استحکام بالایی دارد، جلوه بیشتری به محصول داده و چاپ لوگو تجاری روی این کاغذها، سبب تاثیر مثبت بر ذهن مخاطبین و جلب اعتماد آنان می‌گردد. اگر رعایت کیفیت محصول چاپی مورد نظر شما مهم است و این محصول با مخاطبین شما به طور مستقیم در ارتباط است، چاپ روی کاغذ و مقوای خاص می‌تواند به شما کمک کند.


چاپ روی کاغذ و مقوای خاص در شبکه چاپ


شبکه چاپ همواره سعی بر آن دارد که کیفیت ارائه خدمات را بهبود ببخشد و رضایت مشتریان را جلب کند. بیش از 40 سال تجربه در صنعت طراحی و چاپ و همکاری با برندهای معتبر گویای این است که همیشه در خدمت‌رسانی به مشتریان و تولید محصولات با کیفیت ثابت ‌قدم بوده و از دانش کافی در این زمینه برخودار است. چاپ روی کاغذ و مقوای خاص برای تولید انواع محصولات با قیمت مناسب و کیفیت بالا در شبکه چاپ صورت می‌گیرد.


برای سفارش محصولات چاپی و چاپ روی کاغذ و مقوای فانتزی با ما تماس بگیرید.


کارشناس واتس اپ تلفن تماس