چاپ اختصاصی


اینکه شما دربرخورد اول چه تاثیری بر مخاطب خود بگذارید ، کلید برنده شدن شما است. شرکت ها و کمپانی ها، تولیدی ها ، مجموعه های خدماتی وفنی و....برای معرفی خود ، برند ، محصول و خدمات خود از ابزارهای تبلیغاتی گوناگونی استفاده میکنند.اما نکته مهم در امر تبلیغات کیفیت و گیرایی محصول چاپی شما می باشد که می توانید با تکیه بر چاپ اختصاصی به جای چاپ عمومی به این کیفیت و موفقیت دست پیدا کنید.


تفاوت های چاپ اختصاصی و چاپ عمومی


1. کیفیت بیشتر با چاپ اختصاصی
در چاپ عمومی از آن رو که محصول چاپی شما با چند کار دیگر در فرم چاپی قرار گرفته و چاپ می شود، شما نظارتی به کار خود نمی توانید داشته باشد. خدماتی که برای خاص تر شدن و برتر بودن کارتان قصد انجام دارید تنها در چاپ اختصاصی امکان پذیر می باشد. اگر شما دارای رنگ سازمانی خاص و یا رنگ منحصر به فردی در چاپ محصول و یا ست اداری خود هستید بهتر است از چاپ اختصاصی استفاده کنید تا در هنگام چاپ هم بتوانید بصورت حضوری در مراحل چاپ به کار خود نظارت کنید ویا نمونه ای از کار خود که قبلاً چاپ شده است را برای مجموعه ما ارسال کنید تا کار جدید عیناً همانند کار قبلیتان تحویل شما داده شود.
نکات کلیدی : نظارت بر چاپ ، تعیین رنگ و مرکب شخصی سازی شده در تمامی سفارشات

2. توانایی انتخاب کاغذ و متریال گوناگون در چاپ اختصاصی
فرم های عمومی از آن رو که برای عموم مردم مورد استفاده قرار می گیرد از جنس های عرف پروسه چاپ استفاده می کنند. اما اگر شما قصد دارید از کاغذ های خاص استفاده کنید باید کار خود را در فرم های اختصاصی تولید کنید. تحریر 80 گرم ، تحریر 100 گرم ، گلاسه 135 گرم ،گلاسه 300 گرم و تعداد انگشت شمار دیگری از این قبیل کاغذهای مصرفی در چاپ عمومی می باشند اما در چاپ اختصاصی شما می توانید از میان : تحریر70 گرم ، تحریر 100 گرم ، تحریر 120 گرم ، کتان 100 گرم ، کتان 120 گرم ،با بافت های گوناگون، کاغذ های کارتی از 160 گرم تا حتی 600 گرم ، گلاسه 90 گرم ، گلاسه 150 گرم ، 170 گرم ، 230 گرم ، مقوا پشت سفید ، مقوا پشت طوسی ، ایندربرد ، کهلر ، فابریانو در گرماژهای گوناگون ، کرافت نازک ، کرافت ضخیم ، کاغذ پوستی انواع طرح چرم ، درختی و... بسته به سلیقه و نیاز خود انتخاب کنید.
نکات کلیدی : تعیین برند کاغذ و متریال خاص بصورت دلخواه

3. تفاوت قیمت چاپ اختصاصی با چاپ عمومی
در چاپ اختصاصی به این دلیل که محصول چاپی شما از قبیل کارت ویزیت ، تراکت ، بروشور ،کاتالوگ ، ست اداری ، جعبه دسته بندی ، لیبل و...در فرمی مجزا مخصوص شما بسته شده و وارد خط تولید می شود واینکه در صنعت چاپ اکثر هزینه ها به صورت فرمی (به عنوان مثال دور چاپ 5000 ورق ، ضرب قالب 10000ورق و...) محاسبه می شوند، این هزینه ها به عهده شخص شما می باشند ، در نتیجه مبلغ نهایی محصول شما نسبت به چاپ عمومی بیشتر می باشد در نتیجه مبلغ نهایی محصول شما نسبت به چاپ عمومی بیشتر می باشد که این بهای است که برای دست یافتن به کیفیت برتر ، محصول خاص تر و درنتیجه پیروزی در رقابتی که شما دارید ، باید پرداخت.
البته ناگفته نماند در سفارشاتی که تعداد بالایی از محصول چاپی مورد نیاز شما باشد، درچاپ اختصاصی قیمت نهایی بسیار به صرفه تر از چاپ عمومی می باشد. نکته ی دیگر آن است که در دفعات بعدی همان کد سفارش خود را میتوانید مجدداً چاپ کنید هزینه هایی از قبیل فیلم و زینک ، قالب ، کلیشه و ... از فاکتور شما کسر می گردد.
نکات کلیدی : ارزان شدن در تیراژ بالاتر ، حفظ کلیشه ، زینک و قالب در آرشیو شخصی مشتری

4. خدمات شخصی سازی ( قالب ، روکش ، طلاکوب ، برجسته ، صحافی و برش خاص )
درمیان بیشمار محصولات چاپی که در بازار وجود دارد. اگر قصد آن را دارید که از رقبا بالاتر باشید باید دست به شخصی سازی محصول چاپی خود بزنید که برای اینکار باید از خدماتی همچون طلاکوب ، یووی برجسته ، کلیشه برجسته ، قالب ها و برش خاص ، یووی شنی و... استفاده کنید که این مراحل تنها در چاپ اختصاصی قابل اجرا می باشد. بصورت خلاصه برای اینکه به محصول بهتر و با کیفیت تری دست پیداکنید ، در تیراژ های بالا هزینه ی کمتری بپردازید و از متریال و خدمات خاص تری بتوانید استفاده کنید ، ملزم هستید محصول چاپی خود را بصورت اختصاصی چاپ کنید.
نکات کلیدی : برند سازی و خاص تر شدن با خدمات تکمیلی

شبکه چاپ علاوه بر تجربه خود در امر چاپ و دارا بودن ماشین های چاپ به روز و پیشرفته و نظارت دقیق و مرحله به مرحله توسط مسئولین هربخش این اطمینان را سابقه و تجربه ما ضامن کیفیت کار شماست.


کارشناس واتس اپ تلفن تماس