کاغذ بسته بندی


همه‌‌‌ی ما هدیه دادن و هدیه گرفتن را دوست داریم و این کار باعث خوشحالی ما و اطرافیانمان‌ می‌شود. قبل از مناسبت‌ها و تولد عزیزانمان ممکن است مدت‌ها به اینکه چه چیزی آنها را بیشتر خوشحال‌ می‌کند، فکر کنیم. بعد از انتخاب هدیه و خرید آن نوبت به بسته‌بندی‌ می‌رسد. بهتر است بسته‌بندی هدیه‌‌ای که‌ می‌خریم، با سلیقه و شیک انجام شود. خرید لباس با کاغذ بسته بندی یعنی وقت گذاشتن برای بسته‌بندی کردن هدیه نشان‌دهنده میزان ارزشی است که به دوستان و عزیزانمان‌ می‌دهیم. به همین دلیل سالهاست که انواع کاغذ بسته بندی گلاسه برای کادو کردن هدیه در بازار تولید‌ می‌شود. علاوه بر این، کاغذ بسته بندی پوستی در فروشگاه‌های مختلف برای بسته‌بندی محصولاتی مانند پوشاک، لباس محصولات غذایی و ... کاربرد دارد. خرید کاغذ بسته بندی لباس در رنگ‌ها و طرح‌های مختلفی طراحی و چاپ شده و به فروش‌ می‌رسند.
کاغذ مناسب بسته بندی لباس یا کاغذ کادو همان کاغذ نازکی است که به دور هدایا و محصولات پیچیده شده و ظاهر شکیل و مناسبی را به هدیه یا محصول شما‌ می‌بخشد. اگر‌ می‌خواهید کالاهای خود را با روشی خاص به مشتریان خود ارائه دهید، کاغذ بسته بندی انتخاب مناسبی برای شماست. شما‌ می‌توانید از طرح‌های اختصاصی فروشگاه و چاپ برند خود برای جذب مشتریان و ثبت برند و نام تجاری خود در ذهن آنها استفاده کنید. کاغذهای بسته‌بندی انواع مختلفی دارند. این کاغذ‌ها را‌ می‌توان با استفاده از متریال‌های مختلف مثل سولفات ، کاغذ کرافت ، مومی و به صورت یک‌رو یا دورو تهیه کرد. ابعاد استاندارد کاغذ بسته بندی 50 در 70 و 60 در 45 سانتی‌متر است. کاغذ بسته بندی مناسب در طرح‌های مختلف و برای سلایق مختلف طراحی شده که دارای کیفیت‌های مختلفی هستند.


در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت کاغذ بسته بندی با ما تماس بگیرید.

کاغذ بسته بندی
کاغذ کرافت بسته بندی
کاغذ بسته بندی لباس

از چه کاغذ‌هایی برای تولید کاغذ بسته بندی استفاده‌ می‌شود؟

کاغذ‌هایی که برای چاپ کاغذ بسته بندی مناسب هستند باید دارای انعطاف لازم باشند. در عین حال باید دارای مقاومت و استحکام کافی باشند تا وقتی که آن را به دور هدیه و محصول خود‌ می‌پیچید یا در اثر جابجایی به راحتی پاره نشوند. بنابراین گراماژهای خاصی از کاغذ‌ها که دارای ضخامت مناسب باشند، برای چاپ کاغذ بسته بندی انتخاب‌ می‌شوند.
کاغذ کرافت بسته بندی : یکی از کاغذ‌هایی است که با ظاهر و رنگ خاصی که دارد، زیبایی متمایزی به هدیه یا به بسته‌بندی محصول شما‌ می‌بخشد. کاغذ کرافت دارای رنگی متمایل به قهوه‌‌ای است و از مقاومت خوبی در برابر پارگی برخوردار است. کاغذ کرافت با وجود قیمت پایین و به‌صرفه‌بودن، برای بسته‌بندی مناسب هدیه، انتخاب خوبی است. از دیگر ویژگی‌های این کاغذ این است که امکان بازیافت آن وجود دارد. از گراماژ 70 گرم کاغذ کرافت برای کاغذ بسته بندی لباس استفاده‌ می‌شود.
کاغذ کادو گلاسه : نوع دیگری از کاغذ است که برای چاپ کاغذ بسته بندی استفاده‌ می‌شود. کاغذ گلاسه یکی از انواع کاغذهای روکش‌دار است که ظاهری براق و صاف دارد. کیفیت این کاغذ بالا بوده و از کاغذ کرافت سنگین‌تر است. امکان چاپ انواع طرح‌های فانتزی و متنوع با رنگ‌های جذاب بر روی کاغذ گلاسه وجود دارد. گراماژ مناسب برای کاغذ کادوی گلاسه 100 گرم است.
کاغذ پوستی بسته بندی : نوعی کاغذ نازک است 40 گرمی که نور را از خود عبور‌ می‌دهد. این کاغذ نازک بسته بندی در برابر رطوبت مقاوم است و چربی را به خودش جذب نمی‌کند. کاغذ پوستی هم مانند کاغذ کرافت قابلیت بازیافت دارد. کاغذ پوستی برای بسته‌بندی لباس و کاغذ مومی در فست فودها و برای بسته بندی کاربرد دارد.
کاغذ سولفات : به اصطلاح کاغذ داخل کفشی معروف است مانند کاغذ نازک بسته بندی داخل جعبه کفش است که نازک در گرماژ 30 گرم در مجموعه شبکه چاپ تولید می شود .


چگونه کاغذ بسته بندی مناسب را انتخاب کنید؟

افراد دارای ویژگی‌ها و علایق و سلایق مختلفی هستند. بنابراین کاغذ بسته بندی پوستی در انواع طرح‌ها و رنگ‌ها تولید شده تا نیاز همه‌‌‌ی مخاطبین برطرف شود. برای مثال برای کودکان از طرح‌های کارتنی و فانتزی استفاده‌ می‌شود. اگر برای کادو کردن هدیه‌‌ای لوکس و با ارزش به دنبال کاغذ مناسب هستید، کاغذ کادویی که رنگ و طرح آن لوکس بودن را به ذهن تداعی‌ می‌کند انتخاب کنید. در چاپ کاغد بسته بندی‌ می‌توان از چاپ طلاکوب و نقره‌کوب برای ظاهر خاص‌تر و شیک تر آن استفاده کرد. با توجه به شناختی که از فرد دارید و به تناسب سن و همچنین هدیه‌‌ای که تهیه کرده‌اید، کاغذ کادوی مناسب را انتخاب کنید. همیشه سعی کنید از کاغذ بسته بندی خاص و باکیفیت استفاده کرده و تناسب رنگ‌ها را در انتخاب کاغذ و روبان رعایت کنید. احتمالا اگر فردی برایتان خیلی عزیز باشد، زمان بیشتری را صرف انتخاب رنگ و طرح دار بسته بندی هدیه خود‌ می‌کنید. بنابراین با رعایت دقت و انتخاب مناسب کاغذ بسته بندی میزان اهمیت و علاقه‌ی خود نسبت به عزیزانتان را به آنها نشان‌ می‌دهید. اولین چیزی که افراد از هدیه‌ می‌بینند، بسته‌بندی آن است. بنابراین اگر کاغذ بسته بندی بی‌کیفیت و دارای ظاهری نامناسب باشد، برای مخاطب شما دلپذیر نخواهد بود.
در انتخاب طرح مناسب کاغذ بسته بندی برای لباس یا فروشگاه خود، از رنگ‌های سازمانی خود و مطابق با سلیقه‌‌‌ی مخاطبین استفاده کنید. کیفیت بالا و سلیقه‌‌‌ی خاص شما در طراحی کاغذ بسته بندی کالاهای شما، برند و نام تجاری شما را به عنوان برندی با محصولات با کیفیت در ذهن مخاطبین ثبت کرده و نشان‌ می‌دهد که شما به سلایق و طبع آنها اهمیت‌ می‌دهید. چاپ کاغذ بسته بندی اختصاصی برای بازاریابی و معرفی مناسب محصولات شما به مخاطبین اهمیت دارد.


طراحی و چاپ کاغذ بسته بندی در شبکه چاپ

ما در شبکه چاپ طراحی و چاپ کاغذ بسته بندی یا کاغذ کادو شامل : کاغذ نازک کرافت ، مومی ، پوستی را در کیفیت بالا و با استفاده از طرح‌های فانتزی و مطابق با نیاز و سلیقه‌‌‌ی شما انجام‌ می‌دهیم. آگاهی از نیاز مخاطب و رعایت اصول حرفه‌‌ای گرافیکی و خلاقیت در کاغذ بسته بندی لباس و محصولات دیگر از ویژگی‌های تیم ما در شبکه چاپ است. شبکه چاپ بیش از 40 نوع محصول را در انواع طرح‌ها و رنگ ها، با استفاده از روش‌های به‌روز صنعت چاپ و با قیمت رقابتی تولید‌ می‌کند. شما‌ می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارشات با شماره 02171333344 تماس بگرید . ما سفارشات شما را در 4 روز کاری تولید کرده و پس از به سراسر کشور ارسال‌ می‌کنیم.

کارشناس واتس اپ تلفن تماس