چاپ طلاکوب و برجسته


از انواع چاپ که به روی کاغذ یا مقوا یا هدایای تبلیغاتی شما جلوه و زیبایی می‌بخشد، چاپ طلاکوب و چاپ برجسته است. این دو نوع چاپ کاربرد فراوانی در صنعت چاپ دارد و برای کسانی استفاده می‌شود که می‌خواهند طرح متفاوتی را روی مقوای کارت ویزیت و کاغذ سربرگ، پاکت، ست اداری، کاتالوگ و ... داشته باشند. شبکه چاپ برای شما طرح‌های دلخواه و سفارشی شما را به صورت چاپ طلاکوب و برجسته در اندازه‌های گوناگون انجام می‌دهد. از چاپ طلاکوب و برجسته در محصولات کاغذی و مقوایی استفاده می‌شود. مانند:
چاپ سررسید ، اقلام ست اداری، ساک دستی، لیبل، کارت ویزیت، کاتالوگ، و ...


روش انجام چاپ روی طلاکوب و برجسته چگونه است؟


چاپ امباس یا برجسته از طریق دستگاهی صورت می‌گیرد که طرح‌های مورد نظر از طریق سیلندرهای دستگاه بر روی سطح، اعمال می‌شود. سطحی که می‌خواهیم روی آن چاپ برجسته انجام شود را از این دستگاه عبور داده و طرح دلخواه به وسیله‌ی فشار، چاپ می‌شود. اگر جنس سطح به گونه‌ای باشد که مقاوت سطحی آن بالا باشد، برای چاپ برجسته از روش‌های حرارتی استفاده می‌شود.
چاپ طلاکوب به دو روش سرد و گرم انجام می‌شود. چاپ طلاکوب به روش حرارتی یا چاپ داغی از انواع چاپ برجسته به شمار می‌آید. در چاپ طلاکوب حرارتی، طرح انتخابی ابتدا بر روی کلیشه پیاده می‌شود و با اعمال فشار و حرارت از طریق کلیشه طرح مورد نظر روی سطوح اعمال می‌شود. بنابراین طراحی دقیق این کلیشه و مطابقت آن با طرح سفارش داده شده از اهمیت بالایی برخوردار است. با استفاده از این کلیشه می‌توان کارهای با تیراژ بالا تولید کرد. در چاپ طلاکوب سرد، چاپی که روی سطح ایجاد می‌شود، برجستگی ندارد و مشابه با چاپ افست انجام می‌شود .


چاپ برجسته و طلاکوب در چه مواردی کاربرد دارند؟


چاپ طلاکوب و برجسته سازی کاغذ بر روی انواع سطوح برای تولید ساک دستی خاص برای استفاده در طلافروشی ها، جواهرات و ساعت فروشی، جلد کتاب و سررسید، هدایای تبلیغاتی و ... انجام می‌شود. بنابراین اگر می‌خواهید کارت ویزیت یا کاتالوگ خاص با طراحی زیبا و شیک داشته باشید، می‌توانید از این چاپ و ترکیب هر دو بهره ببرید.


چاپ طلاکوب در شبکه چاپ در انواع رنگ‌ها انجام می‌شود


از نام این نوع چاپ به نظر می‌رسد، فقط به رنگ طلایی انجام می‌شود. اما چاپ طلاکوب به صورت نقره کوب و رنگی کوب شامل : آبی ، سبز ، قرمز ، بنفش و ... هم اعمال می‌شود. بنابراین شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود، رنگ دلخواهتان را انتخاب کنید و به این وسیله به محصول چاپی خود زیبایی مضاعف ببخشید.


شبکه چاپ سفارش چاپ برجسته و طلاکوب شما را می‌پذیرد


چاپ برجسته و طلاکوب برای زیبایی یا برجسته کردن بخشی از نام یا لوگو استفاده می‌شود. دقت و کیفیت چاپ در این نوع چاپ از اهمیت بالایی برخوردار است. شبکه چاپ خدمات گسترده‌ای در حوزه ی طراحی و چاپ ارائه می‌دهد. ما با در اختیار داشتن افراد متخصص و دستگاه‌های به روز به شما اطمینان می‌دهیم که سفارش شما را با دقت و کیفیت بالا آماده می‌کنیم. تخصص، تجربه و همکاری با برندهای معتبر در شبکه چاپ ضامن این است که ما می‌توانیم بهترین کیفیت را در انواع محصولات چاپی برای شما فراهم کنیم.برای اطلاع از انواع و قیمت خدمات چاپ و طراحی شبکه چاپ با ما تماس بگیرید.


کارشناس واتس اپ تلفن تماس